Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789
241 ile 266 arası toplam 266 sonuç

Konu: İyi ki aldım dediğiniz futbolcu var mı?

kennedy bakircioglu bedavaya aldim Galatasaraya yedek oturur diye adam mukemmel cikti.mevkisi AM RC adam her sezon en az 10 gol 10 da asist yapiyo.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

cesar delgado beşiktaştaki deil cruz azul çok golcü bi oyuncu

Ben 2034 te,G.Saray da iken 19-20 yaşlarındayken Sakaryaspor'dan Coşkun Bahadır adlı regen forvet oyuncusunu 15.5 mn$ a almıştım. İyi ki de almışım diyorum. Adam her sezon 40 gol civarlarında atıyor. Dünya nın -Avrupa nın en iyi forveti falan seçiliyordu.Şimdi 31 yaşında ama formu hala sürüyor. Sezonun ilk haftası 2 gol attı bile...Ha bi de sadece gol atma özelliği değil, asist özellği de çok. Mesela geçen sezon 30 yaşındayken 51 maçta 41 gol 21 asist i vardı

2020 yılında valencıa nn b takımından zubar dıe bı fransız aldım dc oynuo
    fıyatı 750 bın euro du 3 sene sora 80 mılyona real e sattım aslında satmak ıstemıodum ama baskan sattı

arkadaşlar ben omar andreda diye bi oyuncu bedavaya aldım 38,5 gs sattım mükemmel bir oyuncu herkese tavsiye ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by carizzmafb View Post
    2020 yılında valencıa nn b takımından zubar dıe bı fransız aldım dc oynuo
    fıyatı 750 bın euro du 3 sene sora 80 mılyona real e sattım aslında satmak ıstemıodum ama baskan sattı
    ii kar yapmışın

freedy adu ve eddie johnson

galatasaraya aldım tim cahill ve j.gonzalez

9. Default

Arkadaslar Herjes Jo Demis Ama Ben Aratiyorumbulamiyorum Bi Yardim ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

serkan gedik ve mehmet ali cakil

Arkadaşlar pedro junior ı almayan çooooooook şey kaybeder.İlk 2 sene çok iyi olmasa da 20 yaşını aşınca süper bir forvet oluo.Özellikle de hızıyla tanınmış bir oyuncu.Tanımlamasında da geleceğin ronaldo su yazıyo.Brezilyalı galiba sao paolo ya da santos da oynuyodu...

kesinlikle cesar delgado süper bişi hayran kaldım özhan canaydına sölücem gs ye de aklsın

hiç pişman olmadım desem nası olur =) hangi mevkiye adam gerekiyosa oraya bi adam alırım fazlada isabetsiz transferim olmamıştır

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

Galatasaray'a salomon kalou'yu almştm....innılmz oynadı....ligin asist ve gol kralı oldu...fiyatıda ucuzz

Thumbs up

omar esparza 5.5 m euro ya aldım gs ye almadan once cok kararsızdım guardado mu esparza mı dıye ama esparza cok yonlu bir oyuncu oldğu icin onu sectım dm oynatmama rağmen ılk 4 macında 3gol 2 asist 2m.a mı oldu şimdilik böyle umarım boyle devam eder

a.v.borre sağ defans caraccıolo forvet silva sol kanat . antonio lopez sol defans. ama illa ilk ikiyi öneririm pişman olan söylesin ...

bence kerlon adam bende32 macta 29 gol attı ama kezmanında faydası fazla tabi ona 19 asist yaptı
    mateja kezman

18. Default

eddie jahnson gercekten super santrafor bjk ye aldim adama daha maclara hazir deildi oynadigi 3 macdada gol atti hemde biri1-1 lik fenerbahce kritik derbisiydi 2-1 aldim maci onun sayesinde

matias quintana 15 yaşında ve yaşına göre güzel bir oyuncu değil süper bir oyun.

`welliton` Ozellikle Turkiye Liginde Cok Iyi Isler Cikariyor.OZELLIKLER ALDATMASIN.gol Krali Oldu.denemenizi Tavsiye Ederim.bol Fm Li Gunler..

Babalar Bne 5 Sampiyonlar Ligi Aldim Hepsinde Tek Kahramanim Var Oda Quaresma Mukemmel Bir Adaam Tavsiye Ederim Basarken Portotdan Aldim 11 E

cesar delgado cruz azul takiminda oynuyor adam gol makinesi iyi ki almisim

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Jorge Perlaza

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

en son bütün transfer bütçemle 28.5euro van der vaart ı aldım beşiktaşıma 10numara adammış iyiki aldım..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Jimmy Briand

Arkadaslar oynatan oldugumu hic aranizda bilmiyorum ama muthis bi oyuncu ozellikleri cok iyi degil ama 8 den aşagıya dustugunu gormedim henuz.Amr,fc mevkisi rennes te oynuyor....

Rodrigo Palacio forvet oynuyor ve gercekten cok super bir yildiz tavsiye ederim pisman olmazsiniz en azindan deneyin ne demek istedigimi o zamn cok daha iyi anlayacaksiniz bol FM li gunler...

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789

Mesaj Yetkileri