Sayfa 9 / 14 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 401 sonuç

Konu: FM 13.3.0 Güncelleme

Quote Originally Posted by giresun View Post
    aynen tüm fm oyuncuları öyle zaten son güncellemelerle birlikte maç motoru nasıl ? birde sakatlık problemleri bahsedildiği kadar vahim durumdamı ?
    Herkes sakatlıktan feryat etmesine rağmen ben oyunda ilk sezonumda 1 sakatlık harici ciddi bir sakatlık yaşamadım. Yedek stoper 3-4 ay sakatlanmıştı ama başka böyle ciddi sakatlık olmadı. Hep 1-2 haftalık minik sakatlıklarla geçildi sezon.

İkinci sezon üçüncü hazırlık maçında iki yedek bir de as takımdan bir oyuncum 6-7 hafta sakatlandı. Şu an hepsinin sakatlıkları geçti ve sezonun ilk çeyreğinde takımda bir sakatlığım bulunmmakta.

Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Herkes sakatlıktan feryat etmesine rağmen ben oyunda ilk sezonumda 1 sakatlık harici ciddi bir sakatlık yaşamadım. Yedek stoper 3-4 ay sakatlanmıştı ama başka böyle ciddi sakatlık olmadı. Hep 1-2 haftalık minik sakatlıklarla geçildi sezon.

İkinci sezon üçüncü hazırlık maçında iki yedek bir de as takımdan bir oyuncum 6-7 hafta sakatlandı. Şu an hepsinin sakatlıkları geçti ve sezonun ilk çeyreğinde takımda bir sakatlığım bulunmmakta.
    çok teşekkürler peki maç motoru nasıl ? benim en çok merak ettiğim fake koşular bunlar oluyormu son sorumda bu

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

ilk ve son aldığım orjinal oyun olucak sanırım bir daha fmyi orjinal almayı düşünmüyorum sürekli sorun hata crush damp hatası sakatlık olayı saçma sapan goller vs. vs. birde 70 tl iken almıştım çok pişmanım

Her iki maçta bir en az iki futbolcum sakatlanıyor ve aynı şekilde bana karşı neredeyse her maç penaltı kazanıyor rakip takımlar. Orjinal oyun aldığıma bin pişman oldum.

Quote Originally Posted by giresun View Post
    çok teşekkürler peki maç motoru nasıl ? benim en çok merak ettiğim fake koşular bunlar oluyormu son sorumda bu
    Bilgisayarımın performansı el vermediği için 3D motoru adam akıllı test etme imkanı yakalayamadım. 2B klasik olarak maçları izliyorum, oynuyorum geçiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geçtiğimiz serilerde oyunu oynamadan 1 günüm geçmezdi.Bu seride 1 aydır oynamıyorum nerdeyse.Güncelleme ile yeni kariyer açayım dedim.Galatasaray ile 2. haftada drogba, dany, sneijder ve hakan balta 3er 4er hafta sakatlandılar.

sakatlık ve her mac direkten donen sürü sepet top dısında büyük bir sıkıntım yok fakat özellikle sakatlık olayı cidden sıkıntı yaratıyor. 25 kişilik kadro kurdum sırf bu yuzden

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Takip eden veya gözüne çarpan varsa bilir, Turksportal SK üzerine bir kariyer yapıyorum, Turksportal kullanıcılarının oluşturduğu bu takımda sakatlık sorunu yaşamamak adına "Sakatlık Eğilimi"ni değer olarak "1" girmiştim. Çok ekstra bir şey olmadıkça fiziksel ve sağlık açıdan güçlü olan bu adamların sakatlanması nadir bir şey olması gerekiyor ancak sakatlık konusunda bir takım problemler olduğu bir gerçek. Bu güçlü adamlar bile kolayca 1-2 ay sakatlanabiliyorsa diğerlerini düşünemiyorum.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007

Bol bol penaltı çalınması, sakatlıklar, direkler bazen çıldırtsa da oyun fena değil. Penaltılar aşırı fazla onun dışında sakatlıklar normal bence en azından bende öyle sanırım şansım yaver gidiyor. Direkler de idare edeceğiz artık.

Tamam sakatlanma oluyor ama bu kadar fazla değil her maç sakatlanma mi oluyor ? böyle oynamaz yani bu oyun

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Maç esnasında taktiksel değişmeler yapılamıyor. 50. dakikada taktik değiştirdim 90+3'e kadar yapmadı değişikliği ve sonuç olarak yenildim. Umarım tekrar etmez.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sakatlıkları da yenip şampiyon olacaz .

Yeni bi güncelleme indirdi defans ve kaleciler sadece maçı seyretmek için orda bulunuyor. Rakip forvetin her vurduğu gol oluyo her atakta gözlerimi kapatmak zorunda kalıyorum.

her maç bir adam sakatlanıyor..

2d nin gözünü seveyim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Maç esnasında taktiksel değişmeler yapılamıyor. 50. dakikada taktik değiştirdim 90+3'e kadar yapmadı değişikliği ve sonuç olarak yenildim. Umarım tekrar etmez.
    Bu durum benim de başıma bir maç gelmişti geçici bir hata.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Bu yamayi begendim heralde takim basarili oldu diye öyle buldum. Ligde sezon boyunca sadece 9-10 gol yedim hatta bazi maclarda Gökhan Zan'la ve Hakan Balta ile oynamama ragmen. Ayrica bir kac oyuncu disinda cok sakatlik yasamadim bir tek Melo 4 ay sakatlandi onun disinda en cok sakatligi Hamit ve Semih ile yasadim 3-4 hafta sakatlandilar en fazla.

Defanslarım her maç hata yapıyor ve gol yiyorum.Umarım yamadan kaynaklı değildir

ne sakatlıkmış arkadaş. oyun ilk çıktığında aldım daha öyle aşırı bir sakatlığa rastlamadım.maç motoru ilk haliyle gerçekten kötüydü.Her orta gol oluyordu ama şu an maç motoruda gayet gerçekçi duruyor.Bazı ufak tefek hatalar tabiki var ama oyun şu haliyle gayet zevkli durumda bana göre.

arkadaşlar benim de ilk senelerde çok sakatlanan futbolcum oluyordu fenerbahçeyle daha sonra kadronun hepsini yeniledim sadece volkan demirel var. aldığım futbolcularda sakatlanma eğilimi olmayan futbolcular. bildiğiniz bir oyuncuyu bile gözlemciye sorun sakatlanma eğilimi varsa size bildirecektir. örneğin ganso sakatlanma eğilimi var diye bonservisi elinde olmasına rağmen almadım. isterse messi olsun sakatlanma eğilimi olan adamı almayın. ben de öyle abartı bir sakatlanma olmuyor arkadaşlar gayet normal sakatlanmalar oluyor bazılarının abarttığını düşünüyorum. mesela Lucas neill adlı arkadaş hamit ve semih'in sakatlandığını söylüyor çünkü bu futbolcular sakatlık eğilimi olan futbolcular geçmişlerinde bakarsanız aylarca oynamadıkları oldu oyun da buna göre ayarlamışlar.

Karabükspor ve Liverpool kardeş takım olmuş yeni güncellemede dahil olur degil mi perpetua?

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by aykutgs54 View Post
    Karabükspor ve Liverpool kardeş takım olmuş yeni güncellemede dahil olur degil mi perpetua?
    Sanırım Reading ve Galatasaray da kardeş kulüp oldular..

http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/16184.php
    Last edited by PaVLeNKo : 08.Mart.2013 at 11:14 Reason: Link

her maç aleyhime penaltı çalınıyor bunu da düzeltebilrler mi acaba önceki güncellemelerde olmuyordu böyle bir şey :@

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

böyle her maç sakatlık oluyorsa acaba injury crisis challenge'da neler olur

Ligin ilk yarısını bitirdim Liverpool ile.
    sadece 2 tane futbolcum 1 ay sakatlandı bunun dışında sakat yok full kadro lige devam ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Önceki güncellemelerle hiç ilerlemediğim için bilemiyorum ama bana bu güncellemede taktik unsuru daha ön plana çıkmış gibi geldi. Rakibi oynatmamayı amaçlayan bir taktik kullanıyorum. Kimi oynatırsam oynatayım takım performansı değişmiyor.

Barcelona gibi kadrosu süper ekipler ise maçlarında pozisyona giremiyor. Sürekli atak yiyor. Taktik çok önemli elbette fakat Barcelona'nın ezildiği bir oyun çok gerçekçi durmuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

ayni macta 4 oyuncum birden sakatlaniyor bu nasil bir sacmaliktir.. bu satin aldigim son fm olacak sanirim... birde si yi savunmak icin taktikle alakali diyen bir arastirmaci vardi burda taktikle alakasi felan yok önceki güncellemelerde bu kadar cok sakatlik sorunu yoktu.. bazen si games i savunmak icin o kadar komik duruma düsüyorsunuz ki farkinda degilsiniz..

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    ayni macta 4 oyuncum birden sakatlaniyor bu nasil bir sacmaliktir.. bu satin aldigim son fm olacak sanirim... birde si yi savunmak icin taktikle alakali diyen bir arastirmaci vardi burda taktikle alakasi felan yok önceki güncellemelerde bu kadar cok sakatlik sorunu yoktu.. bazen si games i savunmak icin o kadar komik duruma düsüyorsunuz ki farkinda degilsiniz..
    Ben neredeyse sakatlik sorunu yasamiyorum ilginc bi olay bu kimisi cok sakatlikla bogusuyor kimisinde ise normal sakatliklar yasaniyor. Oyuncularin sakatlik egilimi, fikstür, mac icindeki tempo vs etkili bence bu sakatliklarda.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Ben neredeyse sakatlik sorunu yasamiyorum ilginc bi olay bu kimisi cok sakatlikla bogusuyor kimisinde ise normal sakatliklar yasaniyor. Oyuncularin sakatlik egilimi, fikstür, mac icindeki tempo vs etkili bence bu sakatliklarda.
    Al benden de o kadar. Bu oyuna yıllarını vermiş birisi değilim, ilk FM deneyimim 2013 oldu ama ne bileyim. Söz konusu sıkıntılarla, bahsedildiği kadar sık bir şekilde karşılaşmıyorum ben.

Direkten dönen toplar diyorlar, en fazla 2-3 topum direkten dönüyor (ki bu da çok nadir).
    Penaltılarda sıkıntı var diyorlar, Selçuk İnan sadece penaltıdan attığı gollerle, gol krallığını zorluyor.
    Sakatlık diyorlar, aylarca süren sakatlığa maruz kalmadı henüz benimkiler. 2-3 hafta ile durumu kurtarıyorlar.
    Benim en büyük sıkıntım, gördüğüm kart oranı. Onda da elbet benim bir yanlış komutum söz konusudur.

Dediğim gibi, bu oyunun kurdu değilim. O yüzden bu tür sıkıntıları ekarte edecek kadar bilinçli oynamıyorum ve bu yüzden de son patch sonrası yaşanan sıkıntılar ile ilgili olarak aklıma 2 ihtimal geliyor; Ya henüz kimsenin fark etmediği bir çözüm yolu buldum ama bunun ne olduğunu bende bilmiyorum ya da oyun adam seçiyor, ona göre davranıyor.

Bende genelde yaşlı olanlar, hızlı ve yoğun maç temposunu kaldıramayanlar sakatlanıyo. Örnek U.Boral, mesela sürekli Hilberti oynatmak zorunda kaldım 30.maçta 3 haftalık bi sakatlık yaşadı.
    Mesela Fernandes Olcay Necip Sivok Toroman falan her maç 90 dakika oynadı hiç sakatlanmadı.

Sayfa 9 / 14 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Mesaj Yetkileri