1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Fm 2011 - 2012 de 6+2 tekrar dönüyor

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Fm 2011 - 2012 de 6+2 tekrar dönüyor

Orjinal oyunda gördüğüm 2 hata var.

1) 2012 de 6+2 ye tekrar dönüyor. Belkide kural gereği 2 yıllık 6+2+2 olmuştur o durumda birşey diyemem..

2) 3d maç ekranında ki.

Fm 2010 oynayanların hatırladığı mach info --> Galatasaray istatik bilgilerini seçtiğimiz zaman deplasman olsun ev olsun artık hep Galatasaray'ın istatiklerini göstermekteydi..

Fakat bunda şöyle bir durum var atıyorum deplasmanda Galatasaray istatik bilgilerini seçerseniz. Diğer maç evinizde oynadığınız vakit rakibin istatik bilgileri çıkıyor.

Insan çileden çıkıyor bilmiyorum napıcam

Quote Originally Posted by freeon View Post
    Orjinal oyunda gördüğüm 2 hata var.

Fm 2010 oynayanların hatırladığı mach info --> Galatasaray istatik bilgilerini seçtiğimiz zaman deplasman olsun ev olsun artık hep Galatasaray'ın istatiklerini göstermekteydi..

Fakat bunda şöyle bir durum var atıyorum deplasmanda Galatasaray istatik bilgilerini seçerseniz. Diğer maç evinizde oynadığınız vakit rakibin istatik bilgileri çıkıyor.

Insan çileden çıkıyor bilmiyorum napıcam
    aynı sorun bendede var gercekten cok sinir bozucu ben simdilik 2 takımıda alt alta koydum :S umarım bi cözüm bulunur

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Yanılmıyorsam gerçekte de öyle zaten geçici olarak 6+2+2 ye dönüldü , onun hata olmaması lazım.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by 1584 View Post
    aynı sorun bendede var gercekten cok sinir bozucu ben simdilik 2 takımıda alt alta koydum :S umarım bi cözüm bulunur
    ben de böyle yapmıştım. aklın yolu birmiş .)

6+2+2'den vazgeçileceği Mahmut Özgener'in ağzından söylendi. Araştırmacılarımız daha iyi bilir bu konuyu ama ben de böyle okumuştum bir haberde.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

6+2+2 gecici fakat bu tekrar 6+2 ye dönülecegi anlamina gelmez mahmut özgenerin agzindan da 6+2 ye dönecegiz diye bir söz cikmadi benim bildigim.. arastirmacilarin yaptigi büyük bir hata düzeltilmesi lazim.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    6+2+2 gecici fakat bu tekrar 6+2 ye dönülecegi anlamina gelmez mahmut özgenerin agzindan da 6+2 ye dönecegiz diye bir söz cikmadi benim bildigim.. arastirmacilarin yaptigi büyük bir hata düzeltilmesi lazim.

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, yabancı oyuncu sayısıyla ilgili yapılan 6+2+2 değişikliğini 2 yıl geçici süreyle aldıkları bir karar olduğunu açıkladı. Özgener, "Bunun 6+4, hatta 6+10'a çıkacağı yorumlarını talihsizlik olarak değerlendiriyorum'' dedi.

Geçici evet fakat araştırmacılarda bunu uzun süreli devam ettirselerdi yine eleştireceklerdi , bence doğru olanı yapıp 2 yıl sonra 6+2 ye düşürmüşler.Bence bir hata yok.Çünkü hiç birimiz ne olacağını bilmiyoruz 2 yıl sonra belki 6+2 devam edecek belki 5 e düşecek belki de yabancı sınırı kalkacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by Since-1907 View Post

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, yabancı oyuncu sayısıyla ilgili yapılan 6+2+2 değişikliğini 2 yıl geçici süreyle aldıkları bir karar olduğunu açıkladı. Özgener, "Bunun 6+4, hatta 6+10'a çıkacağı yorumlarını talihsizlik olarak değerlendiriyorum'' dedi.

Geçici evet fakat araştırmacılarda bunu uzun süreli devam ettirselerdi yine eleştireceklerdi , bence doğru olanı yapıp 2 yıl sonra 6+2 ye düşürmüşler.Bence bir hata yok.Çünkü hiç birimiz ne olacağını bilmiyoruz 2 yıl sonra belki 6+2 devam edecek belki 5 e düşecek belki de yabancı sınırı kalkacak.
    Aynı kalması daha mantıklı değil mi? Değiştirmektense? Ne olacağı bilinmiyorsa mantıklı olanı aynı kalması, sanki 6+2'ye dönülecek diye birşey söylenmiş gibi konuşuluyor, şu andan sonra eğer geri dönüş olursa birçok kulübün tepkisini kaldıramaz başkan...

Mesaj Yetkileri