1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: başvuru yapmadan açıklama yapıyorlar

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Default başvuru yapmadan açıklama yapıyorlar

oyunu oynarken bazen ben bir takıma başvuru yapmadığım halde x kulübüne yapılan iş başvurusu başarısız oldu deniyor. o takımın başkanı benim başa gelmemle oluşacak yapılanmanın başarı getirmeyeceğini söylüyor. iyi de ben zaten başvuru yapmadım ki. bu neden oluyor acaba?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Tatile çıkarken iş merkezinde ki iki seçeneği de tıklarsan böyle haberlerin gelmesi normal...

(/s)

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Tatile çıkarken iş merkezinde ki iki seçeneği de tıklarsan böyle haberlerin gelmesi normal...
    iyi de ben oyunda hiç tatile çıkmam ki. işsiz bile olsam normal geçerim tatile çıkmam. yani bu haber de tatilde değilken geldi.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Haberin ss'ini gönderebilir misin?

Nesil
    2008
    Yer
    fm

şey olabilir werder taraftarları fln seni istiodur ancak başkan almamıştır o yüzden olabilir başka bir şey gelmio aklıma

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    şey olabilir werder taraftarları fln seni istiodur ancak başkan almamıştır o yüzden olabilir başka bir şey gelmio aklıma
    acaba şey olabilir mi werder bremen yönetiminin başa geçmesini düşündüğü isimlerden biri de benimdir ama daha sonra benim yerime başkasını alıp bana da böyle bir haber yollamışlardır. gerçi ozaman da werder seni düşünüyor ne diyorsun falan diye bir haber çıkıyordu. bu arada 2014 sezonunun sonuna gelip hala büyük bir takıma gidemediğim de ortaya çıkmış oldu

Quote Originally Posted by goalkeeper1 View Post
    acaba şey olabilir mi werder bremen yönetiminin başa geçmesini düşündüğü isimlerden biri de benimdir ama daha sonra benim yerime başkasını alıp bana da böyle bir haber yollamışlardır. gerçi ozaman da werder seni düşünüyor ne diyorsun falan diye bir haber çıkıyordu. bu arada 2014 sezonunun sonuna gelip hala büyük bir takıma gidemediğim de ortaya çıkmış oldu
    E haklılar o zaman

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by Defuser View Post
    E haklılar o zaman
    sevinsin garip diye yapıyorlar mı diyorsun :P hani bak biz seni düşündük diye umut vermek için.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Bu arada skinin adı nedir?(:

Nesil
    2008
    Yer
    fm

asesino skin.

Nesil
    2006

FM 07 için yapılan Türkçe'yi kullanıyorsan, çeviri hatası olmuş olabilir. Bunun yanı sıra eğer medyada sana gelen bir soruya şu takımın başına geçmek istiyor musun gibi bir soruya olabilir yantını vermiş isen buda gerçekleşmiş olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    FM 07 için yapılan Türkçe'yi kullanıyorsan, çeviri hatası olmuş olabilir. Bunun yanı sıra eğer medyada sana gelen bir soruya şu takımın başına geçmek istiyor musun gibi bir soruya olabilir yantını vermiş isen buda gerçekleşmiş olabilir.
    hiçbir soru sorulmadı şu takımın başına geçmek istiyor musun diye. çeviri hatası belki olabilir ama bukadar da hata olur mu ki? yani bir takıma başvurup da kabul edilmeyince yazan şey yazmış ve yanda da beni almayıp aldıkları adamın profili gözüküyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Muhtemeldir ki Umut'un dediği gibi olmuştur. Tatile çıktığında boş bulunan poziyona başvuru yapmışsın ancak tailede çıkmadım diyorsun tuhaf.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Muhtemeldir ki Umut'un dediği gibi olmuştur. Tatile çıktığında boş bulunan poziyona başvuru yapmışsın ancak tailede çıkmadım diyorsun tuhaf.
    yok tatilde değildim. acaba şu olabilir mi kontratımın bitmesin 1-2 ay kalmıştı o yüzden bir şey olmuş olabilir mi. kontrat yenilememiştim groningen ile.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kontrat yenilemedin böyle bir pozisyona adaysan farklı bir haber geliyor ancak burada direk başvuru kabul edilmedi deniyor yani ortada bir yanlışlık var.

Senin adına menejerin bir haltlar çevirmiş olmasın.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Kontrat yenilemedin böyle bir pozisyona adaysan farklı bir haber geliyor ancak burada direk başvuru kabul edilmedi deniyor yani ortada bir yanlışlık var.

Senin adına menejerin bir haltlar çevirmiş olmasın.
    ben yalnız çalışırım. bu sakın dolandırıcı olmasın

Mesaj Yetkileri