1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Yabancı sınırlamasını 6+2+2 yapmak

Default Yabancı sınırlamasını 6+2+2 yapmak

Beyler 1,2 saattir uğraşmaktayım.Forumdan edindiğim bilgiyle genişletilmiş şekilde kuralları açıp değişiklikleri yaptım ama malesef oyunda datayı görmesine rağmen değişiklikleri görmüyor.Kaydettiğim datada kurallar ekli ama oyun içinde kaydedilen datada değişiklik 0 gösteriyor o yüzden yaptığım değişikliği oyuna uygulayamıyorum.Bu işi bilen birileri varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Editörde düzenlemeleri yaptıktan sonra test ediyor musun kuralları? Editör üzerinde test etmen ve geçerli kuralların onaylanması lazım hata olup olmadığına dair. Bunu yapmadıysan belki onaysız olduğu için oyunda gözükmüyordur.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Onaylattım.Hiç bir sorun olmadı.Sonra oyuna girdiğimde gözüküyor veri tabanı dosyam.Seçebiliyorsunda artık ama "veritabanı değişikliği:0" yazıyor.Büyük ihtimal değişiklikleri bir sebepten görmediğinden dolayı kuralları işletemiyorum.Anlamadım gitti...

http://community.sigames.com/showthr...petition-rules

Max Clayton-Robb
    SI Testing Team

I tested it, but the new game I created is still with 10 foreign players.

After testing, should I save it again? or what should I do?
    This issue occured for me too. I've logged it internally to be looked at further.
    SI'de de aynı hata olmuş sanırım. Editör için bir sonraki patch'da düzelecek...

Bilgilendirme için teşekkürler.

Mesaj Yetkileri