1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: oyun kurulan makina formatlanırsa yada windows göçerse

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default oyun kurulan makina formatlanırsa yada windows göçerse

merhaba
    oyunu kurduğumuz makinayı formatlama ihtiyacı doğarsa lisans transferi mümkün oluyormu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi acaba

2. Default

Lisansın steam hesabına bağlı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SoNSuZLuKC View Post
    Lisansın steam hesabına bağlı.
    Aynen. Steam hesabınla istediğin bilgisayara oyunu yükleyebilirsin, hesabını kaybetme yeter.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Aynen. Steam hesabınla istediğin bilgisayara oyunu yükleyebilirsin, hesabını kaybetme yeter.
    açıklamalaırınız içn teşekkürler
    peki ben aynı anda hem laptopuma hemde pc'me kurabiliyormuyum.yada ikisi arasında geçiş yapabilirmiyim.yani diyelimki hafta arası pc de oynadım oyunu.hafta sonu diyelimki annemlere gidiyorum.oyun datasını laptopa yükleyip oyunu laptoptan kaldığım yerden devam edebilirmiyim.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by hakanergul View Post
    peki ben aynı anda hem laptopuma hemde pc'me kurabiliyormuyum.yada ikisi arasında geçiş yapabilirmiyim.yani diyelimki hafta arası pc de oynadım oyunu.hafta sonu diyelimki annemlere gidiyorum.oyun datasını laptopa yükleyip oyunu laptoptan kaldığım yerden devam edebilirmiyim.
    Kayıt dosyasını aldığın sürece devam edebilirsin.

evet edebilirsin, hatta aynı anda ikisinden de oynayabilirsin oyunu. Steam hesabını aynı anda 2 bilgisayarda online modda açamazsın ama istediğin kadar bilgisayarda offline modda iken açabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Spe1907 View Post
    evet edebilirsin, hatta aynı anda ikisinden de oynayabilirsin oyunu. Steam hesabını aynı anda 2 bilgisayarda online modda açamazsın ama istediğin kadar bilgisayarda offline modda iken açabilirsin.
    çok teşekkürler bilgilerin çok yararlı oldu
    peki son bir şey bu oyunu sence almaya değermi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Kayıt dosyasını aldığın sürece devam edebilirsin.

teşkkürler
    forumda bir çok kişinin yorumlarını okuudum oyunda bçok problem var gibi

buna rağmen oyunun alınma değer olduğuna inanıyormusun
    şuanda karar verme aşamasındayım.
    sabaha kadar alıp almamaya karar vermem lazım
    sanırım yarın oyun 15-20 lira civarında pahalanacak

çok teşekkürler bilgilerin çok yararlı oldu
    peki son bir şey bu oyunu sence almaya değermi
    Valla bence değer En azından benim gibi FM e harcadığın zaman diğer bütün oyunlara harcadığın zamandan fazla ise al derim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla bence değer En azından benim gibi FM e harcadığın zaman diğer bütün oyunlara harcadığın zamandan fazla ise al derim
    forumda oyunu oynayanlar epeyce bozuk cümle olduğunu paylaşmışlar
    bu beni düşündüyor bu sorun oyunun zevkini bozarmı diye.

forumda oyunu oynayanlar epeyce bozuk cümle olduğunu paylaşmışlar
    bu beni düşündüyor bu sorun oyunun zevkini bozarmı diye.
    Yani evet var, düzeltilio yavaş yavaş ama geçen seneki oyunu türkçe yamalı oynarken zevk aldıysan bundan da alırsın. Geçen senekinden daha iyi diyebilirim şuan ki türkçe için.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

geçen senekini oynamadım ama ondan önceki sene oynamıştım.en azından o zamaki gibi ingilizce kelimeler olmayacak.işin gerçek tarafı bugüne kadar ingilizce olduğu için oyundan zevk alamam diye satın almıyordum.ama bu sene en azından türkçe fm i önümüzdeki senelerde kaybetmemek için herkesin satınalması gerektiğini düşünüyorum.bu yüzdende büyük ihtimalle alacağım

geçen senekini oynamadım ama ondan önceki sene oynamıştım.en azından o zamaki gibi ingilizce kelimeler olmayacak.işin gerçek tarafı bugüne kadar ingilizce olduğu için oyundan zevk alamam diye satın almıyordum.ama bu sene en azından türkçe fm i önümüzdeki senelerde kaybetmemek için herkesin satınalması gerektiğini düşünüyorum.bu yüzdende büyük ihtimalle alacağım
    Bana soracak olursan %100 türkçe FM diye birşey yok şuan ortada,%100 türkçe yama ile gelen bir FM var bu sene.CM 2010 oynadın mı hiç bilmiyorum, ordaki gibi süper bi türkçe yok ortada, ona göre al oyununu derim ben eğer sırf türkçe için alıyorsan. Ama şuanki türkçe daha önceki yamalardakilerden kat kat daha iyi ve gün geçtikte daha iyiye de gidiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bana soracak olursan %100 türkçe FM diye birşey yok şuan ortada,%100 türkçe yama ile gelen bir FM var bu sene.CM 2010 oynadın mı hiç bilmiyorum, ordaki gibi süper bi türkçe yok ortada, ona göre al oyununu derim ben eğer sırf türkçe için alıyorsan. Ama şuanki türkçe daha önceki yamalardakilerden kat kat daha iyi ve gün geçtikte daha iyiye de gidiyor.
    son cümlende bahsettiğin 2010unki mi 2012ki mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

olmazsa bekleyip oyun ile ilgili yorumları öğrendikten sonra ona göre alırsak da pahalı almayı göze alacağız

Mesaj Yetkileri