Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 59 sonuç

Konu: Gaziantepspor Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Gaziantepspor Transfer Haberleri

Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup, burayı sohbet alanına çevirmeyin lütfen.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Gaziantepspor yeni sezon için kadroda ciddi bir değişikliğe gidiyor...

Devre arasında Nurullah Sağlam'ın gelmesiyle Ali Cansun ve kaleci Oğuz'la yollar ayrılmıştı... Son olarak Özgür Yıldırım, Volkan Arslan, Mehmet Çoğum, Özgür Bayer, Ergün Penbe, Barış Durmaz ve Hasan Yurt'la yollar ayrıldı... Metin Tuğlu konusunda ise belirsizlik sürüyor...

Volkan Arslan'ın son Gaziantepspor teklifini geri çevirdiği ve Antalyaspor'a imza atacağını söylediği belirtildi...

Sezonu kısmen başarılı kapatan Ekrem Dağ için ise Beşiktaş'ın ısrarlı teklifleri var... Ekrem'e karşılık Baki, Fahri ve Mehmet Sedef'i öneren Beşiktaş'ın bu teklifi Nurullah Sağlam'ın vetosunu yedi...

Ekrem için ayrıca Fransa'nın RC Lens takımının ve Rusya Ligi ekiplerinden birinin teklif getirmesi kulüp yöneticilerini bile şaşırttı...

Nurullah Sağlam'ın ısrarla istediği Konyaspor'lu Erman Özgür'ün "tamam" dediği belirtilirken bu transfer için Konyaspor'da yapılacak kongre bekleniyor...

Şu ana kadar gerçekleşen tek transfer ise iki dönem yine Gaziantepspor forması giyen Hakan Bayraktar oldu... Hakan en son Diyarbakırspor'da forma giyiyordu...

Takımın kaptanları olan Bekir İrtegün ve Mehmet Polat'la da 2 yıl daha Gaziantepspor'da kalmalarını sağlayacak sözleşme uzatmaları yapıldı...

Kaleci Ömer, futbolcuların askerliğini 38 yaşına kadar erteleyebilmelerine imkan sağlayan yasa tasarısı çıkarsa Gaziantepspor'da kalacağını, aksi takdirde özellikle Belçika kulüplerinden gelen ciddi transfer tekliflerini değerlendireceğini söyledi...

Tecrübeli oyuncu Bülent Bölükbaşı ile görüşmeler sürerken, Bülent, mali konularda anlaşabilirse takımda kalmak istediğini söyledi...

Beşiktaş'tan kiralık olarak gelen kaleci Murat'ın ise takıma katılması için görüşmeler sürüyor...

Bulgaristan'ın Litex takımında forma giyen Brezilyalılardan Aleksandro Sandrinho beğenilmezken, yine bu takımda oynayan Tom da Silva için girişimler sürüyor... Fakat Litex'in Tom'u bırakmak istememesi transferi zora sokuyor...

Kadrodaki diğer oyunculardan Zurita, Erdal Güneş, Erdal Kılıçarslan, Murat Ceylan, Deumi, Beto ve İvan'ın ise gelecek sezon da kadroda tutulması düşünülüyor...

Aklımda kalanları şöyle bi toparlıyim dedim...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Ömer artık yok...

Gaziantepspor'un tecrübeli kalecilerinden Ömer Çatkıç sözleşmesini feshedildiğini söyledi. Gaziantepspor'da çok güzel günlerinin geçtiğini söyleyen Ömer Çatkıç, "yönetimle karşılıklı olarak görüştük ve sözleşmemizi feshettik. Takımdan ayrılacağım için çok üzgünüm" dedi. Kulüpten alacaklarının olduğunu ama yinede bunu hiç sorun yapmadığını söyleyen Ömer Çatkıç, "Gaziantepspor'dan maç alacaklarım var. Ama ben hiçbir zaman bunu sorun etmedim. Sözleşmemizi karşılıklı olarak feshettik. Bizler profesyonel futbolcularız. Bir çok kulüpten teklif var ama henüz karar vermedim. Hayırlısı olsun diyecek bir şeyimiz yok" diye konuştu.
    ASKERLİK SORUNU ÇÖZÜLDÜ
    Öte yandan Ömer Çatkıç'ın askerlik sorunu da çözülmüş oldu. Askeri Personele Sağlık, Harç, Sınav Hakkı ve Yaş Sınırı Kolaylığı Sağlanmasını Düzenleyen Yasa Teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edilmesinin ardından rahat bir nefes alan Ömer Çatkıç, "çok sevindirici bir haber oldu. Benim sorunum vardı ama artık 3 yıl daha sıkıntım olmayacak" diye konuştu.

Bölükbaşı "bu saatten sonra işim olmaz"

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl'ın, "para için memleketini değiştiriyorsa söyleyecek sözüm yok, tek kelimeyle ayıp etti" demesinden sonra gazetemizi arayan Bülent Bölükbaşı konuya açıklık getirdi. Tecrübeli futbolcu başka takımlarla el sıkışmadığını ve kimseye söz vermediğini söyleyerek, " öyle birşey yok. Ben Gaziantepspor'dan ne kadar istediğimi söyledim. Ama Başkanımızın ulusal gazetelere çıkıp demeç verip ağır konuşmasına üzüldüm" dedi. Halen Umre'de hac ziyaretini gerçekleştirdiğini belirten Bülent Bölükbaşı yaptığı açıklamada, " Benim takımda kalmak için neler yaptığıma, ne kadar istediğime herkes şahittir. Nurullah Sağlam'da şahittir, tüm futbolcu arkadaşlarımda şahittir, kimse kimseyi kandırmasın.Bazıları başka işler peşindeyse ben bu işte yokum"
    BU SAATTEN SONRA İŞİM OLMAZ
    Başkan İbrahim Kızıl ile görüştüğünü söyleyen Bülent, "600 milyardan başladılar 750 milyarın üzerine çıkmadılar. Kocaelispor'la aradaki fark 250 milyar. Ben kalmak için zorluyordum ama fiyat farkı çok fazlaydı, benim de menejerim var, onunla görüşüyorlardı. Ama bu kadar olumsuz gelişmelerden üzerine, bu saatten sonra işim olmaz." dedi.
    BEN İMZA ATARIM DEMEDİM
    Başkan İbrahim Kızıl'ın, Fanatik gazetesine yaptığı "''İstediği şartlarda anlaştık, el sıkıştık. Bana (başkanım söz verdik, bu iş bitmiştir) dedi. İstanbul'a birlikte gittik, kendisi oradan Mekke'ye Umre ziyaretine gitti, dönüşte imza atacaktı" dediği Bülent Bölükbaşı, bu konuşmaya karşılık " Dönüşte imzayı atarım demedim. Kalmayı istedim. Ama artık olmaz" diye konuştu.

Yarın toplu imza olabilir

Gaziantepspor'da ilk imzaların yarın atılabileceği öğrenildi. Daha önce anlaşma sağlanan Murat Şahin, Diyarbakırspor'dan Hakan Bayraktar, Konyaspor'dan Erman Özgür ve Karşıyaka'dan Mustafa Cevahir'in yarın imza atacağı belirtildi. Transferlerde acele etmek istemeyen kırmızı-siyahlılar yerli futbolcularla yarın anlaşma yapabileceği yabancı futbolcuların ise önümüzdeki günlerde netleşeceği belirtildi.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

EKREM BEŞİKTAŞ'TA

Gaziantepspor'un başarılı futbolcusu oldu olacak derken sonunda Beşiktaş'la anlaştı. Ekrem ile 3 yıllık anlaşma sağlandığı öğrenilirken, gurbetçi oyuncunun yıllık 300 bin YTL'nin yanı sıra maç başına da 30 bin YTL para alacağı belirtildi. 28 yaşındaki oyuncunun bonservisi bedeline ise 700 bin Euro ödeneceği gelen haberler arasında. Ekrem Dağ'ın bugün Ümraniye Tesislerine gelmesi bekleniyor. Sol ve sağ kanatta oynayabilen 28 yaşındaki oyuncu, futbola Avusturya'nın Leibnitz takımında başladı. Gaziantepspor'a Strum Graz'dan gelen Ekrem, geçtiğimiz sezon 33 lig maçında forma giydi ve 4 gol attı.

İLHAN MÜJDESİ...

Sözleşmesi biten ve Kayseri Erciyes'e dönmek zorunda kalan İlhan Özbay'ın yeniden Gaziantepspor'a gelebileceği iddia edildi. Kulübüyle pürüzlerin olduğu öğrenilen İlhan Özbay'la yeniden bağlantıya geçen Gaziantepspor Erciyes kulubüne son rakamı söylediği ve bu transferi bitirmek üzere olduğu belirtildi. sezon sonu Kayseri Erciyes'in bırakmak istemediği İlhan Özbay için her türlü girişimi yapan kırmızı-siyahlılar sona doğru gelmek üzere. Erciyes kulübünün şampiyonluk parolasıyla sezona başlayacağını ve İlhan'ı bırakmayacağını açıklamasından sonra bağlantılarını koparmayan Gaziantepspor'un bu futbolcuyu bonservisiyle almak üzere olduğu belirtildi.
    600 MİLYAR ARTI FUTBOLCU İSTEDİLER
    Kayseri Erciyesspor Kulübü, bonservisini almak isteyen Gaziantepspor'dan 600 milyar ve iki futbolcu istedi. Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Ahmet Arı ve Hakan Albayrak'la birlikte 600 milyarlık teklifi duyan kırmızı-siyahlılar Erciyes kulübüne ret cevabını vermişti. Alınan bilgiye göre tekrar bağlantıya geçen yöneticiler başarılı futbolcu İlhan için son rakamını söylediği ve büyük olasılıkla bonservisiyle alabileceği öğrenildi.

BROZEK TUZLU GELDİ...

Geçtiğimiz hafta Almanya'ya giderek Polonya-Arnavutluk milli maçını izleyen Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam'ın beğendiği isimlerin başında gelen 24 yaşındaki forvet oyuncusu Pawel Brozek'in bonservis ücretinin yüksek olması Kırmızı-Siyahlılara geri adım attırdı. Polonyalı futbolcu Pawel Brozek Wisla ****ow takımının formasını giyerken Polonya milli takımında gösterdiği performansla herkesin takdirini kazanmış durumdu. Trabzonspor'unda ısrarla istediği Polonyalı futbolcunun bonservis ücretinin 2 milyon Euro olması Gaziantepspor yönetimini bu transferden vazgeçirdi. Teknik Direktör Nurullah Sağlam, "Kaliteli futbolcular almak istiyoruz. 1. sınıf futbolcuların fiyatları çok yüksek. 2. sınıf oyunculara baktığımızda hem fiyatları yüksek hemde bize çare olacak isimler değil" dedi.
    Brozek Kimdir?
    Pawel Brozek
    Doğum tarihi: 21.04.1983
    Boy: 1.79 m.
    Kilo: 73 kg
    Ülkesi: Polonya
    Kulübü: Wisla ****ow

BÜLENT KOCAELİ'DE...

Gaziantepspor ile yollarını ayıran Bülent Bölükbaşı, Süper Lig'in yeni takımı Kocaelispor ile anlaşma sağladı. Tecrübeli oyuncunun her konuda Kocaelispor ile anlaşma sağladığı öğrenilirken yarın sözleşme imzalayacağı açıklandı. Kocaelispor ile her konuda anlaşma sağlayan Bülent Bölükbaşı, Kırmızı-Syahlı takımla yollarını ayırırken bu futbolcunun gitmesi şok etkisi yarattı. Tecrübeli oyuncu, "Yeşil-siyahlı formayı giyeceğim için çok mutluyum. Bu takım için elimden geleni yapacağım" dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Mehmet Yozgatlı G.Antep'te

Gaziantepspor, dış transferde atağa kalkarak, Konyaspor'dan orta alan oyuncusu Erman Özgür'ün ardından Beşiktaş'tan Mehmet Yozgatlı ile de anlaştı.

Kırmızı-siyahlı yöneticiler, Mehmet Yozgatlı ile bir araya gelerek prensipte anlaşmaya vardı. Bu futbolcunun gelecek hafta içinde Gaziantep'e gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı ifade edildi. Bugüne kadar Murat Şahin, Mustafa Cevahir, Hakan Bayraktar ve Erman Özgür'e imza attıran yöneticiler, Mehmet Yozgatlı'nın transferindeki tüm pürüzlerin giderildiğini, işin yalnızca imzaya kaldığını belirttiler.
    Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sezon çok iyi bir kadro kuracaklarını ifade ederek, ''Transfer çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Teknik direktörümüz Nurullah Sağlam'ın istekleri doğrultusunda çalışmalar dört bir koldan devam ediyor. Sokağa atılacak paramız yok. İyi bir kadro kurmak için çok sıkı bir çalışma yürütüyoruz. Yurt dışında kadromuza almak istediğimiz çok kaliteli 3 oyuncu var. Bunlara resmi teklifleri ilettik. Yanıt bekliyoruz'' diye konuştu.
    Gaziantepspor, İvan De Souaza için de harekete geçti. Shaktar Doneks takımından kiralık olarak alınan İvan De Souaza'nın performansından memnun kalan teknik heyet ve yönetim, bu oyuncunun bonservisini almaya çalışıyor.
    Bu arada, Brezilya ve Portekiz birinci liglerinde oynayan 3 futbolcu ile görüşmelerin sürdüğü, bu futbolcular ve kulüplerine teklif mektuplarının sunulduğu, yanıt beklendiği öğrenildi. Kulüp yetkilileri, bu futbolculardan en az ikisini transfer etmek istediklerini, oyuncuların kendilerini ispatlamış, çok kaliteli olduklarını bildirdiler.
    Gaziantepspor yönetim kurulunun, futbolculara 9 Haziranda toplu imza töreni ile şov yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Nurullah Sağlam'ın gözdelerinden olan İlhan ile ilgili görüşmelerin sürdüğü de belirtildi.
    GAZİANTEPSPOR BREZİLYA'DA KULÜP SATIN ALACAK
    Bu arada, kulüp başkanı İbrahim Kızıl ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Kızıl'ın girişimleri ile kırmızı-siyahlıların Brezilya'da bir futbol kulübünü satın almak için çalışmalar yaptıkları ifade edildi. Görüşmelerin olumlu yönde sürdüğü öğrenildi.
    Sezonun sona ermesinin ardından teknik direktör Nurullah Sağlam'ın verdiği rapora göre gidecek oyuncuları belirleyen kırmızı-siyahlılar, şu ana kadar Murat Şahin, Hakan Bayraktar ve ümit milli oyuncu Mustafa Cevahir ve Konyaspor'dan Erman Özgür ile anlaşırken, geçen sezonun başarılı oyuncusu Ekrem Hayyam Dağı Beşiktaş'a, son anda kulüple anlaşmaktan vazgeçen Bülent Bölükbaş'ı da Kocaelispor'a verdi.

07.06.2008
    Kaynak : AA

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Tolga Seyhan gündemde

Gaziantepspor'un gündemine bu kezde Trabzonspor, Galatasaray ve son olarak Shaktar Donekst'te forma giyen tolga Seyhan gündeme geldi. Alınan bilgiye göre bu futbolcuyla temasa geçen kırmızı-siyahlıların henüz net kararını veremediği belirtildi. Tolga Seyhan ile görüşme aşamasında olan Gaziantepsporlu yetkililerin kararı önümüzdeki günlerde netleşecek.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

İyi transfer olur Tolga,Antebimiz için...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Biz Antep'ten Ekrem'i aldık,onlar bizden Yozgatlı'yı aldılar.Keşke takas yapsalardı..

M.Yozgatlı geçen sezon bizde sakatlıktan dolayı fazla forma giyemedi.Zaten Fenerbahçe'de oynarkende istikrarsız bir performans sergiliyordu.1 maç iyi 1 maç kötüydü.G.Antep'te başarılı olur umarım..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tolga gelirse yararlı olur Antep'e kaliteli bir stoper.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

SAĞLAM, WASHİNGTON'U İSTİYOR...

Gaziantepspor teknik direktörü Nurullah Sağlam'ın Konyaspor'lu Washington'un alınmasını istediği öğrenildi. Yeşil beyazlı takımda forma giyen ve Nurullah Sağlam'ın da öğrencisi olan Washington'un da Gaziantepspor'a gelmek istediği belirtildi. Menejeri vasıtasıyla haber gönderdiği belirtilen Washington konusunda kararı Başkan İbrahim Kızıl'ın vereceği açıklandı. Geçtiğimiz sezon devre arasında Nurullah Sağlam, öğrencisi Washington transfer etmek istemişti. Ancak Başkan Kızıl'ın Washington için olumlu bir cevap vermediği ve istemediği öğrenilmişti. Şimdi Washington konusu tekrar gündeme gelince gözler başkan İbrahim Kızıl'a çevrildi.

AFANOU GERİ Mİ GELİYOR?...

Dün gazetemizin yazdığı "Afanou sürprizi" haberi taraftarlar arasında heyecan yarattı. Daha önce sorunları olduğu için şehrimizden ayrılan Afanou'nun haber gönderip oynamak istemesi taraftarları oldukça mutlu etti. Gazetemizin İnternet sitesine çok sayıda yorum yapan ve takıma tekrar gelmesinin çok iyi olacağını belirten taraftarlar, "Afanou Türkiye'nin en iyi oyuncularından birisi. Tekrar takıma kazandırılması çok iyi olacaktır. Takıma katkı sağlayacağına inanıyoruz. Biran önce gelsin ve formasını giysin" dediler.

ERDAL BEKLEMEDE...

Çok sayıda kulübün istediği Erdal Güneş beklemeye geçti. Eskişehir'in ısrar ettiği Erdal Güneş'i Kocaelispor ve Konyaspor'da kadrosuna katmak için yoğun çaba harcarken son kararı ise Erdal verecek. Gaziantepspor'la yeniden anlaşmak isteyen Erdal Güneş yönetimin vereceği karardan sonra kendisine yol çizecek. Gaziantep'i çok sevdiğini söyleyen Erdal, "ben doğup büyüdüğüm şehirde oynamayı çok istiyorum. Şu anda beklemeye geçtim. Yönetimden haber bekliyorum. Anlaşırsak sevinirim ama bizler profesyonel futbolcularız olmazsa başka kulübe gitmek zorunda kalırız" diye konuştu.

(Gaziantep27)

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

AFanou süper bir defans kalmasını isterim fmde de Bekirle süper işler yapıyordu...Erdal Güneşte kalmalı bence...

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

II. TOM HAREKATI!...

Gaziantepspor'un Brezilyalı oyuncusu Beto'nun Bulgaristan'da birlikte oynadığı Tom için "mutlaka alınması gereken bir oyuncu, kaçırmayın, zarar etmezsiniz" dediği öğrenildi. Başkan İbrahim Kızıl ve teknik direktör Nurullah Sağlam'ın da izleyip beğendiği Tom için çağrıda bulunan Beto'nun, bu futbolcu ile birlikte çok iyi işler yapabileceğini söylemesi, gözlerin Bulgaristan'daki Litex kulübüne çevrilmesine neden oldu. Alınan bilgiye göre Başkan İbrahim Kızıl'ın Litex kulübüyle temasını kesmediği ve Beto'nun bu kadar ısrarcı olması üzerine Tom için tekrar harekete geçtiği öğrenildi. İlk etapta çok yüksek bonservis bedeli istenen Tom için rakamın düşmesinin beklendiğini söyleyen kulübe yakın çevreler "başkan da Tom için çaba gösteriyor, bu futbolcunun kalitesi konusunda kimsenin kuşkusu yok. Yeterki kulübü indirim yapsın"diye konuştu.
    ORTA SAHA OYNUYOR
    22 yaşında olan ve orta alanda hücuma yönelik hem sağ hem de sol kanatta oynayabilen Brezilyalı Tom için önümüzdeki günlerde tekrar bir hareket daha bekleniyor. Beto'nun uzun süre birlikte oynadığı için çok istediği Tom'un alınması halinde Gaziantepspor'un çok önemli bir transfere daha imzasını atması bekleniyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Gelirse kapalı kutu derim izleyip görürüz peki usta,Neira takımdan ayrıldı mı?Fmde inanılmaz işler yapıyor :d

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Neira, imza attıktan 2-3 gün sonra sözleşmesi feshedilip gönderildi... Bir Gaziantepspor klasiği...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

O zaman neden alındı adam sözleşmesi feshedilecekse.Yazık.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Quote Originally Posted by krapinovic View Post
    Neira, imza attıktan 2-3 gün sonra sözleşmesi feshedilip gönderildi... Bir Gaziantepspor klasiği...
    Yazık ki ne yazık çok iyi bir golcü aslında..

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Benim anlamadığım ligin sıradan ekibi olan antepin yine ligin sıradan ekibi olan konyanın futbolcusunu istemesi bu ne demek insan daha yüksekleri hedeflerken bu antepli hoca gidiyor kendisinden farkı olmayan takımın kendi topçusundan farkı olmayan washington isimli oyuncusunu istiyor bence saçmalık...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Emrah Eren Gaziantep'te

Gaziantepspor, dış transferde Çaykur Rizesporlu Emrah Eren ile anlaştı. Emrah Eren ile bir araya gelen Gaziantepspor Kulübü yöneticileri, bu futbolcuyla 2 yıllık anlaşmaya vardı. Emrah Eren'in bu hafta içinde resmi sözleşmeye imza atacağı bildirildi.

Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, yaptığı açıklamada, Erman Özgür, Murat Şahin, Mustafa Cevahir, Hakan Bayraktar ve Mehmet Yozgatlı'nın ardından Emrah Eren'i de kadrolarına kattıkları için mutlu olduklarını, transferlerin süreceğini söyledi. Yeni sezonda güçlü bir takım kurmak için çalışmaların yoğun bir tempoda sürdüğünü ifade eden Kızıl, ''Yurt içinde ve dışında temas halinde olduğumuz oyuncular var. Bu sezon çok farklı, çok kaliteli bir Gaziantepspor izlettireceğiz'' dedi.

Teknik direktör ve antrenörler aracılığıyla çok ciddi çalışmalar yürüttüklerini anlatan Kızıl, ''Referans veya menajerlerin önerisiyle oyuncu alma devrini sona erdirdik. Transferde çok ciddi bir çalışma yürütüyoruz. Yeni sezonda kentin adına yakışır bir takım yaratma düşüncesindeyiz. Kamp dönemine kadar yabancı oyuncu transferini bitirmeyi hedefliyoruz'' diye konuştu.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Emrah Eren hayırlı olsun iyi isim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Emrah Eren beğendiğim bir sağ bek Gaziantepspor'un sağ kanadında çoğu maçta oynayacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Emrah resmen Gaziantepspor'da

Gaziantepspor, dış transferde Çaykur Rizespor'dan defan oyuncusu Emrah Eren ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı.Celal Doğan Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine, Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, teknik direktör Nurullah Sağlam ve yeni transfer Emrah Eren ve yöneticiler katıldı. İmza töreninde bir konuşma yapan Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, bu yıl bir çok başarıya imza atacak iyi bir ekip kuracaklarını söyledi. Kızıl, "Çok kaliteli nokta transferler yapıyoruz. Bu yıl bizim başarı yılımız olsun diye hiç bir şeyden kaçınmıyoruz. Para sıkıntımız yok. Başarı için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Yurt içinde ve dışında temas halinde olduğumuz oyuncular var. Bu sezon çok farklı, çok kaliteli bir Gaziantepspor izlettireceğiz. Emrah, daha önce de Gaziantepspor'da oynamış ve ligde kendisini ispatlamış bir futbolcu. Yerli transferin yüzde 80'ini tamamladık. Yabancı transferde 3 futbolcu ile görüşmelerimiz sürüyor. Önümüzdeki hafta dış transferi de tamamlayacağız'' diye konuştu.
    Daha önce de Gaziantepspor'da forma giyen defans oyuncusu Emrah Eren ise, "İkinci kez Gaziantepspor'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Tekrar bu formayı giyecek olmam benim için büyük onur. Başkanımıza ve hocamıza bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. İnşallah ben de bu fedakarlığın karşılığını vereceğim. Daha önce Gaziantepspor'da forma giyerken kötü bir sakatlık dönemi geçirdim ve çok faydalı olamadım. İnşallah bu sefer sakatlık geçirdiğim günlerin acısını çıkaracağım" dedi.
    Konuşmaların ardından, Emrah Eren ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzalandı.

27.06.2008
    Kaynak : İHA

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

KEMAL ASLAN GAZİANTEPSPOR'DA...

Bu arada Gaziantepspor'da yeniden başkanlığa seçilen İbrahim Kızıl, kongrede yaptığı konuşmasında Fenerbahçe'nin başarılı orta saha oyuncusu Kemal Aslan'ı Gaziantepspor'a transfer ettiklerini açıkladı.

Kızıl, şöyle konuştu:

''Bu sene kapasite, sınır filan yok. En iyisini alacağız, iki tane olacağına bir tane alalım en iyisi olsun diyoruz. Hedefimiz bu sezon üst sıralar, ama yanlış anlaşılmasın şampiyonluk filan dediğimiz yok. Yalancı durumuna düşmememiz lazım. Bu yıl 40. yılımızda kulübümüze başarılar tattırmak istiyoruz. çok kaliteli bir ekip kuruyoruz. Her mevki için özenle seçim yapıyoruz, hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Ne gerekiyorsa katkı yapmaya, vermeye hazırım.

Kemal'i Fenerbahçe'den kökü ile aldım. Artık Gaziantepspor'un malıdır. Yabancı transferinde ise gelecek hafta müthiş gelişmeler olabilir. 2-3 tane çok kaliteli yabancı oyuncu ile görüşmeler sürüyor. Brezilyalı Tabata dışında görüştüğüm oyuncular var. Kafamıza koyduksak yaparız, bu böyle bilinsin, iki üç ülkede çalışmalarımız var. Hepsi de kaliteli, bilinen isimler. İstediğimiz transferleri gerçekleştireceğiz. Üst sıraları hedeflediğimiz için ince eleyip sık dokuyoruz. Biraz sabır bekliyoruz''

Maraton.com.tr
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

Gaziantepin malımıdır oyuncusumudur.. Biraz ince düşünüyorumdur belkide insana "mal" muamelesi yapmak hoş değil..

Kemal sakatlık belasından tamamen kurtulursa çok iyi işler yapar.. Antep e yararlı olacağını düşünüyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kemal yuvasına dönmüş.Hayırlı olsun.Fenerbahçe'ye gelmeden önce büyük ümitler beslenen bir oyuncuydu ama sakatlıklar falan kendisini geliştiremedi.

Bu arada mal denmesi benimde dikkatimi çekti.Kaba bir söylem..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kemal ilk Antepteyken cok begendim bi oyuncuydu, Fenere ilk gittigi zaman sevinmistim onun icin ama bazi nedenler yuzunden kendini gelistiremedi orda. Tekrar Antepte ins basarili olur

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Hayırlı olsun inşallah formuna kavuşur kemal

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kemal iyi bir oyuncu.Gaziantep'te kendini gösterecektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Kemal Aslan tekrar yuvasında

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

YABANCILAR BU HAFTA BİTECEK...

Transfer çalışmalarını sürdüren ve bir çok yabancı oyuncu ile görüşen Gaziantepspor yönetimi, bu transferleri bu hafta içinde bitirmek istiyor. Tabata konusunda görüşmeler devam ederken bu futbolcunun gelmemesi göz önüne alınarek yeni isimlerle temasa geçildi.

Yabancı transferinde gelecek hafta önemli gelişmeler yaşanabileceğini, 2-3 oyuncu ile görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, ''Brezilya'da Santos kulübünden Tabata dışında başka görüştüğümüz oyuncular var. Kafamıza koyduksa yaparız, bu böyle bilinsin. Dış transferde seferberlik ilan ettik. İki üç ülkede çalışmalarımız var. Hepside kaliteli, bilinen isimler. İstediğimiz transferleri gerçekleştireceğiz. Üst sıraları hedeflediğimiz için ince eleyip sık dokuyoruz. Biraz sabır bekliyoruz'' şeklinde konuştu.

(Gaziantep27)

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Gaziantepspor

Mehmet Yozgatlı (Beşiktaş)
    Erman Özgür (Konyaspor)
    Hakan Bayraktar (Diyarbakırspor)
    Mustafa Cevahir (Karşıyaka)
    Emrah Eren (Ç.Rizespor)
    Kemal Aslan (Fenerbahçe)

Volkan Arslan (Antalyaspor)
    Bülent Bölükbaş (Kocaelispor)
    Ekrem Dağ (Beşiktaş)
    Mehmet Çoğum (Konyaspor)
    Barış Şimşek (?)
    Özgürcan (?)
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri