Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 83 sonuç

Konu: Her Kıtadan Bir Kıta Şampiyonu Çıkarmak Vol.2|Görev II|Asya>FC Seoul

Default Her Kıtadan Bir Kıta Şampiyonu Çıkarmak Vol.2|Görev II|Asya>FC Seoul

FM 2010'un yaz aylarından kankam Ümit'in yaptığı, büyük beğeni toplayan bir kariyer vardı. Unutmamışsınızdır eminim. 'Her Kıtadan Bir Şampiyon Çıkarmak'. Ben de çalıştıracak takım bulamayınca, oyuna ısınmak amacıyla hem uzun soluklu, hem eğlenceli, hemde dikkat çekici bir kariyer olarak bunun 2011 versiyonunu yapmaya karar verdim. Her çalıştırdırdığımız takımı kıta şampiyonu yaptıktan sonra başka bir takıma geçeceğiz. Ümit'ten izin istedim özel mesaj yoluyla ama okumadan çıktı. Bu nedenle en azından 2010'daki kariyerin linkini veriyorum. 2010'daki kariyerin linki.

Açtığımız Ligler;

Başlangıç olarak kariyerin sonuna doğru sıkılmamak, ve kariyerin sonuna doğru heyecanın artması için Güney Afrika ligini seçtim. İlk takımımız olduğundan bir kıyak geçtim kendime.

Orlando Pirates

Kuralları okudum, kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Başarılar Dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu kariyeri baltalamazsam olmaz.
    Başarısızlıklar dilerim endop.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Başarılar..

başarılar dilerim takipçinim

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Başarılar değişik bir kariyer

İlginç bir kariyer olacak başarılar.

Herkese teşekkürler, Recep dışında.

Klüp binasına ilk geldiğimde başkan bizi karşıladı. Başkan'ın odasında Rize'den ithal çay içtik. Ana konumuz transfer bütçemiz oldu. O benden sezon sonunda en azından ilk 3'te yer almamı istiyordu. Bense onu şaşırtacak biçimde, 'Hedefimiz şampiyonluk.', dedim. İlk sezonda bunun zor olacağını, benim yeni bir teknik direktör olduğumu düşünüyordu. Yinede bunda ısrar ettim. Sonunda bana transfer bütçesi olarak 350.000 £ verdi. Maaş bütçemiz ise yıllık 750.000 £ olacaktı. Finansal durum şu an böyle;

Taktiğimiz;

Boş bırakılan eksik bölgelere transfer yapacağız. Sol bekimize sol bek, sol açığımıza sol açık antrenmanı verdim. Şimdi takımımızın önemli oyuncularına göz atalım.

Şimdi transfer piyasasına göz atıyorum. Sağ bek, sağ açık ve forvet transferi yaptıktan sonra sezona gireceğiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Endo başlamadan bitir bence

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Özenti gençlik nolcak

Başarılar dilerim Emir benimki kadar olmasada zevkli olur heralde

Bu arada bi yanlışı düzelteyim.Dün akşam müsait değildim ve pc açamadım mesajı okumadığım için değil yani

Quote Originally Posted by Rick Nelson View Post
    Endo başlamadan bitir bence
    Neden yahu ?

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Özenti gençlik nolcak

Başarılar dilerim Emir benimki kadar olmasada zevkli olur heralde

Bu arada bi yanlışı düzelteyim.Dün akşam müsait değildim ve pc açamadım mesajı okumadığım için değil yani
    Saol Ümit. Akşam 11 gibi online gördüm seni atttım mesajı ama cevap gelmedi.

İlk resmi maçımıza Afrika Şampiyonlar Ligi'nde başlıyoruz. Gruplardan önce 3 eleme turu geçmişiz. Grubumuz;

Gruplarda ilk 2 takım yarı finale çıkıyor. Kupa devre arasına kadar bitmiş olursa 1.görevi aradan çıkarırız.

İlk resmi maçımız ES Tunis ile. Takımda birçok sakat ve cezalı oyuncu var. Tunis karşısına 15 kişilik bir kadroyla çıkıyoruz.

Üstünü siyah çizgilerle kapattığımız oyuncu yeni transferimiz. Bismillah diyerek maça giriyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post

Neden yahu =

Saol Ümit. Akşam 11 gibi online gördüm seni atttım mesajı ama cevap gelmedi.
    Mesaj saati 21.07'mi neydi yanlış mı gördüm yoksaNeyse boşver

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bu arada Modise süper oyuncu gözün gibi bak

Mesaj saati 21.07'mi neydi yanlış mı gördüm yoksaNeyse boşver
    Bu arada Modise süper oyuncu gözün gibi bak
    Arkadaşım flood yapmadan konuşamazmısın.

Modise A2 takımla çalışmalara başladı. Kaynak: South Afrikans Fanatik.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

En önemli şeyi unuttumİzin vermiyom kapat kariyeri

En önemli şeyi unuttumİzin vermiyom kapat kariyeri
    Artık çok geç.

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Başarılar endop zevkli bir kariyer olucak belli ümit'in kariyerini takip edememiştim seninkini etmeye çalışıcam

İlk resmi maçımıza çıktık. Afrika Şampiyonlar Ligi'ne ES Tunis'i 5-1 yenerek çok güzel bir başlangıç yaptık.

15 kişilik dar kadromuza rağmen çok iyi bir galibiyet aldık. Grupta liderliği kaptık. Forvetimizin performansı forvet almama kararına itti beni. Kiralık olarak Bellinzona'yla anlaşmıştı. 1 hafta erteledim bunu.

Quote Originally Posted by K1nq35 View Post
    Başarılar endop zevkli bir kariyer olucak belli ümit'in kariyerini takip edememiştim seninkini etmeye çalışıcam
    Teşekkürler Eren.

Transfer sezonunu 3 oyuncuyla kapadık.

Gereksiz oyuncuları satarak çok iyi bir gelir elde ettik. Şimdi transferlerimize bakalım.

Bu arada takım 2 hazırlık maçı oynadı. İksinide yardımcı antrenör oynadı. Sırada Afrika Şampiyonlar Ligi maçı var.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Cık beğenmedim tırt oyuncu hepside

Cık beğenmedim tırt oyuncu hepside
    Bunları konuşmak için çok erken.

Afrika Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda SuperSport United'ı deplasmanda 4-0 yendik. Güney Afrika Ligi'nin son şampiyonu'na fark attık. Msowoya ES Tunis'e 4, SuperSpor Utd.'ye 3 gol atmış oldu. Toplamda attığımız 9 golün 7'si onun ayağından. Bu arada bu maça da 15 kişiyle çıktık.Yeni transferlerimizi oynatamıyoruz.

Çoğu oyuncumuz ulusal maçlarda olduğundan, 8'li Güney Afrika Süper Kupasına 2 yedekle çıkıyoruz. Ve neredeyse kadromuzun tamamı yedek veya U19 oyunculardan kurulu. Rakip Ajax CT.

Başarılar abicim bende açcam 3-4 güne kadar Çankırıbelediye ile Süper Lig

Quote Originally Posted by hsyn0618 View Post
    Başarılar abicim bende açcam 3-4 güne kadar Çankırıbelediye ile Süper Lig

Sağol Hüseyin. Açta senide bir görelim.

Çok kötü bir kadroyla çıktık maça ama maç boyunca Ajax'tan üstün oynadık. 2-1'le tur atlayan taraf olduk. 46.dakikada Gumbi'nin ayağından bulduğumuz frikik golü görülmeye değerdi.

Afrika Şampiyonlar Ligi B Grubu 3.Maç

Kırmızı kartlar havada uçuştu. 2'si bize 2'si Club Africian'a toplam 4 kırmızı kart vardı maçta.

Çok heyecanlı bir maçtı. 2.kırmızı karttan sonra mecburen 4-4-0 dizilişe döndüm. Son dakikada bir kafa golü yedik ama yükselirken rakibin yaptığı faul nedeniyle gol geçerlilik kazanmadı. 1-0 kazandık ve puanımızı 9'a yükselttik.

Ve ayrıca lig sonunda başlıyor. İlk hafta maçı bir derbiye, Orlando Pirates-Kaizer Chiefs maçına sahne olacak.

Ligin ilk maçında çok kötü oynadık ve mağlubiyeti hak ettik. Ayaklarımızın yere basmasını sağladı bu galibiyet.

Celtic'i sportmen oyunlarından doılayı tebrik ediyorum(!) O kadar sinirlendim ki sonunda bende 'Kırın bacaklarını' dedim ve 8 kişi kaldık. Maçı 7 kişi tamamladı. 3 sakat 1 ölüyle tamamladık maçı.

Maç sonuna doğru yaşadığımız kondüsyon düşüklüğü 1 puana razı olmamıza neden oldu. 2 yedek olunca işimiz çok zor..

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Ha ha ha Kaizer Chiefs varken(geçen sene ben yönetmiştim)senin takım kimHem seni taraftar taşlamadımı yahu derbiyi içerde 3-0 kaybetmişsinHem ne dedim transferlerin tırt

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri