Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 62 sonuç

Konu: Yedekten Gelip As Olanlar?..

aydin yilmaz

Wesley Sneijder-Kerlon-Doudin ve Oscar Ustari bunlara ajax takımında muhtaç kaldım .Sakatlık ceza fln derken onları oynattım.Ve artık hep oynatıyorum

Quote Originally Posted by crazy_boy_safak View Post
    böyle yedek herkezde olmalı ne zaman soksam puan aldım hep kaybetiyor olduğum maçlard=HAMDİ SALİHİ
    bence de hamdi salihi muthis we ucuz herkes denemeli

Gncl1905 Misafir

bende gs deyken solda bir başkasını oynatıyordum sona sakatlandı carrusca yı aldım 1 ay müthiş oynadı sona hep o oynadı ai her gs kariyerimde ilk aktör harika müthş genellikle hermaçta maçın adamı oluyo 8 e yakın oynuyo parasını pek artıramadım bu güne kadar

nese işte böle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hayır yok bendede

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

Ts de yavuz otabaşı

Barcelona iken 2007-2008 sezonunda eto nun yerine maxi lopez i oynatmıştım her maç en az bir gol atıyordu

Bende Nurı Sahın macta Sakatlanmısıtı Onun yerine lucas biglia yı soktum adam ondan sonra bı daha hiç yedek kalmadı

Sasa İliç.. 7 oyuncum sakatken Avrupa maçında oynattım. Maçı yenmemee sebep oldu. AMa gene de satacağım

benımde tottenhamda modrıc olmustu adam chelseaye 2 gol attı bı daha kesmedım

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by ronnie91 View Post
    Ben Beşiktaş ile oynarken defansın solunda İbrahim Üzülmez'i oynatıyordum.Emekli olunca Mehmet Sedef orda banko oynamaya başladı.Özellikleri de çok iyiydi.

Bende Beşiktaş'la oynarken İbrahim Üzülmez biraz yaşlanınca Sedef'i koydum ( daha önce fazla şanş vermiyodum) onun yerine Deli İboyu aratmadı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şu an Man Utd ile oynuyorum giggs 2 hafta sakatlandı onun yerine Nani oynattım sol kanatın değşilmezi oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Aaron Hunt.
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mehmet sedef yedekten as lığı alıyo

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

Bir defa oldu rüştü sakatlanmıstı bende volkanı koydum bı daha da vermedı...

casillas sakatken altyapı kalecim vardı david soria 15 yaşında onla baya oynamaya alışmıştım.Ta ki Barcelona maçına kadar. Güvenemedim orada

hakan şükür
    necatinin kötü performan gösterdiği günlerde hakan şükürü oynattım ve 4 maçta 3 gol atarak necatinin formasını kaptı

Smile Yedekten Gelip As Olanlar?..

Arkadaşlar örnek gs de siniz ve takımınız yıldızlarla dolu ama siz sakatlıklardan dolayı kötü oyuncularınıza muhtaç kaldınız v bi maç oynatıktan sonra performansına hayran kaldınız o günden sonra as oyuncunuz ldu bende h.kabze oldu sizde varmı yada başınıza böyle bir olay geldimi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

şuanlık yok sanırım..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Ben Beşiktaş ile oynarken defansın solunda İbrahim Üzülmez'i oynatıyordum.Emekli olunca Mehmet Sedef orda banko oynamaya başladı.Özellikleri de çok iyiydi.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Benim Semih Şentürk ama ben sakat oyuncularım yüzünden ona muhtaç kalmadım maçın ortasında ona ihtiyaç duydum.O girmeden önce 2-2 devam ediyordu Semih´i oyuna sürdüm ve son 10 dakikada 2 tane gol atarak takımımı kurtardı ve Semih´i ilk 11 oynatmaya başladım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tevfik kose

schalkede sakatlıklarla bogusurken larsen kuranyi halil lovenkrands asamoah hepsi sakatken tek basına super cup ve almanya super kupasını kazandırdı iyiki almısım

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Bende Ugur Boral 7 ay sakatlanmisti Ümitte sakatti mecburen Deniz'i sol bekte oynatmistim kötüde performans sergilememisti.Ümit iyilesene kadar oynadi

Bende şimdilik Mehmet Düz oldu galiba......

Ümit Karan... Aslında banko oynatılması gerekirdi.. Uğur Yıldırm ve Delgado'yu oynatıyordum. Yedeklerde Necati ve CKR vardı. AMa 1 maç ümit ardından hep Ümit gitti.. Krallığa koşuyor zaten...

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

burak yılmaz...

Sinama Pongolle - Sakatlıklar çoktu oynattım beni o sezon sırtladı...AS Oyuncum oldu...

tuncay sanlı vardı.valencia dayken morientes yerine bi koydum gol kralı oldu 19 golle.

bende gerard pique yeniden doğdu adamı aldığım sene hiç oynatmadım ama ikinci sezon hazırlık karşılaşmalarında oynatmaya başladım sonra full ilk 11 oynamaya başladı.

böyle yedek herkezde olmalı ne zaman soksam puan aldım hep kaybetiyor olduğum maçlard=HAMDİ SALİHİ

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri