1 ile 30 arası toplam 118 sonuç

Konu: AC Milan | Futbol ve Rock Müzik | Rossoneri Dünyayı Fethedecek (3. Sezon)

Hybrid View

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar Hocam

Sevdiğim bir kulüp umarım başarılı olursun
    Teşekkür ederim. Herkesin AC Milan'ı sevdiği bir dönem olmuştur diye tahmin ediyorum.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar..
    Teşekkürler.

2016/17 Sezonu Kadro ve Taktik Tanıtımı

Hücum ve Orta Saha Oyuncuları

Defans Oyuncuları ve Kaleciler

Forvette dikkat çeken oyuncu Carlos Bacca. Orta sahalar arasından da Honda ve Bonaventura dikkat çekiyorlar. Defans hattında ise iki genç canavar stoper; Romagnoli ve Gustavo Gomez'i destekleyecek iyi beklerimiz mevcut. Kalede ise 17 yaşındaki genç, efsane olma yolunda ilerleyebilecek Donnarumma var.

İlk bakışta atanımız ve tutanımız iyi görünüyor.

70. Carlos Bacca

5. Giacomo Bonaventura

13. Alessio Romagnoli

99. Gianluigi Donnarumma

Hazırlık döneminde 3-4-3 benzeri bir diziliş üzerinde çalıştık. Sezonun ilk maçlarında bu dizilimi kullanmış olacağız.

Oyuncu tercihleri ve rolleri değişiklik gösterebilir. Orta düzeyde hızlı bir tempoda, beklerin bol bol bindirme yapacağı bir oyun anlayışı ile oynayacağız, Bacca'yı ceza sahasında ne kadar fazla topla buluşturabilirsek hücumda o kadar etkili oluruz. Hazırlık maçları aslında çok iç açıcı geçmedi, ileride dizilimi değiştirebiliriz ama şimdilik kadroya en uygun dizilimin bu olduğunu düşünüyorum. ( Veya çok fazla Conte izledim )

Hazırlık Maçları

Tüm maçları ben oynamadım ama asistan menajerim de aynı dizilimle oynattı takımı.

Transferler

Pek çok oyuncumuzu izleyen kulüp vardı ama "İlk Sezon Transfer Bütçesine İzin Verme" seçeneği aktif olduğu için bir teklif almadık. Ben de bir transfer girişiminde bulunmadım. Sadece genç birkaç oyuncumuzu gelişimlerini orada sağlayıp tecrübe kazanmaları için kiraya yolladık. Şu an transfer dönemi bitmiş durumda.

Seri A Başlıyor

Medya sezonu 5. sırada tamamlayıp Avrupa Ligi'ne katılmamızı ön görüyor. Bizim ise ilk sezonluk tek ve olmazsa olmaz hedefimiz Şampiyonlar Ligi'ne katılmak.

İlk sezon ne kadar fazla genç oyuncumuzu geliştirebilir isek o kadar iyi olur bizim için. Sezon sonunun gelmesiyle kadroda bir revizyon gerçekleştirmeyi düşünüyorum, kendilerini geliştiren ve iyi performans gösteren oyuncular gelecek sezon için yerlerini garanti edeceklerdir. Romagnoli ve Donnaruma'yı yıllarca takımda tutmayı düşünüyorum.

Mesaj Yetkileri