Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 322 sonuç

Konu: Kayserispor Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Mehmet Topuz Kayseri'de kaldı

Transferin gözde isimlerinden Mehmet Topuz, kulübü Kayserispor ile olan sözleşmesini 2010 yılına kadar uzattı. Sarı-kırmızılı kulüpte düzenlenen imza töreninde bir açıklama yapan Mehmet Topuz, "Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkes görsün. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam" diye konuştu.

Kayserispor'un başarılı futbolcusu Mehmet Topuz, sarı kırmızı kulüple mukavalesini 31 Mayıs 2010 tarihine kadar uzattı.

3 büyükler ve birçok yabancı kulübün peşine düştüğü Mehmet Topuz, Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Genel Menajer Süleyman Hurma, İkinci Başkan Şahin Akarsu ve Asbaşkan Şaman Miraboğlu ile yaptığı görüşmenin ardından kendisini 31 Mayıs 2010'a kadar Kayserisporlu yapan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninin ardından bir açıklama yapan Mehmet Topuz, "Kayseri'yi ve Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkese gösterdim. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam. Ben burada Mehmet Topuz oldum, buradan Milli Takım'a gittim. O nedenle gelen bütün teklifleri geri çevirdim" diye konuştu.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ise, "Gördüğünüz gibi kaptanımızı kimseye bırakmadık. Real Madrid istemesine rağmen kulüpte kaldı. Kayseri halkına sözümüz vardı. Gelecek sezon çok iyi bir kadro ile ligde zirve mücadelesi vereceğiz. Kupa şampiyonu olmuş Kayserispor kaptanı da aramızda kalmayı tercih etti. Kayserispor büyük kulüptür. Bizden oyuncu almak zordur" dedi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oh be sonunda kapandı bu polemık..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu habere üzüldüm gerçekten.M.Topuz'u Beşiktaş'ta görmeyi çok istiyordum.Neyse en azından rakiplerimizden birisine gitmemeside kesinleşmiş oldu..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok güzel oldu valla kurtulduk bu haberlerden Bu sefer yüzü gülüyor ayret

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Mehmet Topuz, "Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkes görsün. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam" diye konuştu.
    [/FONT]

kimse almayınca

neyse kurtulduk kayseri yönetimden günlük satmıyoruz bültenlerinden...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Real Madrid istemesine rağmen kulüpte kaldı.
    Biraz abartı olmuş. Real Madrid Premier Lig'in şampiyon takımının en iyi oyuncusunun bile aklını çeldi-çelecek, Topuz'u mu alamayacak ? İki tarafın menfaati doğrultusunda transfer olabilirdi, olmadı.Kayserispor'a hayırlı olsun. Medyamızı küçümsemeyin yine bulurlar yazacak birşeyler.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

real madrid topuzu ne yapsın Allah askına yahu mübalağanın babası!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Oldu mu değeri 15 milyon? Oldu bence, oldu...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Mehmet yazık etti kendine artık turşu olana dek Kayseride eğer sözileşme imzalamasaydı bu sene 5-6 milyon € kadar bir paraya transfer olurdu,artık o da kalmadı.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Real Madrid istiyormuş Bence en azından Avrupa'ya gitmeliydi yazık etti kendine..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Kayserispor Transfer Haberleri

Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup, burayı sohbet alanına çevirmeyin lütfen.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Siz beni dinleyin diyorum işte medya benim laflarıma inansa bu konular hiç olmayacak

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Allahım sana şükürler olsun.Artık Mehmet Topuz ile ilgili transfer açıklaması yapılmaz hergün..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    kimse almayınca
    Fıratcan Topuzu Türkiyeden tüm takım istiyor avrupadanda üst sıralara oynayan birçok takımın listesinde dostum bu laf biraz abes kaçtı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bence yine bitmez transfer haberleri Yarın yeni bir senaryo bulurlar..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Transferde Son Durum

Gelenler:Julius Aghahowa(Wigan), Salomon Olembe(Wigan), Muslu Nalbantoğlu(Nec), Armağan Kuş(Samsunspor), Harun Erbek(Ried)

Gidenler: ---

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

mehmet topuz bu sene uefa kupasında parlar seneye 2 katı fıyatına satılır

Mehmet Topuz cok kaliteli bir futbolcu,Kayserispora sadik bir futbolcu ama bence bu sene acilmaliydi Avrupaya.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Real Madrid'in, Barca'nın istediği adam Kayseri'de kalmış, hayretNeyse biz de devre arasında alırız artık

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Hayatının hatasını yaptı, bunuda sezon ortasına geLmeden anLayacak.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Konuları birleştirdim, buradan devam edebilirsiniz arkadaşlar.
    (/s)

22. Default

Hadi hayırlı olsun yönetimi tebrik ediyorum...yeni transferleri bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Tolunay'ın KartalSpor'dan Iskender'i izlediğini duydum hatta stadta görmüşler bile ne kadar doğru bilemem

24. Default

Otar Khizaneishvili vom Fußball-Zweitligisten SC Freiburg wechselt zum türkischen Erstligisten Kayserispor. Der Vertrag des 26 Jahre alten Innenverteidigers bei den Breisgauern lief aus. Wie Khizaneishvili nach Freiburgs 0:2 gegen den SV Wehen Wiesbaden mitteilte, wechselt er ablösefrei in die Türkei. Der 14-malige Nationalspieler Georgiens spielte dreieinhalb Jahre für Freiburg, er kam 32 Mal zum Einsatz und erzielte ein Tor.

Türkcesi:

Otar Khizaneishvili ikinci lig takimi Freiburg´dan Türkiye birinci Lig takimi Kayserispora transfer oluyor. Yirmi alti yasindaki savunma oyuncusunun kontrati bu sene bitti. Freiburg´un 0-2 kaybettigi mac sonrasi aciklama yapan Khizaneishvili, Türkiyeye bedelsiz olarak transfer oldgunu acikladi. Ondört defa Milli olan futbolcu Freiburgda kaldigi ücbucuk sene icinde 32 defa forma giyme sansini buldu ve bir defa da gol atti

kaynak: DPA (Deutsche Presse Argentur)

http://www.scfreiburg.com/handler/te...Khizaneishvili

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by NisRoc View Post
    Tolunay'ın KartalSpor'dan Iskender'i izlediğini duydum hatta stadta görmüşler bile ne kadar doğru bilemem
    Doğrudur. Bu bilgi Burak abi tarafından verilmişti. İskender çok iyi bir oyuncu ama ben onun Kayserispor'da kaybolabileceğini düşünüyorum.

Khizaneishvili haberi ise çok güzel. Avendano'nun yerine alıyolar galiba. O zaman İglesias'a da yol gözüktü.

Coştu gidiyor Kayseri.Umarım böyle devam ederler.
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Gökhan giderse iskender gelebilir doğru haber burak abi demişti

27. Default

Khizaneishvili hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar nasıl bir oyuncu

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Otar Khizaneishvili haberide doğru büyük ihtimalle alman siteleri hep yazmış
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada yönetim Denizlili Suleymanou Hamidou ile anlaşma sağladı.İvankovun durumna göre imzalar atılacak
    Last edited by deniz.91 : 20.Mayıs.2008 at 15:25 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

muslu nalbantoglu'nu da aldı kayserı gercekten guzel transferler yahu bu arada hamidou bıraz gereksız olmus

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

hamidou yerine biraz daha araştırma yapıp iyi bir kaleci alabilirlerdi..

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri