Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 114 sonuç

Konu: Magirus Kariyer[Gebzespor]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Magirus Kariyer[Gebzespor]

Uzun süredir kariyer açmak istememe rağmen bilgisayarımın kaldırılma ihtimali olması ve yarıda kesme korkusu beni bundan uzaklaştırıyordu.Sınavların şimdilik bitmesi ve en az 3 haftalık bir rahatlama,bana bir kariyer başlatma isteği verdi.

Ve dolayısıyla kariyerime başladım.

Bu oyunda oyundaki gizli zevkleri,Para yokken yapılan transfer aramalarını,scout ları kullanmayı ve işe yarayınca verdiği zevki,bir taktik yapmakta 20 saat didinmeyi ama başarısını almayı,gol yiyince aynı taktiği tanınmaz hale getirmeyi() açıkçası özledim.Bunu yapacak zamanı bulduğumu düşünüyorum,ve bu kariyeri elimden geldiğince sizinle paylaşacağım.

Gebzespor Kocaeli’nin Gebze ilçesinin futbol takımıdır.Kuruluş tarihi 1955 olup Kocaeli bölgesinde kurulan ilk kulupdür.Lig B 'de mücadele etmekdedir Gebze Sporu 1955 yılında Rafet Yüce, Aziz Saka,Rıza Hoşsöz,Fehmi Bora,Necmi Berberoğlu,Neşe Koranoz ,Massar Erdemli ,Ahmet ataç kurdu. Mor-beyaz olan Gebzespor, Gebze Gençlik Spor olarak kuruldu. Daha sonra 1977 yılında Gebzespor ismini aldı. 1977 yılında Menekşe’den esinlenilerek çizilen arma ile birlikte Gebzespor ismi Mor Menekşe ile özdeşmiştir.
    Gebzespor kahveden toplanan ekip ile gittiği maçlar ve özel maçlarda yakaladığı başarıyı ilk kuruluş yıllarında pek yakalayamaz. Kuruluşunun 20. yılında Gebzespor ismi ile Kocaeli amatör liglerinde mücadele ederken oluşturduğu altyapısı ve güçlü kadrosu ile sivrilmiştir. Kuruluş yıllarında Gebze’de görevli devlet memurlarının yanı sıra, Gebze Garnizonda görevli askeri personelin Gebzespor’ a desteği büyük olmuştur. Çok sayıda rütbeli isim Gebzespor forması giymiştir. Menekşe 1960 lı yıllarda İstanbulspor başta olmak üzere dönemin popüler takımları Taksimspor, Vefa ve Galatasay ile çok sayıda özel maç oynamıştır Gebzesporun resmi ligler de 1974 lü yılarda başlayan çıkışı 80’ler de zirve yapmıştır Gebzespor 1982 yılında Kocaeli 1. ve 2. Küme de üst üste şampiyon olarak daha 3. Lig kurulmadan o dönemlerde 3. Lig pozisyonundaki 2.Lige Göz kırpmaya başlamıştır. Gebzespor özellikle 1974 ile 1987 yılları arasında Gebze’yi ortak çatı altıda toplayan sosyal bir kulüp olmuştur. Şendoğan Tezyüksel İlhan Özler, Mustafa Kırcalı, Turan Nalbant, Semih Bilginer, Aydın Çakır, Erdal Küçükünser den oluşan Gebzespor Yönetim Kurulu 1984 Yılında Anadolu Bankası Gebze Şubesinin verdiği on beş milyon’luk teminatın altına imzalarını atarak Gebzespor’ u resmen Profesyonel yapmışlardır.
    Profesyonel oluşundan itibaren 22 yıl süresince 3. ligde mücadele eden Gebzespor 2005-2006 Futbol sezonunda Belediye Başkanımız İbrahim PEHLİVAN’ ın katkıları ile 2. Lige yükselmiş olup halen 2. Ligde mücadele etmektedir. 2. liğe yükseldiği sezon Türkiye Kupası kapsamında Etimesgut Şeker Spor ile karşılaşan takımımız bu takımı deplasmanda 4-1 mağlup ederek yükselme başarısının tesadüf olmadığını göstermiştir. Aynı sezon içerisinde Fenerbahçe ile özel maç yapan takımımız Ülkemizin en güçlü takımlarından birini 2-1 mağlup etme başarısını göstermiştir. Ayrıca bütün bu başarılar sırasında Eski Çarşı Taraftar topluluğu her zamanki gibi takımına destek vermiştir. ESKİÇARŞI 1980 li yıllardan beridir vardır.ismi gebzenin çarşısından gelmedir eskiçarşı gebzenin çarşısı o zaman ESKİÇARŞILILAR olarak ilerlemiş ve 1998 de sadece ESKİÇARŞI adını kullanmaya başlamıştır.
    Kariyere başladım, Bütçemiz 0€, başlangıç bilgileri az sonra

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur..
    So what?
    Saike

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarilar Dilerim

sakary Ali Misafir

başarılar yağız..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Öncelikle ikinize de teşekkür ederim.

Transfer için ayrılmış bir paramız yok,şu anda bedavada bulunan 20 oyuncuya yöneldik.Bizi tercih edenler arasından aşağıdaki oyuncuları kattık:
    Ünal Alpugan-0K$

Defansif Ortasahadaki açıkları kapamak adına iyi bir transfer oldu.

Yılmaz Örtülü-0K$

Yılmaz,bedava olarak alabileceğimiz en iyi oyunculardan biri.Sağ kanatta Gökhan Çetinus u açık ara geçen bir oyuncu.

Emrullah Güvenç-0K$

Emrullah Güvenç’e Oyunkuruculuk yetenekleri ve PA bakımından takımın çok üstünde bir oyuncu,umarım faydalı olur.

Cem Karaca-0K$

Cem Karaca,Tecrübesiyle takımın sol kanadında iş yapacak gibi görünüyor.

Timuçin Bayazit-0K$

Aşırı tecrübeli bir oyuncu,2. lig saflarında çok yardımcı olacağını düşünüyorum.

Takımda şu anda methedilecek kadar iyi bir oyuncu yok,hazırlık maçlarından da görüldüğü gibi yıldızlaşan veya yıldızlaşabilecek herhangi bir oyuncumuz yok:

Emrullah Çok iyi Transfer...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler Ali

Bu arada RequiemS,Emrullah'tan ben de çok umutluyum,ama oynatmak için Cem Karaca'yı mı yoksa Timuçin'i mi kesmem gerektiğini bilmiyorum..

Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar Yağız.Transferlerin güzel

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar Dilerim Yağız

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Başarılar Dilerim Yağız
    Teşekkürler Eralp

Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Başarılar Yağız.Transferlerin güzel
    Sağol Tolga,umarım hepsi işe yarayacaklar.
    Quote Originally Posted by stiff1907 View Post
    Başarılar...
    Teşekkür ederim

Ve artık Lig başlıyor!!!

TFF 2. Lig 1. Maçı
    BUGSAS Spor 0-0 Gebzespor

Bir deplasman maçıydı,deplasmanda da zaten 1 puan bizim için büyük bir başarı.Defansımın büyük hataları var,sanırım sene sonunda köklü değişiklikler olacak.

TFF 2.Lig 2. Maçı
    Pendikspor 2-1 Gebzespor

Yine deplasman maçıydı,çok zorlanacağımızı biliyorduk,bize bu maç için şans bile verilmiyordu.Golümüz ise yeni transferimiz,sağ açık Yılmaz Örtülü’den geldi.Defans yine hata yaptı,kalecinin topu tutamaması da eklenince arka direkte pusuda olan Ahmet Aras alacağımız 1 puanı da aldı bizden.Timuçin Takımdan 2 hafta için uzaklaşacak.

TFF 2.Lig 3. Maçı
    Gebzespor 1-0 Beylerbeyi

Evimizde yaptığımız güzel bir maçtı,topu iyi çevirdik,defansın yine birçok hatası vardı ama rakip takım bu sefer değerlendiremedi,Galibiyet ise takımda tek beğendiğim eski oyuncu Emrah Kınık’tan geldi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende 9.2.0 yüklü ama Beylerbeyi kariyerimde 9.1.0 dbsi ile açtım Emrullah daha güçlüydü orada bu arada regen ara ben neredeyse her bölgeye regen buldum çok mutluyum
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Regenlere çok teklif yolladım,bi tane 191 PA 110 CA lı adam vardı,gelmek istemedi,yoksa şu an defans sıkıntımız olmayacaktı

TFF 2.Lig 4. Maçı
    Gebzespor 0-0 Bozüyükspor

Rakip forvetlerin ve bizim ortasaha oyuncularımızın Kaleyi bile bulmayan toplam 9 şutu vardı,aşırı sıkıcı bir maçtı.zaten olmayan taraftar sayısı bayağı düştü.

TFF 2.Lig 5. Maçı

Eyüpspor 3-1 Gebzespor

Deplasman maçıydı yine,takım kendini aşırı zorladı fakat olmadı.Takıma kızmadığım nadir maçlardan biriydi.

TFF 2.Lig 6. Maçı
    Gebzespor 1-0 Körfez Belediye

Takımın defans yönünde kaliteli tek oyuncusu olan Ünal Alpugan golünü attı,3 puanı getirdi.

6. Hafta sonundaki Puan tablosu

Maç fazlasıyla ilk 4 teyiz,daha takım tam oturmadı.

Birşey soracam oyuncuların regen olup olmadığını nerden anlıyorsunuz?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yapay resim çıkıyor profil bölümlerinde. Bu arada fena gitmiyorsun Yağız

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gebzespor her zaman benim gözümde daha yüksek yerlerdeydi,ya bu oyunda çok kötü yapılmış,ya gerçek hayatta gözümde büyütüyorum.

Az sonra 4 maç daha ekleyeceğim.

sakary Ali Misafir

takım oturduğunda daha güzel sonuçlar gelecek inşallah

Nesil
    2007
    Yer
    .

Yağız sana güveniyorum, Öss hırsını buradan çıkaracaksındır eminim, başarılar
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

@Ali
    Umarım Ali,şu an için ilk 11 de 7 oyuncu yeni,her maç en az 2 si uyum sorunu yaşıyor.Seneye daha iyi olacak

@Emre
    Ben acımı FM ile çıkarmam Emrecim.Daha ilkel yöntemler kullanırım ben

TFF 2.Lig 7.Maçı
    İnanılmaz geridönüş!!
    Gaziosmanpaşa 3-3 Gebzespor

Ümüt adlı defans oyuncumuzun yaptığı 2 hata ile maçı kaybetmek üzereyken taktik değişiklikleriyle 3-3 e çevirmeyi başardık maçı.Emrah Kınık atıp attırmaya devam ediyor

TFF 2.Lig 8. Maçı
    Gebzespor 1-2 Dardanelspor

Kötü bir puan kaybı oldu,seviyemizin üstünde bir takım olsa da puan almak isterdik.
    *Emrullah 1 ay sakatlandı.

TFF 2.Lig 9. Maçı
    Gebzespor 1-1 Darıca G.Birliği

Yine bir Kocaeli takımıyla yaptık maçı,2 penaltıdan 1 tanesini kaçırdık,ayrıca kaleyi bulan tek şutları gol oldu.Penaltıdan geri dönen topta da Cem Karaca sağolsun kale önünden taca vurdu
    TFF 2. Lig 10. Maçı
    Gebzespor 1-0 BUGSAS Spor

Son dakikalara doğru büyük taktik değişiklikleri yaptık,yüreğimiz ağzımıza geldi ama olsun,sonuçta kazandık

G.Osmanpasa Maçı ilginç Olmuş .Bence Fena Gitmiyorsun...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    G.Osmanpasa Maçı ilginç Olmuş .Bence Fena Gitmiyorsun...
    Evet,ligde de öyle kötü bir yerde değiliz,fakat çıkmamız olanaksız görünüyor.

Bu arada klavye bozuldu,yazıları zor yazıyorum,screenshotlar biraz gecikebilir,onlara yazı da eklemek lazım.

sakary Ali Misafir

dardanel maçı olmamış ama diğerleri iyi..

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

İyi şeylker başarırsın da regenleri iyi takip et

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Regenler takımıma gelmek istemiyor,şu an için bu oyuncularla devam

TFF 2. Lig 11. Maçı
    Gebzespor 1-0 BUGSASSpor

Hiç hareketli bir maç değildi,ama yine de heyecanlandım bayağı;çünkü iki takım da düşmemek için oynuyordu.
    TFF 2.Lig 12. Maçı
    Beylerbeyi 0-1 Gebzespor

Emrah yine attı,3 Puanı getirdi.3 Maçtır kazanıyoruz,hadi hayırlısı
    TFF 2.Lig 13. Maçı
    Gebzespor 1-1 Pendikspor

Önce Emrah’ı 2 ay kadar,Sonra Ünal’ı haftalarca sakatladılar.Keşke 4-0 kaybetseydim de bu ikiliyi kaybetmeseydim..
    TFF 2.Lig 14. Maçı
    Bozuyükspor 1-1 Gebzespor

Emrah’ın partneri Serkan da 1 ay aramızda olamayacak.3 günde 1 yapılan maçlara karşıyız!

Birçok sakat oyuncuyla karşı karşıyayız,aşırı yavaş forvetlerle devam etmek zorunda kalıyorum,umarım Emrah çabuk iyileşir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yağız güzel maçlar oluyor. Tempoyu korursan, hiç olmazsa ikinci sene çıkma şansın kuvvetlenir. Önemli olan bu seneyi iyi bir yerde kapatmak ki bunu da yapabileceğine inanıyorum.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Kardeş kariyerinde başarılar 2.ligde takım çalıştırmak özveri ve zaman ister ama çok zevklidir hele o takım tsl ye çıktığı anki zevki hiç birşeye değişmem

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Yağız güzel maçlar oluyor. Tempoyu korursan, hiç olmazsa ikinci sene çıkma şansın kuvvetlenir. Önemli olan bu seneyi iyi bir yerde kapatmak ki bunu da yapabileceğine inanıyorum.
    Teşekkürler Oğuz,inan ki takımla yapılabilecek şeyler sınırlı,oyunu artık tek kişi etrafında kuruyoruz,Fakat o da sakatlandı,önümüzdeki süreçte eksikliğini hissedeceğiz...
    Quote Originally Posted by f4at1h View Post
    Kardeş kariyerinde başarılar 2.ligde takım çalıştırmak özveri ve zaman ister ama çok zevklidir hele o takım tsl ye çıktığı anki zevki hiç birşeye değişmem
    Kesinlikle;fakat bu takımları çalıştırmanın bir çok zevkli yanı var,her takım çekişme içinde,bu kesin,üst liglere doğru gittikçe bu zevk azalsa da yurtdışından regen genç yıldız getirmek ve araştırma yapmak oyuna gerçek zevklerini veriyor.

Devam
    TFF 2.Lig 15. Maçı
    Gebzespor 0-3 Eyüpspor

Çok kötü geçen bir maç,6 maçlık yenilmezlik serisinin bozulmasını sağladı.
    Sağ Açık Yılmaz Örtülü 2 Hafta yok.Yerine Gökhan Çetinus görev yapacak.
    TFF 2.Lig 16. Maçı
    Gebzespor 1-2 Gaziosmanpaşa

Gereksiz 2 forvet ve alakasız bir sağ açığın oynadığı maçta takım toparlanamadı,atak yapalım derken defansta tekledik,Golü ise sağ bekimiz Mehmet attı.
    TFF 2.Lig 16. Maçı
    Körfez Belediyespor 2-1 Gebzespor

Tanımadığım,hızı,hızlanması ve bitiriciliği ortalaması 8 olan güzide forvetim Adem Gökçe,ilk golünü attı.

TFF 2. Lig 17. Maçı
    Dardanelspor 1-0 Gebzespor

İyi oynadığımız maçta 3 puan daha kaybettik,4 maçtır kaybediyoruz.
    TFF 2. Lig 18 Maçı
    Gebzespor 0-3 Sarıyer

Bir maçı daha kaybettik,5 oldu,dön artık Emrah...
    TFF 2. Lig 19. Maçı
    Darıca G.B 1-1 Gebzespor

Sonunda bir beraberlik aldık,golü ise sezon başında Takımdan uzaklaştırdığım;fakat ihtiyaç nedeniyle kadroya aldığım Murat İsmailoğlu attı.

TFF 2.Lig 20.Maçı
    Küçük bir sorun çıktı,ekleyemiyorum,Fakat 3-2 deplasmanda kaybettik.

Böylece ilk devre bitti,ilk yarıyı düşmeyecek bir seviyede tamamladığımız için çok mutluyuz,ikinci yarı ilk 6(yani düşmemek) hedefimiz.

başarılar dilerim

Kardeş bu ik devredeki arayı çok iyi değerlendir gerekli yerlere transferler yap hazırlık maçları yap belki playofflara çıkabilirsin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

iyi transferler yaparsın umarım. transfersiz düzelmeyecek gibi bu kadro.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri