1 ile 30 arası toplam 598 sonuç

Konu: Taktik Yaratma Rehberi ve İpuçları

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Son olarak; lower tempo yanlış bir seçim değil ama bu seride pozisyon üretimini oldukça düşürüyor. Ben de normalde kullanmak istiyorum ama ne zaman seçsem seçmemle geri kaldırmam ya da higher tempo'yu seçmem bir oluyor. Hiç istediğim sonucu alamadım, 4-2-3-1 diziliminden de aynı şekilde.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Son olarak; lower tempo yanlış bir seçim değil ama bu seride pozisyon üretimini oldukça düşürüyor. Ben de normalde kullanmak istiyorum ama ne zaman seçsem seçmemle geri kaldırmam ya da higher tempo'yu seçmem bir oluyor. Hiç istediğim sonucu alamadım, 4-2-3-1 diziliminden de aynı şekilde.
    ama kontrolde lower tempo işe yarıyor sanki. ben de tam tersi hep higher tempo ile oynamak istiyorum ama pas hatalarından gına geldi lower tempo işaretledim. şimdi de iyi pas yapıyorlar ama o kadar. işte ufak tefek dokunuşlarla hem iyi pas yapan hem de pozisyona girebilen bir takım haline getirmeye çalışıyorum.

4-2-3-1de en iyi sonucu ben galatasaray'da sino'yu shadow striker burak'ı dlf( s) yaparak aldım açıkcası. kanatlar her zaman support tabi.
    eski serilerdeki 4 2 3 1 deki oyun kurucu-poacher ikilisi bu seride kesinlikle olmuyor.
    bir de henüz advanced playmaker'dan ben hiçbir türlü verip alamadım. dlp de aynı şekilde fakat yerine regista ise gayet iyi oldu bir oyun kurucu olarak ön liberoda. advanced playmaker varken enganche diye bir rolun daha olması zaten sacma geliyordu bana sanki yeni rolleri kullandırmaya tesvik var gibi geldi bilemiyorum. fakat enghance şeklinde hiç denemedim açıkcası.

Mesaj Yetkileri