1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Kariyere işsiz başlamak

Default Kariyere işsiz başlamak

Bir türlü iş bulamıyorum arkadaşlar. Bir sene işsiz gezdim fakat seri a premier lig bundesliga ve la ligada küme düşme gözüyle bakılan takımlar dahil kimse iş başvurumu kabul etmiyor. Hayır itibarımı da yüksek seçtim uluslararası futbolcu seçtim ama iş yok malesef.
    Evde çocuklar aç tüp bitti, para kazanmam gerekiyor. Ne yapmalıyım sizce?

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bir sonraki kariyerimde işsiz başlamayı düşünüyordum ama bütün hevesimi baltaladınız hocam

2. lig takımlarında şansınızı deyin bence

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Deneyimi eğer otomatik yaptıysan ondan olabilir.

hayır uluslararası futbolcu yaptım dikkat ettim dediğin kısma

devre arasına kadar bekle, o zaman geliyor bir kaç tane, bende geldi ama mülakatta başarılı olamamıştım

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Aslında çok iyi ya hemen teklif gelmiyor güzel

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

ben hep böyle başlarım. en son oyunumdan da örnek vereyim.

ilk sezon boyunca teklif alamadım, 2014-2015 sezonunun başında kasımpaşaspor kurtar bizi hoca diyerek beni işe aldı. 3 ay sonra istifa ettim, iki ay geçti ocak başında elazığspor, hoca bizi kümede tutsan tutsan sen tutarsın dedi. kümede tuttum istifa ettim. mustafa denizli beşiktaş'tan emekli oldu 2015-2016 sezonunda işe alındım. avrupa liginden elendik ama ligde ikinci sırada galatasaray'î takip ediyorduk. yönetimden maaş ve transfer bütçesi istedim. aksi halde galatasaray'ı yakalayamayacağımızı söyledim.

maaş konusunda anlaşamadık. ardından görüşmeyi basına sızdırdım. neden böyle yaptın dediler, tepkimi anlasınlar dedim. beni kovarsanız, taraftar isyan eder dedim. dinlemediler. kovuldum

şimdi 2016-2017 sezonundayım samsunspor'un başındayım.,

bu arada 2014'te kayserispor
    2015'te karabükspor şampiyon oldu. :/

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

bence hemen iş bulamamak çok iyi olmuş. diğer serilerde işsiz başlayınca devre arasına kadar neredeyse tüm takımların teknik direktörleri kovuluyordu ve buda oyunun zevkini kaçırıyordu.

Mesaj Yetkileri