Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 263 sonuç

Konu: Üst Üste 4 Kez CL Finali Kaybedip Çaresiz Kalan Menajer / Fenerbahçe / 8 . Sezon

Default Üst Üste 4 Kez CL Finali Kaybedip Çaresiz Kalan Menajer / Fenerbahçe / 8 . Sezon

Selamlar arkadaşlar. Başlıktan da anlaşılacağı üzere uzun süreli bir kariyer yapacağım. İlk hedefim her sene ligi almak, ikinci hedefim ise zaman içinde şampiyonlar ligi şampiyonu olmak, dünyada alınmadık kupa bırakmamak ve teknik direktörler sıralamasının zirvesine oturmak. Türk milli takımı veya iyi bir milli takıma da gitmeye çalışacağım, ek hedeflerim avrupa kupası ve dünya kupasını kazanmak.

Oyunumda ligin 3. maçına geldim. Şampiyonlar liginde gruplara kaldım. Listemde çok oyuncu olmasından(250 civarı, özelliklerden arama yaparak buldum çoğunu) ve çok sayıda transfer teklifi ,transfer ve hazırlık maçı yaparken çok yoğun olduğumdan dolayı, başlığı transfer dönemi bittikten sonra açmayı uygun buldum.

Transferlerim,sattığım oyuncular,satılık listemdeki oyuncular,taktiğim, ideal 11 ve yedeklerim ise şu şekilde :

Transferlerim : Veysel Sarı, Jores Okore, Kweuke, Jem Karaca, Paulo De Ceglie, Barış Özbek, Abdullah Durak, Alparslan Öztürk, Onur Ayik, Kim Jung-Woo

Sattıklarım : Stoch,Sow, Topuz

Satış Listemdekiler : Bienvenu, Kuyt, Topal, Selçuk, Baroni, Sezer, Meireles

Eksiklerim : Aml ( Victor Fischeri almaya çalışıcam, şu an param yok,devre arasında da stoper salvatore bocchettiyi ssene sonu için bedavaya almaya çalışıcam, alırsam sene sonunda yoboyu yollıycam)

İdeal 11 ve yedeklerim :

Arkadaşlar 18de 23 altı kulüpte yetişmiş oyuncu oynatma şartı olduğundan Özgür demirbaş yedek olarak duruyor ama pek sahne aldığı yok
    Last edited by okocha6 : 06.Şubat.2013 at 12:35

Gençlerbirliği deplasmanında şov yaparak kazanıyoruz. Sowu satıp kweukeyi almamızın yanlış bir karar olmadığını görüyoruz. Çok güçlü bir oyuncu, ondan top kapmak zor, biri driblingle olmak üzere çok güzel iki gol attı. Bu arada Caner milli maçta sakatlanmıştı ve 2 ay yok, de ceglenin de 1-2 günlük sakatlığı olunca sağda kuyt solda krasicle çıktım, şimdi de cegleyi arkaya alıp solda krasic isağda kuytla mı yoksa sol önde de cegle arkasında hasan ali sağda krasicle deavm edip kuytı mı yedeğe alayım diye düşünüyorum.

Ve şampiyonlar ligine rüya gibi bir başlangıç yapıyorum. Diğer maçta moldenin valenciayı yenmesi de gruptan çıkma şansımızı daha ilk maçtan çok arttırıyor. (De ceglienin kondisyonu düşük olduğundan solda krasic sağda kuytla başlamıştım yine, krasic sağ ayaklı olduğundan solda daha etkili oluyor içe girmeleri) Veysel Sarı da yayın ordan direk dibine düzgün ve sert bir vuruşla ilk golünü attı.

Last edited by okocha6 : 06.Şubat.2013 at 12:39

Sene sonunda Alper Potuk, Musa Çağıran, dmcde defansif oyun kurucu oynayan iyi bir yabancı oyuncu ve Sercan Sarareri (imza atmazsa devre arasında bağlıycam sezon sonu için) de alıp kadromu iyice güçlendireceğim. Viktor fischer ve salvatore bocchetti de var alacaklarım arasında.

Mc pozisyonunda 2 yönlü (dayanıklılığı mutlaka en az 14 olmalı) orta saha oyuncularını tercih ettiğimi belirtmeliyim, jem karacnın yanına seneye Alper Potuğu alıp monte etmeye çalışacağım.

83. dakikaya kadar 1-0 yenik götürdüğümüz maçı oyuncuların ismine bakmadan yaptığım değişikliklerle 2-1 kazanmayı başarıyoruz. Krasic, cristian(gökhanı alcaktım ama sahada 7 yabancı olacağından mecburen cristianı çıkardım) ve veysel sarıyı oyundan alıp de cegle, alpaslan öztürk ve kim jung-wooyu oyuna sokarak maçı kurtarıyoruz. Puan kaybı felaket olurdu.

Kondisyonu düşük olduğu ve 3 gün sonraki maça dinç çıkarmak için Gökhanı yedek soyundurduğum maçı kweukenin 2 golüyle kazanıp 5. hafta sonunda ilk kez liderlik koltuğuna kuruluyorum

Last edited by okocha6 : 06.Şubat.2013 at 12:40

Kaleci antrenörüm Murat Öztürk dışında tüm personelimi yenilediğimi de belirteyim arkadaşlar. Antrenör seçme rehberinden yararlandım forumda ve çok iyi antrenörler aldım.

Süper kupayı da Gsyi 1-0 yenip aldığımı belirteyim.

Sezon açılır açılmaz 11inden itibaren 4er gün arayla büyük takımlarla hazırlık maçı yapın ve as oyuncularınızı konsiyonları %51e düşene kadar oynatın arkadaşlar(sakatlanmıyorlar) hem para kazanırsınız hem de oyuncularınızın kondisyonu ve uyumu ile taktik uyumunuz hızla artar.
    Last edited by okocha6 : 06.Şubat.2013 at 10:37

Bu olmadı Gökhan Emreciksin 2. sarıdan kırmızı yemese belki 1 puanı da kurtaramayacktık bu kötü oyunla. Elazığ da çok iyi oynadı.

Moldeyi de yenip şamp ligde 2de 2 yapıyoruz.

Kornerleri ön direğe attırıp kweukeyi de ön direğe almam ilk maçtan meyvesini verdi, müthiş gücüyle ön direğe sokulup üst direkten gol olan bir kafa vuruşu yaptı. Yanlışlıkla tam maça girmiştim. 2-0 yaptım bir gol yedim ve tekrar tam maça alıp maçı zar zor bitirdim. Beşiktaştan liderliği aldım.

Yola devam Orduya selam

Şampiyonlar liginde üçte üçle büyük ihtimalle gruptan çıkmayı garantiledik.

Rotasyon yaptığımız maçta 10 kişi ve 1-0 yenik durumda olmamıza rağmen beraberliği kuratrdığımız gibi galibiyeti de kaçırıyoruz.

Ve meirelesten de kurtuluyorum. 20 milyon tl iyi para. Devre arasında ve sene sonunda yapacağım transferler için kaynak çıkıyor.

Last edited by okocha6 : 06.Şubat.2013 at 12:42

3-1 önde olduğumuz maçı 3-3e geldi 75 gibi hemen hücum mantalitesne geçip maçı zar zor kurtardım.

Gsnin yenilmesi şampiyonluğa giden yolumuzu iyice açtı.

Son dakkalarda beraberliği kurtararak şampiyonlar ligindeki henüz 4. maçımızın sonunda gruptan çıkıyoruz.

Last edited by okocha6 : 06.Şubat.2013 at 20:50

Büyük maç, derbilerin derbisi Galatasaray Fenerbahçe maçı geliyor. 90 dakkaya alıp izliycem, mutlaka kazanmam lazım.

Kazanırsam fark 9 puan olacak.

İlk dakkadan attım Gsye.

Golü erken bulmam nedeniyle maçın çoğunda kontra ya da defansif oynadım, yani çanakkale geçilmezi uyguladım ona rağmen gol yedim 70lerde, 79 gibi kweuke köşeye penaltı hizasından ve çaprazdan havadan harika bir plaseyle golü attı. Tam bir taktik savaşının yaşandığı 90 dakka oynadığım maçta Fatih hocayı mağlup etmeyi başardım.

12 maç sonunda gsye tam 9 puan fark atmış durumdayım Artık uyuyim ben, akşama görüşürüz.

Hocam çok kötü bir sunum, söylemeden geçemeyeceğim..

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by capkin84 View Post
    Hocam çok kötü bir sunum, söylemeden geçemeyeceğim..
    Katılıyorum , her maçı ayrı mesajda değilde toptan 3-4 maç versen ve biraz görselliğe önem versen okuması daha zevkli bir kariyer olabilir bununla bağlantılı olarak da takipçi sayın yükselir diye düşünüyorum ve Başarılar Diliyorum..

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Katılıyorum , her maçı ayrı mesajda değilde toptan 3-4 maç versen ve biraz görselliğe önem versen okuması daha zevkli bir kariyer olabilir bununla bağlantılı olarak da takipçi sayın yükselir diye düşünüyorum ve Başarılar Diliyorum..
    Teşekkürler. Edebiyatım fazla iyi değil elimden gelen en iyi cümleleri kurmaya çalışıyorum, bu kadar oluyor

Bir de maç yapıp sonucu hemen eklemek daha zevkli geliyor bana, bir nevi canlı yayın oluyor.

Görsellik derken üslubumdan mı bahsediyorsun yoksa ekran görüntülerinden mi, daha büyük görüntüler bulmaya çalışıyorum ancak cm 02-03ten beri oyunu ayrıntılı olarak ilk kez oynadığımdan daha yeni yeni öğreniyorum bazı şeyleri.

İlk 27 dakikasında 4-1 yaptığımız maçta 2 gol yiyip acaba mı diyoruz ancak vermaalen atılınca rahatlayıp sonlarda bir gol daha bularak maçı 5-3 kazanıyoruz. 5. maç sonunda grup liderliğini de garantiledik, son maçımızda kayıtlıı tüm yedeklerimizi oynatıp, 2. tur ilk maçına eksiksiz çıkmak istiyoruz. Takım harika gidiyor. Acaba şampiyonlar ligi şampiyonluğu rüyam ilk seneden gerçekleşecek mi?

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri