1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Graphics dosyası yok !

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Default Graphics dosyası yok !

arkadaşLar Logo,yüz paketi gibi dosyaLarı indirdikten sonra graphics içine atıLması geekiyor ama benim sport interactivitemde bu dosya yok neden yok ve ne yapmam gerekiyor ?

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Kendin oLuşturacaksın

kendin yaratacaksın arkadaşım

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

içindeki dosyaLar nedir onLarıdamı ben oLuşturacağım

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

saoL hocam deneyeceğim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hocam ayrıntıLı açıkLama veriLmiş ama resimLer öLmüş o yüzden göremiyorum indirdikten sonra hangi dosyayı açacağımı göremiyorum yardım edermisiniz ?
    Last edited by garydelgadov : 03.Temmuz.2008 at 14:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Belgelerim içerisinde yer alan Sports Interactive dosyası içinde sağ tıklayıp Klasör oluştur diyoruz. Oluşturduğumuz klasörede Graphichs ismini veriyoruz. Daha sonra Graphics klasörü içine girip yine kendimiz pictures klasörünü oluşturuyoruz. Sonra bu klasör içine girip işte forma paketleri için kits adlı klasörü, logo paketleri için logo adlı klasörü, yüz paketleri içinde players adlı klasörü kendimiz oluşturuyoruz. İndirdiğiniz yamaları kategorisine göre bu dosyaların içine atıp cache dosyasını silerseniz oyunda çalışır hale getirirsiniz.

Mesaj Yetkileri