1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Crash Dump ve Windowed Sorunum Var

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Default Crash Dump ve Windowed Sorunum Var

Crash Dump daha yeni açtığımız ortak kariyerde yaşandı. Daha doğrusu ben değil UlasFb yaşadı. Çözümü nedir kariyer gidecek mi?

Windowed sorunuda bende bulunyor. Settings => Display and Sounds ta ekran seçenekleri var 1152 x 752 tarzı falan ama Windowed seçilir gözükmüyor yani seçilemiyor. Nedeni nedir?

Yardımcı olurmusunuz.

CD'nin çözümü yıllardır bulunamadı maalesef.

Wşndowed konusunda ise bir bilgim yok. System klasörünü silmeyi denedin mi?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

"Kesin" çözümü bulunamadı. Alternatif çözümler her zaman var tabii, önceden save almak gibi. Aldıysanız çok güzel etmişsiniz. Ama almadıysanız geçmiş olsun, kesin çözüm benim bildiğim de yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Zaten yaşayan ben değidlim ulasfb di ama sonuçta ortak kariyerimiz gitti.

benim okuduğum baz çözümler vardı.... 1)crash dmps aldıktan sonra belgelerim/sports interactive/crash dumps diye bi klsör oluşuyor..o klasörü masaüstüne atıp içindekileri siliyosun ... 2)crash dumps aldığın oyunun ismini kayılı olduğu yere girerek değiştiriyosun. en son kaydettiğin yerden devam ediyosun.. (not:bunlar kesin çözüm değil,ama ben denedim oldu...)

Ekran çözünürlüğünü en yükseğe getirince windowed yapabiliyorsun. en yüksek dediğim en uygun gibi bir şey. deneye deneye bulmak lazım. ben öyle yapmıştım.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Ekran çözünürlüğünü en yükseğe getirince windowed yapabiliyorsun. en yüksek dediğim en uygun gibi bir şey. deneye deneye bulmak lazım. ben öyle yapmıştım.
    Sağol deneyeceğim.

Mesaj Yetkileri