1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Türkiye Ligleri Logo Paketi (173 takım ve 5 organizasyon)

Teşekkürler Bursa (: Bursasporla oynayan biri olarak senin yamanı indirdim .. Ayrıca rapid link olduğu için tek açılan forumda bunu bulabildim..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Öncelikle tekrar merhabalar;

Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Çok yakın bir zamanda söz verdiğim gibi ufak bir güncelleme paketi çıkartacağım.

Oyunda logosuz kalan bazı Türk kulüpleri için hala araştırmalarım devam etmekte. 8.0.2 datasıyla oyuna eklenen bazı takımlarında logoları bu paket içerisinde yer alacak.

Saygılarımla,,,

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Öncelikle Merhabalar hepinize.

Paketin özellikleri eskisiyle aynı fakat bu sefer daha da güncel ve daha da kaliteli hala getirildi.

Bu çalışma bu yıla kadar Türkiye Ligleri için yapılmış en geniş logo paketi olma özelliğini hala korumaktadır.

Bu paket içerisinde 195 adet takım ve 5 adet organizasyon logosu bulunmaktadır.

Bu logoların ait oldukları takımların bulunduğu liglere göre dağılımları;

Turkcell Super Lig: 18 Takım
    Bank Asya 1.Lig: 18 Takım
    TFF 2.Lig: 50 Takım
    TFF 3.Lig ve Amatör Ligler: 109 Takım

Olmak üzere tam 195 adet takım logosu bulunmaktadır.

Paketten Görüntüler:

Turkcell Süper Lig Takımları

Bank Asya 1.Lig Takımları

TFF 2.Lig Takımları

TFF 3.Lig ve Amatör Lig Takımları

Paketin İndirme Linkleri:

http://www.mediafire.com/?kwtdmnkvynu

http://www.4shared.com/file/47693936...go_Paketi.html

http://s3.dosya.cc/T_rkiyeLigleriLogoPaketi.rar.html

http://www.2shared.com/file/3289932/...go_Paketi.html

http://www.sendspace.com/file/jth9sx

Şuan sadece buralara yükleyebildim yakında siteye ve diğer dosya yükleme sitelerinede yükleyeceğim. Dilediğiniz linkten indirebilirsiniz.

Yamanın bütün kullanım hakları Turksportal ve Turksportal.Net sitesinden Oğuz Kağan'a aittir.

Bu yamada emeği geçenler;

Ben; Turksportal'dan Oğuz Kağan (Bursaspor)

www.amatorfutbol.org ekibinden Serkan Şahin ve Mehmet İmamoğlu (Prestijtasarim.com)...

Last edited by Bursaspor : 15.Mayıs.2008 at 18:37
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

boyutu ne kadar?

dostum eline sağlık

çıkartığım türkiye shiny logo v2 içinde bir çok kulup logosu bulunmaktaydı.
    onun 3. versiyonunu çıkartmaya hazırlanıyordum

senin bu yamanı daha indirmedim..bunada göz atarım
    benim amacım türkiye de bulunan bütün kuluplerin logosunu bir araya getirmekti... sanırım sende bunun için çalışıyorsun

eğer bana mesaj atarsan paslaşarak çalışabiliriz...

ayrıca fm08 oynanabilir tümligler shny logo paketini geliştirdim
    şu an bütün kıta kuluplerinin logosu için çalışmalarım devam etmekte

yakında fm08 tüm kıtalar v1 yayınlamayı düşünüyorum
    bu yamada avrupa kıtasının, asya kıtasının, ve güney amerika kıtasının neredeyse bütün ülke logoları tamam...

teşekkür ederim çalışman için

tşkler........

' Turkey ' klasörünü Belgelerim\kullanıcı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\logo\club

' comps ' klasörünü ise Belgelerim\kullanıcı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\logo içine atınız.

Daha sonra ise C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 içindeki Cache adlı klasörü siliniz.

bahsedilen dosyalar bende yok?

Ellerine sağlık.Çok güzel bir çalışma.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Merhabalar;

Yukarıdaki sorun; bu ve benzeri her tür grafik paketlerinin yükleneceği klasörlerin bulunmamasından kaynaklanmaktadır.

Bu klasörleri isterseniz siz elle oluşturabilirsiniz. Ama aşağıda verdiğim bağlantıdan bunu hazır olarak alabilirsiniz.

Çözüm bağlantısı: http://www.dosya.cc/FootballManager2008.rar.html

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Teşekkürler ama :\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 içindeki Cache şeklinde birşey bilgisayarımda yok...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Merhabalar;

O klasör yoksa silmenize gerek yoktur. O klasörü sadece oyuna girdiğinizde bu grafikler görünmezse yapmanız gerekmektedir.

Başka sorunlarını olan arkadaşlarda yazarsa sevinirim. Bu sorunların hiçbiri logo paketinden kaynaklanmamaktadır.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Merhabalar
    Cache dosyasının silinmemesi durumunda paket çalışmamaktadır. Cache dosyası gizli bir dosya olduğu için öncelikle Araçlar> Klasör Seçenekleri > Görünüm > Gizli Dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretlememiz lazım. Bu işlemi yaptıktan sonra belirtilen klasörler belirecektir. Bu klasörlerin içindeki cache dosyasını silerek paketi kullanabilirsiniz.
    İyi oyunlar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by srcnky1 View Post
    Merhabalar
    Cache dosyasının silinmemesi durumunda paket çalışmamaktadır. Cache dosyası gizli bir dosya olduğu için öncelikle Araçlar> Klasör Seçenekleri > Görünüm > Gizli Dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretlememiz lazım. Bu işlemi yaptıktan sonra belirtilen klasörler belirecektir. Bu klasörlerin içindeki Cache dosyasını silerek paketi kullanabilirsiniz.
    İyi oyunlar
    Kusura bakmayın. Bende Cache dosyası gizli dosya olarak görünmemektedir. O yüzden görünür dosya olarak düşünmüştüm.

Özür dilerim;

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

14. Default

Düzcespor bile var. Gerçekten çok teşekkür ederim. Harika bir çalışma. Ellerinize sağlık.

Forza Düzce

Paket Harika bu arada ellerinize sağlık

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hepinize tekrar merhabalar;

Paketimiz en sorunsuz ve kusursuz halini aldı. 197 takım ve 5 organizasyon logosuna ulaştık.

Yeni İndirme Linki:

http://rapidshare.com/files/13119928...aketi.rar.html

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

' Turkey ' klasörünü Belgelerim\kullanıcı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\logo\club

' comps ' klasörünü ise Belgelerim\kullanıcı adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pictures\logo içine atınız.

Daha sonra ise C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 içindeki Cache adlı klasörü siliniz.

bahsedilen dosyalar bende yok?
    Logo ve Club dosyalarını kendin oluşturucaksın.Cache klasörü için denetim masasında gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini seçip.Belirtilen yerden sileceksin.
    Teşekkürler ama :\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 içindeki Cache şeklinde birşey bilgisayarımda yok...
    Cache klasörü için denetim masasında gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini seçip.Belirtilen yerden sileceksin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben zaten yukarıya çözümünü koymuştum.

Ama teşekkür ederim.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Türkiye Ligleri Logo Paketi (173 takım ve 5 organizasyon)

Öncelikle tekrar merhabalar;

Bu sefer bir grafik çalışmamı sunmak için yazıyorum.

En sonunda aklımda yer eden projelerden biri olan Türkiye Ligleri Logo Paketi'ni çıkartabildim.

Bu pakette Football Manager 2008'de bulunan neredeyse tüm Türk takımlarının logoları bulunmaktadır.

Logolar oyunun kendi biçiminde hazırlanmıştır. Her üç boyutta da bütün logolar bulunmaktadır.

Bu çalışma bu yıla kadar Türkiye Ligleri için yapılmış en geniş logo paketidir.

Bu paket içerisinde 173 adet takım ve 5 adet organizasyon logosu bulunmaktadır.

İndirme linkleri;

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28784/bilgi/

http://rapidshare.com/files/92269613...ogo_Paketi.rar

Kurulum:

Dosyayı indirdikten sonra;

Yamanın bütün kullanım hakları Turksportal ve Turksportal.Net sitesinden Oğuz Kağan'a aittir.

Bu yamada emeği geçenler;

Ben; Turksportal'dan Oğuz Kağan (Bursaspor)

www.amatorfutbol.org ekibinden Serkan Şahin ve Mehmet İmamoğlu (Prestijtasarim.com)...

NOT: Yakın zamanda daha büyük bir güncelleme sizleri bekliyor olacak.
    Last edited by Bursaspor : 18.Şubat.2008 at 18:36 Reason: Siteye eklenip konu onaylanmıştır.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Teşekkürler Oğuz Abi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Güzel paylaşım emeğine ve sabrına sağlık

Nesil
    2005

Sunucu bulunamıyor diyor indirmek istediğimde, birde keşke resim koysaydınız
    teşekkürelr
    Last edited by narakan1969 : 18.Şubat.2008 at 18:06

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar beğendiğinize sevindim. Oyun içinde nasıl göründüklerini de koyarsam daha iyi bir seçim olur sizler için.

Arkadaşlar yardımcı link olarak Rapidshare linki verebilirim. Eğer hala problem varsa.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005

Zahmet olmazsa çünkü yine olmuyor zaten 10'dan geriye sayarken direk 2'ye geçiyor bende..

Mesaj Yetkileri