Sayfa 8 / 17 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

bi deneme bitsin bize sunulsun o zaman tam zevkiyle oynayacaz işte fmyi(:

uAmurat91 nickli üye klüp üyesi mi değil mi eğer değilse bu arkadaş yamayı nasıl edinmiş bunun cevabı daha önemli.Ayrıca bu arkadaş yamayı dağıtıp duruyorsa millete bu hem bize hem de klüp üyelerine büyük bir haksızlık!
    Not:fearless35 nickli arkadaşa teşekkür etmek lazım başka biri olsa belkide site yöneticilerine bildirmez ve başkalarınında bu yamayı kullanmasını sağlayabilirdi..

önemli değil hemşerim amma çok izmirli var bende sordum o murata nerden buldun diye boşver bende kalsın dedi sanırsam klüpüyesi değil

kulup uyesi degil demekki ona veren bir kulup uyesi var... fearless arkadasim o yolladigi linki bana bi pm atsana bir bakayim

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

arkadaşlar inanın en çok ben sunmak istiyorum size herkes oynasın diye ama şimdi bi hata var onu çözeceğim uyku uyuyamadım şunu halledeyim sonra herkes bu hata yüzünden bizi rahatsız etmesin.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    TAM35 izmir /KARABURUN

bana Türkçe dersi vermeye çalışan vatandaşa bak
    kalite budur.

fmsakarya Misafir

bu akşam bitermi abi yoksa yarın

Question

Quote Originally Posted by __Trex__ View Post
    bana Türkçe dersi vermeye çalışan vatandaşa bak
    kalite budur.
    kim için söyledin ?

uAmurat icin soyledi

tamam yanlış anlamışım

Öncelikle %82 lik bir oranla türkçe yama yapıldığından dolayı tüm turksportal ailesine teşekkür ederim..yamanın 1 Haziranda (yani yarın) bizlerede sunulacağına dair bi his var içimde

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by fearless35 View Post
    Türksportalda bazı ajanlar bulunmaktadır ve el altından masaüstü yazılımını dağıtmaktadır banada yolladılar rapid.çom a atmışlar anlaşılmasın diye fm2008 yerine tm2008 yazmışlar lütfen biri buraya baksın bi bu ajan .....uAmurat91..... dır bana özel mesaj atarak msn adresini verdi ve link attı !!
    İlgili arkadaşın mesajlarını kontrol ettim ve ondan yazılımı isteyenlerle beraber kendisini de forumdan süresiz olarak uzaklaştırdım.

Bundan sonra forumlarımızdan yazılım dahil hiçbir şeyden yararlanamayacak.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    TAM35 izmir /KARABURUN

Quote Originally Posted by Burak Duran View Post
    uAmurat icin soyledi
    doğrudur.

fmsakarya Misafir

istedikten sonra herturlu olur abi adam gider babasının tc nosu ile tekra kayıt olur bide ip değiştimi tamm

olsun en azından çaydırıçı bir hareket

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by fmsakarya View Post
    istedikten sonra herturlu olur abi adam gider babasının tc nosu ile tekra kayıt olur bide ip değiştimi tamm
    Evet ama sizin düşündüğünüzü biz de düşündük, ona göre önlemler aldık.

Ayrıca butür illegal yöntemler ne kadar çoğalırsa biz de yayınlarımızı o derecede kısıtlı ortama sunarız. O zaman sizin edinme ihtimaliniz de kalmaz.

Onun için illegal yöntemlerden mümkün olduğunca uzak durmanız, bu yöntemlere başvuranlara da itibar etmemeniz gerekir.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arkadaslar tam tarih yok değil mi...?

yok kardeşim yok kaç kere daha söyleçek yönetiçiler yav ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by fearless35 View Post
    Biraz daha sakin karşımızdakini kırmadan üslubumuzu kontrol ederek yazalım.

Quote Originally Posted by mostblow View Post
    arkadaslar tam tarih yok değil mi...?
    Henüz yok.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Müthiş bir heyecanla bekliyorum, herkezin ellerine sağlık..

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Adamın yaptığına bak yaa murat için diyorum. çok güzel bişey yaptığını sanıyo bence bu konu burda kapansın. Nasıl olsa yöneticiler ilgilenmiş. Biz artık proğramın çıkışını bekleyelim. Bu akşam çıksada şöyle sabaha kadar doya doya oynasam nede olsa yarın pazar

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

arkadaşlar ba sının yada başka akrabasını numarısını bilyorsak aile nsu aynıdır sorup halledilir ..
    bırakında yazılıma dönelim
    hata inşAllah yarın düzeltilir

Kendinizi, yama 5 Haziran'da çıkacakmış gibi hazırlayın. Zira, hergün yama çıkmış mı diye siteye girmek, bakıyorumda sizi sıkıyor ve üzüyor.

Alıntı:
    fearless35´isimli üyeden Alıntı

Biraz daha sakin karşımızdakini kırmadan üslubumuzu kontrol ederek yazalım.

Ben Turksportal'ı kutluyorum...
    fearless35 kardeşimin yazdığı cevabı düzeltmeniz çok hoş bi durum...
    Ne zaman Çıkcak sorusuna ise ben kafamda bi hesap yaptım bence 1 Haziran ama bu benim fikrim...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

en yakın zamanda çıkar inşl.bayadır Türkçe FM oynamayı bekliyorum

yama cıkacak dertler bıtecek)))

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar size desek ki şu gün çıkacak ve o gün geldiğinde bir sorun oluşsa ve yama çıkmasa...

Lütfen biraz empati yapın, neden yama çıkmadı diye gelecek eleştirileri düşünemiyorum bile. O nedenle bir tarih vermiyoruz ve böyle konularda da asla tarih vermediğimizi bizi uzun süredir takip eden arkadaşlar bilirler.

Hatalar giderildiğinde yayınlanacaktır, biz hatalı da oynarız, v2'yi bekleriz diyenler de olabilir ama biz her olasılığı düşünmek zorundayız. Bu yamayı indiren binlerce kişi ve çoğu da foruma girmeyen üyeler. Onlar karşılaştıkları sorunları nasıl giderecekler? Ve düşünün aynı sorunla karşılaşan bir sürü kullanıcı durmadan sorun yaşadığını yazacak, sorunun çözümü ile ilgili konu da açsak, o konuyu okumadan mesaj atacak bende sorun var diye. Ve sürekli aynı çözüm yollarını yazmak durumunda kalacağız.

O nedenle biraz daha sabır, en az sorunlu yama için biraz daha süre istiyoruz. Bunu anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum, emin olun ki yama hazır olduktan sonra 1 dakika beklemeden yayınlanacaktır, çünkü bu yama biz fm severler için yapılıyor, bunca emek bizler için çekiliyor. Sadece tek kelime ile teşekkür bile bu işi yapan arkadaşları mutlu edecektir, bu işe başlarken almayı düşündükleri tek kazanç bu teşekkürdü çünkü.
    "YÜCE ATATÜRK"

O Zaman Ben Şimdiden Tüm Turksportal Ekibine Teşekkür ederim...

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    arkadaşlar inanın en çok ben sunmak istiyorum size herkes oynasın diye ama şimdi bi hata var onu çözeceğim uyku uyuyamadım şunu halledeyim sonra herkes bu hata yüzünden bizi rahatsız etmesin.

kardeş emeğine sağlık geceleri uyumuyorsunuz belkide ailenizi bileihmal ediyorsunuz ama artık bizide heyecanlandırmayın ben sogbet falan istemiyorum türkçe olsun yeter

saygılar.. iyi çalışmalar

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

benimde artık uykularım kaçtı 15 dk. bir siteye giriyorum çıkmışmı diye!

Sayfa 8 / 17 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Mesaj Yetkileri