Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 118 sonuç

Konu: Keyifli Kariyer Hikayeleri için Olmazsa Olmazlar

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çalışmayı iyi kötü tamamladım. Aslında daha fazla geliştirecektim zaman bulamadım. Alt yazıyı entegre ettim. Alt yazıyı ve diğer objeleri düzenlemek için layerları kullanmalısınız. Az çok PS bilginiz olması lazım. Alt yazıyı ise Windows-Animation sekmelerini kullanarak açabilirsiniz. Zaten orada görürsünüz. Alt yazıdaki metni değiştirdiğinizde otomatik tüm animasyondaki layerlarda bulunan alt yazı metnini sizin değiştirdiğiniz metinle değiştirecektir. Siz sadece alt yazıya kendi metninizi ekleyin Text aracı ile. Resimdeki görülen her obje değiştirilebilir. Yazılar text haline getirildi resim üzerindeki. Onun dışında çizgiler, resimler, arka plan, logo vs. herşey alternatifli bir halde düzenlenebilir olarak hazır halde.

Alt yazının hızını felan animasyondan ayarlayabilirsiniz. saniye ayarları felan var. Dilerseniz klavyenizden düzeni bozmayacak şekilde her bir layerı sağ ve sol yön oklarından metnin duruşunu felan değiştirebilirsiniz.

Link:
    http://uploaded.net/file/vepy708h

Aslında şu spikerin konuşurkenki bir .gif resmi olsaydı alt yazının yanında spikeride hareketli hale getirebilirdim. Onu yapınca Ntvspor logosunuda hareketli yapardım, o olunca saatin noktasınıda hareket ettirirdimde neyse

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın

İndirmek için tıklayın

yakın zamanda geri kalanlarıda paylaşırım.

Alıntı yapılan site;fmgraph

psd'yi indirmek için "indirmek için tıklayınız" tıkladıkdan sonra "Telecharger" butonuna basınız.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Daha önce Ntvspor kayan yazı şablonunu yapmıştım. Gelen istek üzerine Ntvspor kanalının yeni tasarımını yapıyorum. Bu sefer hedefim spikerin yüz mimiklerini yapabilmek. Belki bir çok arkadaş ps bilmemesi sebebiyle alt yazıyı bile kullanmıyor ama belki ileride işimize yarayabilir.

Fontu bulamadım. En yakın fontu aradım taradım uyguladım. Birebir aynısı değil ama benziyor. Son dakika yazısında iki fontu karşılaştırdım. Üstteki benim font, alttaki resimdeki orijinal ntv fontu.

PS:

Şimdilik bu kadar...

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Yazı sitili tam NTV SPOR gibi olmuş yalnız.

Nesil
    2012

İyi bi test edelim bakalım teşekkürler Sait

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Teşekkürler arkadaşlar... NTVSpor'un, sağ kısmında yer alan skor tablosunu .psd haline getirdim. Böylece NTVSpor grafiğiyle sadece skor kısmını kullanmak isteyen arkadaşlar photoshoptan sadece takım metin kısımlarını değiştirerek yararlanabilirler. Tablodaki metinlerin yerleriyle oynamayın sadece yazılarını değiştirin bence. Yoksa düzeni kaybolabilir. Değişik bir teknikle birebir hizaladım.

Tabloda Dax Bold isimli fontu kullandım. Buda birebir aynı gibi orijinaliyle. İlk önce aşağıdaki font arsivi sitesinden bu fontu indirin ve yazı tipleri klasörüne atın, daha sonra PS'yi çalıştırın. Bu font olayını yapmazsanız belirtilen fontu bulamayacağı için muhtemelen arial felan olarak ayarlayacak fontu..

http://www.fontarsiv.com/tr/font/indir/dax-bold

İndirme linki:
    http://uploaded.net/file/eypjwvv8

Hayırlı olsun

Nesil
    2012

Photoshop kullanmayı bilmeyenler için Paintlik olanı

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post

Teşekkürler arkadaşlar... NTVSpor'un, sağ kısmında yer alan skor tablosunu .psd haline getirdim. Böylece NTVSpor grafiğiyle sadece skor kısmını kullanmak isteyen arkadaşlar photoshoptan sadece takım metin kısımlarını değiştirerek yararlanabilirler. Tablodaki metinlerin yerleriyle oynamayın sadece yazılarını değiştirin bence. Yoksa düzeni kaybolabilir. Değişik bir teknikle birebir hizaladım.

Tabloda Dax Bold isimli fontu kullandım. Buda birebir aynı gibi orijinaliyle. İlk önce aşağıdaki font arsivi sitesinden bu fontu indirin ve yazı tipleri klasörüne atın, daha sonra PS'yi çalıştırın. Bu font olayını yapmazsanız belirtilen fontu bulamayacağı için muhtemelen arial felan olarak ayarlayacak fontu..

İndirme linki:

Hayırlı olsun
    Ellerin dert görmesin hocam isteğimi kırmayıp uğraştığın için teşekkür ederim.

Edit: Sadece sağ tarafmış diğer kısımlar sonra çıkar herhalde.

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post

İndirme linki:

Hayırlı olsun
    Enfes bişey olmuş, emeğine sağlık hocam

Nesil
    2012

NTV Spor Muhtemel 11 Psd ve Paint halinde 2 şekilde düzenledim şimdilik 4-2-3-1 olarak kullanıla bilir ilerleyen zamanlar da eğer kullanışlı olacağı düşünülürse bütün sistemlere uygun hale getire bilirim

Psd download link

http://www.dosya.tc/server16/DbzFi3/...ispor.rar.html

Buda Paint için olanı

Yazı stili sanırım en uygunu Ntv için bu

http://www.fontarsiv.com/tr/font/indir/univers-att-bold

Not : Bu arada ilk PSD formatında çalışmam belirteyim umarım hata yoktur

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    NTV Spor Muhtemel 11 Psd ve Paint halinde 2 şekilde düzenledim şimdilik 4-2-3-1 olarak kullanıla bilir ilerleyen zamanlar da eğer kullanışlı olacağı düşünülürse bütün sistemlere uygun hale getire bilirim

Psd download link

http://www.dosya.tc/server16/DbzFi3/...ispor.rar.html

Buda Paint için olanı

Yazı stili sanırım en uygunu Ntv için bu

http://www.fontarsiv.com/tr/font/indir/univers-att-bold

Not : Bu arada ilk PSD formatında çalışmam belirteyim umarım hata yoktur
    On numara olmus eline sağlık .

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    On numara olmus eline sağlık .
    Afiyet olsun O değil de bu Ntv'nin bana deli gibi reklam parası ödemesi lazım bedava reklamını yapıyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Afiyet olsun O değil de bu Ntv'nin bana deli gibi reklam parası ödemesi lazım bedava reklamını yapıyorum
    Telif hakkı demesinlerde

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

kariyer kısmına uzun zamandır bakmıyodum bay iyi şeyler olmuş
    bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

FM 2014'te güzel bir kariyer yapmak istiyorum.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    FM 2014'te güzel bir kariyer yapmak istiyorum.
    bende

Nesil
    2012

Ntvspor için yeni taslak hazırladım isteyen varsa Dosya.tc'ye PSD formatında yükledim , Photoshop'da düzenleyemeyenler içinde ayrıca paint taslağıda mevcut

http://s3.dosya.tc/server12/O5kbbT/N...N_PSD.rar.html

Paintlik

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

[quote=19karabulut07;2553197]

Ntvspor için yeni taslak hazırladım isteyen varsa Dosya.tc'ye PSD formatında yükledim , Photoshop'da düzenleyemeyenler içinde ayrıca paint taslağıda mevcut

Paintlik

[/quote Ellerine sağlık ]

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

ss atamıyorum o yüzden yazacağım bir çok skor tabelası ve kullanılacak logolar var

Örnek;Lig TV Son Dakika yazısı LİG TV skorboard

İndirmek İçin Tıklayınız

Yapımcı:Bayram Coşgun

Nesil
    2012

Beyler kendi kullandığım PSD arşivini buraya ve öncelikle Türkiye Ligindeki takımlara uyarlamayı planlıyorum , tabi PSD bir Photoshop formatı olduğu için photoshop programından herhangi birinin bilgisayrınızda kurulu olması lazım hazır PSD'lerin Photoshop'da kullanımı paintten dahi daha kolay , eğer yeterli sayıda kullanıcı sayısına ulaşılırsa PSD'yi Photoshop'da kullanmayı basit bir şekilde resimli olarak anlatacağım tabi belirttiğim gibi yeterli sayıya ulaşarısa bunu yapmayı planlıyorum böyle bir çalışmayı kullanırım diyenler buraya belirtirse sevinirim

Örnek olarak alttaki çalışmaları Bursaspor'a uyarlayacağımızı düşünürsek PSD'nin içinde Tüm TSL logolarının dışında Bursaspor'un öne çıkan oyuncularınında resimleri olacak elimden geldiğincede bir birine benzemeyen PSD'ler sunmaya çalışacağım sadece Skor tablası tarzı değil daha farklı çalışmalarda olacak

Not: Bunlar sadece örnek çeşit olarak çok daha farklı ve fazlası mavcut

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

photoscape var reiz.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by WesleyGorkem View Post

photoscape var reiz.
    Photoshop temin edersen yukarıdakiler yapılır bunları Photoscape'de düzenleyemezsin

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

virüslü hep yokki indirebileceğim biyer veya şöyle temiz link bulabilen varmı ?

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by WesleyGorkem View Post
    virüslü hep yokki indirebileceğim biyer veya şöyle temiz link bulabilen varmı ?
    Tamindir'dekiler güvenli olur.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Tamindir'dekiler güvenli olur.
    bulamıyomki hiç adam gibi.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Gimp indir

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

bekliyorum abi paylaşımlarını.

Nesil
    2012

Default PSD'ler ve Kullanımı Resimli Anlatım

Beyler burada elimden geldiği kadar arşivimdeki PSD'leri aktarıp aynı zamanda kullanımını anlatmaya çaılşacağım daha önce belirttiğim şekilde PSD formatını açabilmek için Photoshop programı bilgisayrımızda kurulu olması gerekmektedir PSD'yi daha önce hiç kullanmayanlar için şunu söyleye bilirim burada resimli anlatımlarla paint programından çok daha kolay şekilde düzenlemeler yapabileceksiniz

Şuan paylaştığım PSD'ler farklı sitelerden alıntı kendi oynadığım takımlara göre düzenlemeler yaptım indirdikten sonra sizde kendi takımınıza göre uyarlayabilirsiniz , sonraki çalışmam ise şu şekilde olacak Kariyer alanında en sık açılan liglere göre PSD ayarlayıp tüm logoları PSD'lerin içine atacağım örnek vermek gerekirse bir skor tablosu olan PSD'ye Türkiye Ligi ve 2.ligi takımlarının logolarını aktarıcam kullanan kişi tek tıkla istediği logoları aktifleştirebilecek

İndirmek İçin Tıkla

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Gelelim PSD'lerin kullanımına üstekki linkden veya başka sitelerden hoşunuza giden PSD'leri kullanmak için aşağıdaki şekilde anlatmaya çalıştım burada anlaşılmayan birşey olursa elimden geldiğince sorulara yardımcı olmaya çalışacağım ve daha sonraları arka plan değiştirme PSD'leri klasörleştirme gibi anlatımlar hazırlamaya çalışacağım en başta belirttiğim Logo çalışmamı yaptıkdan sonra eğer sizin elinizde var olan veya temin edeceğiniz PSD'lerin düzenlenmesi talebi olursa onlarında istek doğrulutusunda düzenlenmesini yapacağım
    Farklı görseller buldukça burayı güncelleyeceğim bilginize.. hepinize keyifli kariyerler

Last edited by E.Cartman : 25.Aralık.2013 at 17:03

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Dediğini yapmışsın eline sağlık abi

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Hocam meslek sırlarını ortaya dökmüşsün

PSD'leri bizlerle paylaştığın için teşekkürler , ellerine sağlık..

Forumumuzun Kariyer Hikayeleri bölümü senin sayende renk kazandı ve kazanmaya devam edecek..

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri