1 ile 30 arası toplam 128 sonuç

Konu: [TSL]G.Antepspor Araştırması 2007

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by extensor View Post
    tezatlık yok bilgisizlik var kimse trabzonsporu yapan araştırmacıların futboldan anlamadığını söyleyemiyor gerçi ceyhunun uzun şutu bende olsam 16 yaparım ama aymana uzun şut 15 veren ceyhuna da 20 verir yani

trabzondan da taraftarından da yöneticilerindende teknik direktöründen de futbolcularından da araştırmacılarından da herşey beklenir

1 sene önce yılın en büyük transferini yapıp musampayı alan ve hiç sol açığı yokken musampayı 1 maç sol açık oynatmayan 2-3 kez ön libero oynatan ve sezon sonu bu adama futbolu bıraktırtan adamın futboldan nefret etmesini sağlayan trabzon herşeyi yapabilir futbolun kabusu gibiler

Ulen ne adamsın gene güldürdün beni. Ama Ayman' ın ve Serkan balcının dribling özellikleri düşüecektir sanırım. En azından düşmesi gerekir. Serkan Balcının driblingi 14 olur mu yav?
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Ulen ne adamsın gene güldürdün beni. Ama Ayman' ın ve Serkan balcının dribling özellikleri düşüecektir sanırım. En azından düşmesi gerekir. Serkan Balcının driblingi 14 olur mu yav?
    Trabzon'da oldukca cok eksik olacak bu sene yine. Ne yazik ki Trabzonspor'u sorumlulugu altina alan Turker pek ellememis Trabzon'u. Artik bir sonraki surumde bizler bunun uzerinde calisma sansi bulursak duzeltilmesi icin ugrasiriz.

Ayrica Antep konusunda neden Trabzonspor konusuluyor onu anlamakta zorluk cektim yine.

Mesaj Yetkileri