1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Oyuncu özellik renkleri?

Default Oyuncu özellik renkleri?

Arkadaşlar skin klasöründeki settings belgesini not defteri ile açıp oyuncu özellik renklerini önceki oyunlarda sorunsuz bir şekilde değiştirebilmiştim. Ancak bu oyunda ne yaptıysam olmadı. Hani ilk defa yapıyorum desem anlayacam ama önceki oyunlarda bi kaç kez yapmıştım. Sevdiğim bi skinde oyuncumun 20 olan özelliğini yeşil renkte görmek sinirimi bozuyor: 20 bildiğin kırmızıdır.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by erkandagli View Post
    Arkadaşlar skin klasöründeki settings belgesini not defteri ile açıp oyuncu özellik renklerini önceki oyunlarda sorunsuz bir şekilde değiştirebilmiştim. Ancak bu oyunda ne yaptıysam olmadı. Hani ilk defa yapıyorum desem anlayacam ama önceki oyunlarda bi kaç kez yapmıştım. Sevdiğim bi skinde oyuncumun 20 olan özelliğini yeşil renkte görmek sinirimi bozuyor: 20 bildiğin kırmızıdır.
    XML Dosyalarına dikkat edin. Bazı skinler "edit" yöntemiyle yapıldığı için iki yerde birden "player attribute color" kısmı bulunuyor. Bunların birini silmeden diğerine yapılan değişiklik oyunda görülemiyor.

Dediğim şekilde araştırın XML dosyalarını. Bulamazsanız skini bana atın ayarlayayım.

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    XML Dosyalarına dikkat edin. Bazı skinler "edit" yöntemiyle yapıldığı için iki yerde birden "player attribute color" kısmı bulunuyor. Bunların birini silmeden diğerine yapılan değişiklik oyunda görülemiyor.

Dediğim şekilde araştırın XML dosyalarını. Bulamazsanız skini bana atın ayarlayayım.
    Hmm peki nerede arayacam ben o kısmı?

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by erkandagli View Post
    Hmm peki nerede arayacam ben o kısmı?
    settings XML dosyası içine bakın, yoksa diğer XML dosyalarını da bi aratın.

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    settings XML dosyası içine bakın, yoksa diğer XML dosyalarını da bi aratın.
    Tamam tamam uzun uğraşlar sonucunda yaptım, oyun içinde skin değiştirdiğimiz ekranda temayı her zaman yükle dedim oldu. Yine de sağolasın yardımların için.

Mesaj Yetkileri