1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: FM2014 İlk İnceleme Puanları

Default FM2014 İlk İnceleme Puanları

Sports Interactive'in başarılı serisi Football Manager'ın bu yılki oyunu da beğeni topladı. Football Manager 2014'ün ilk inceleme puanlarının oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Oyun ilk incelemelerinin çoğundan 9 puan almayı başardı.

Steam'de 39.99 dolara, Playstore'da 60 TL'ye satılan oyunun Türkçe dil desteği sunduğunu da belirtelim. Oyun ülkemizdeki mağazalarda kutulu olarak 60 ila 70 TL arasında satılıyor. Football Manager 2014'ün çıkış tarihinin 31 Ekim olduğunu da hatırlatalım. İşte ilk inceleme puanları.

Videogamer – 9/10
    Eurogamer – 8/10 (tek puanını düşüren, artık FM2013'te ne gördüyse 14'te aynı tadı bulamamış her halde, ilginç)
    TheSixthAxis – 9/10
    DigitalSpy – 4/5
    Gamespot – 9/10
    GodisaGeek – 9/10

Bölüm Sonu Canavarı

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Ve Sanalsaray'da 39 tl Atlamayalım bence

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

bazı şeyler düzeltilirse ben de 9/10 derim kendi adıma ancak 2-3 şey var can sıkıcı işte.
    -Toplar çok direkten dönüyor
    -Kaleci şuttan önce zıplıyor
    -Karşı karşıya çook pozisyon kaçıyor
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    bazı şeyler düzeltilirse ben de 9/10 derim kendi adıma ancak 2-3 şey var can sıkıcı işte.
    -Toplar çok direkten dönüyor
    -Kaleci şuttan önce zıplıyor
    -Karşı karşıya çook pozisyon kaçıyor
    Kesinlikle katiliyorum... Acemice davranilmis sanki. FM 2013 te bunlar cok fazla degildi

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ben aşırı beğendim. Fm2009'dan bu yana ilk kez oyundan bu kadar keyif alıyorum. Fm13 ne kadar kötüyse Fm14 de o kadar iyi bence.

Hazırladığım taktiklerin sahaya yansıtması eski serilere nazaran çok daha iyi olmuş. Roller daha çok hakkını veriyor. Özellikle "Complete Wing Back"ler müthiş. Hep beklediğim şey takım hücumdayken açılarak sahaya geniş yayılsın, savunmadayken ise yakınlaşarak alan daraltsın idi. Şimdi bazı yeni oyuncu talimatlarıyla bunu sahaya bir nebzede olsa yansıtmak mümkün.

3D görsel olarak bugüne kadar yapılmış olanların en iyisi.

Tek gördüğüm sıkıntı kanat savunmaları çok zayıf. Kanat oyuncuları elini kolunu sallaya sallaya rahatça top sürüp orta yapıyor.

Tabi bunlar ilk izlenimler. Belki bir süre oynadıktan sonra bu düşüncelerim tamamen değişecek. Şöyle 1-2 sezon tamamladıktan sonra daha net belli olur oyunun artı ve eksileri.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

haber bölümü güzel olmuş yormuyor anında işlemleri yapabiliyorsun

Mesaj Yetkileri