Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 34 sonuç

Konu: Yeni Sistem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Yeni Sistem

Arkadaşlar bu yeni sistemde bir yere kadar güzelde aşağıda da eski sistem duruyor. Ben ne anladım 2'sini de mi kullanacağız?? Birde FM 07 için dosya yerleri varken FM 2006 ve Fm 2005'e olmayacak mı?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Şu an gerekli konular yeni bölümlere taşınmakta, bu nedenle iki kısmıda görüyorsunuz. Taşıma işlemleri tamamlandığında eski bölümler kaldırılacaktır...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Birde FM 07 için dosya yerleri varken FM 2006 ve Fm 2005'e olmayacak mı?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

FOOTBALL MANAGER ARŞİV kısmında bu dosyalara yer verilecektir. Eski sürümlere ait tüm veriler bu bölümde toplanacak.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

VaLLa şu anda sanırım hiç bir yere forumda yazıLamıyor öyLemi ?
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Evet çoğu yere yazılamıyor...

Futbol bölümünden 2 tane var.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

VaLLa çok karıştı.Umarım bir an önce düzeLir avatarım biLe gözükmüyor ya

Hiç bir yere mesaj yazılamıyor bende şu an

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

yazar grubu ne zaman seçilecek ?
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

biran önce değiştirilsin ......İnsanın kafası karışıyor......

Şu an için bu bölümden başka bir yere mesaj atmak söz konusu değildir. İşlemler akşam saatlerinde bitecektir. Yazar grubu ile ilgili açıklamada bundan sonra yapılacaktır. Akşam saatlerine kadar forumda sadece okuyucu olabilirsiniz

Nesil
    2006

Girdiğimde kalpten gidiyordum. Alışmak uzun sürecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hadi bakalım hayırlısı olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Abi anlamadığım birşey var: Şimdi benim bir kariyerim var. Eğer ben yazar grubuna seçilmezsem kariyerime devam edemiyecekmiyim? Bence bu çok saçma kusura bakmayın ama
    I'm back...

Arkadaşlar biraz sabır gerekli düzenlemeler ve açıklamalar yapılacak. Kafanızda birşey kurmayın şimdilik

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by Seçkinn View Post
    Arkadaşlar biraz sabır gerekli düzenlemeler ve açıklamalar yapılacak. Kafanızda birşey kurmayın şimdilik
    tamam abi sabredip akşamı bekleyeceğiz
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Okur yazar olacağız ha.

Hadi hayırlısı olsun bakalım ama yeni üyeler için sorunlarını dile getirebilecekleri okurda olsa yazabilecekleri bir bölümü unutmayın naçizane tavsiyem.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Durun bakalım. Herşey daha iyi olsun amacıyla yapılıyor bu çalışmalar. Biraz sabır.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Okur yazar olacağız ha.

Hadi hayırlısı olsun bakalım ama yeni üyeler için sorunlarını dile getirebilecekleri okurda olsa yazabilecekleri bir bölümü unutmayın naçizane tavsiyem.
    Önerilerinizi yazın tabiki, bunlarıda değerlendireceğiz. Ortak bir payda bulup forumumuzu maksimum kullanım rahatlığı ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlayacak şekle getireceğiz.

sabit konulari da goremiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Eğer böyle bir bölüm olmazsa çok fazla sıkıntı çekilir kanısındayım.Yeni üye olanların çoğu ya bir sorunu olduğundan yada dosya indirmek amaçlı üye oluyorlar.Her yeni üye okur grubunda olacağına ve yazamayacağına göre bir süre sonra yeni üye sayısında da azalma olacağı kanısındayım.Böyle bir bölüm şart bence hatta olmazsa olmazlardan biri olmalı.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Emre ye katıLıyorum.BöyLe bir böLüm kesin oLmaLı yeni üyeLer siteye girdiği zaman yazamayacağı bir yer gördüğünde kaçar gider.Eğer böyLe bir böLüm oLursa,sadece onLarLa iLgiLenecek onLarın yazdıkLarını cevapLayacak,sürekLi onLine bir yönetici beLirLenebiLir o böLümLe iLgiLi.Hem böyLece yeni üyeLerin sistemi öğrenme süreci de daha kısaLmış oLur ve aynı zamanda daha biLinçLi haLe geLebiLir zamanLada bu tür şeyLere gerek kaLmaz diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Emre abinin bahsettiğini diğer konuda da söylemiştik.Yeni üyelerin yazabileceği bir kısım mutlaka gerekli....

Quote Originally Posted by akgulfb View Post
    sabit konulari da goremiyorum
    Sabit başlıklarda da değişiklik olacak arkadaşlar, bazı başlıklar iptal edilecek ve yeni başlıklar gelecek. Dediğim gibi biraz sabır

FM bölümü için özel bir sistem uygulanacak arkadaşlar, kariyer hikayelerinizin yarım kalması gibi bir durum söz konusu değil. Gerekli ayarlamalar yapılacaktır.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ya böyLe de bekLemek zor oLuyor.Bence server i bir süreLiğine bu işLemLer bitene kadar kapatıLsın.Bütün işLemLer bittikten sonra açıLsın.Hem o zaman daha iyi oLur,daha bir heyecan ortamı sağLanır

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Ya böyLe de bekLemek zor oLuyor.Bence server i bir süreLiğine bu işLemLer bitene kadar kapatıLsın.Bütün işLemLer bittikten sonra açıLsın.Hem o zaman daha iyi oLur,daha bir heyecan ortamı sağLanır
    Katılıyorum. Böyle manasız dolaşmak biraz anlamsız kalıyor.

Manasız dolaşmayın sizde, yeni sistem için öneriler yapın

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Y**ni ufacık birşey görülse hemen yazılıyor. Forumun bu şekilde kalmayacağı ortada sanıyorum. Bir süre beklerseniz forum düzene oturur.

Forumu kapatıp bu işlemleri yapmaya kalkarsak sadece adminler taşıma yapar o zaman da forum uzun bir süre kapalı kalır. Kısa sürede forumu düzene oturtmak için bu bir geçiş yapıyoruz

Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post
    Abi anlamadığım birşey var: Şimdi benim bir kariyerim var. Eğer ben yazar grubuna seçilmezsem kariyerime devam edemiyecekmiyim? Bence bu çok saçma kusura bakmayın ama
    Hiçbirşey saçma değil, siz forumda kuralları sürekli ihlal etmedikçe yazar grubunda kalırsınız. İlk etapta alınacaksınız. Bu grupta kalıp kalmamak sizin elinizde. Diğer sistemden tek farkı atılmamanız, onun yerine okuyucu olarak ye girişi gerektiren yerleri de görebilmeniz. Bu sistem sizin için daha iyi..

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post
    Saçmalık yok. Seviyeli mesaj yazan, ne yazdığını bilen herkes, talepleri doğrultusunda yazar grubuna alınır, şüpheniz olmasın.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri