1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Çalışma İzni

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Çalışma İzni

İngiltere'deki çalışma izni sorunu ciddi ciddi bu kadar sinir bozucu mu yoksa ben bug'a falan mı yakalandım? Milwall'la Premier League'de 2.sezonum, ilk sene UEFA'ya ikinci sene de CL'ye kaldık. Para sıkıntısı yok, kulübün itibarı da çok iyi yerlere geldi şimdiden. Doğal olarak biraz daha iyi oyuncular katmak istiyorum kadroya. Fakat 4 sezon ManU'da oynamış, 40'ın üzerinde milli maça çıkmış Marcos Rojo'ya bile çalışma izni verilmiyor. Peki diyorum Nastasic'i alayım 15 M'e ki PSG'de oynuyor ve aşağı yukarı aynı düzeyde milli maç oynamış onun da çalışma izni onaylanmıyor. Sağ bek alacağım Arsenal'den Mayke'ye teklif yapıyorum her şey tamam yahu kendi ligimizde oynayan bir adama bile çalışma izni verilmiyor. Bu ne saçmalık allasen ya?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. İşin kötüsü; Pato boştaydı teklifimi kabul etti fakat çalışma izni çıkmadı, yine de sözleşme imzaladım. 1 ay sonra itiraz hakkımı kullanarak yeniden çalışma izni başvurusu yaptım ve o da kabul edilmedi, elimde patladı.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri