1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: low memory hatası

Default low memory hatası

fm 2011 deki fotoları ve logoları fm 2012 ye attıgımda oyun bu hatayla acılıyor.grafik klasorunu silince olmuyor.fm 2012 ye foto ekleyemeyecekmiyiz?

yok mu yardım eden?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Benim bilgisayarım da biraz eski olduğundan büyük boyutlu eklentileri eklemeye çalıştığımda oyun açılmıyor. Senin de bilgisayar özelliklerinden kaynaklanıyor olabilir.

oyuncu resimleri özellikle kastırıyor onlarsız dene bir.

fm 2011 bir sorun olmadan calısıyor ama.logolarda bi sorun yok aslında facepack ler sorun yaratıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Evet facepackler bende de sıkıntı yarattı.

Bilmiyorum başka bir şeyden kaynaklanıyor mu ama ben bilgisayarımın özelliklerinin düşük olmasına yordum.

bilgisayarımın ozelliklerinden oldugunu sanmıyorum.oyle olsa fm 2011 de zorlanırdı herhalde.megapacki yuklmiştim 11 de cok rahat oynuyordum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Megapack 2011'de bende de sorunsuz çalışıyordu ama 2012'de 4 gb'a yakın facepack yükleyince oyun kastırdı. Daha ufak boyutlu bir facepack eklemedim de. Eğer olanağın varsa mega facepack yerine daha küçük boyutlu bir facepack yükleyerek bir dene. Eğer onlarda gözükmüyorsa başka bir çare düşünürüz.

oyunu 12-0-4 guncelledim.en guncel megafacepacki indirdim.birde opz beam 4 diye bir skin indirdim sorun bitti.artık hangisinden duzeldi bilmiyorum ama su anda faceler gözüküyor ve low memory hatası vermedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Hadi geçmiş olsun o zaman.

Mesaj Yetkileri