Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 50 sonuç

Konu: Zengin Oldum :)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Zengin Oldum :)

Galatasaray'la zengin oldum

Luca Toni'yi tam 50 MN POUND'a Chelsea'ya sattım ve borç harç dönemi artık bitti. Takıma süper yıldızlar getirdim. Ayrıca sadece Toni'yi değil diğer sattığım oyuncularıda iyi fiyata sattım. İşte aşağıdan GALATASARAY'daki benim 102 yılın KADROSU diye tabir ettiğim kadro

NOT: GS'nin itibarı DÜNYA ÇAPI benimki ise WORLD CLASS. Ayrıca HİLE VAR diyenler için ss atabilirim

Aldıklarım;

Sattıklarım;

Kadrom;

Kadrom hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Yanlış yaptıklarım olmuş mu? Veya transfer gerekli mi?
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

abi supersin ya..bu fatih şenin yerine başkasını alsan daha iyi olur.ugur yildirim yada nihat kahveciyi alabilirsin..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi şimdi aslında alabilirim ama adamlar çok iyi oyuncular. yedek yaparak çürütmek istemiyorum....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Süper Mert tbrkler !
    Bilirsin idealimdeki kadro

Luca Toni'yi tam 50 MN POUND'a satmışsın ama.. Türk futbolu özünü kaybetmişsin

İşte EsEs işte şampiyon. Yıl: 2010

Takımın yarısını bedavaya aldım. Bedavan zengin oldum yani..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi Türk futbolu özünü kaybetmişsin derken ne demek istedin pek anlamadım. Dikkat ettiysen GS'nin kadrosu içinde ALT YAPIDAN yetiştirdiğim bir sürü futbolcu var

biraz daha açarsan sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    ANKARA (OOOOOOO)

iide abi bu adamların hepsi neden üzgün

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gordon753
    iide abi bu adamların hepsi neden üzgün
    ya abi hiç sorma takımı toptan psikoloğa göndercem çoğu ilk 11 için üzülüyor. Özgürcan Avrupanın en iyi futbolcusu oldu. ondan dolayı fiyatı 12 mn pound. adamlar istiyorlar özgürcanı. bende doğal olarak vermiyorum tabiiki. o kadar adama emek harcıyorum 3 yıldır. ben başka bi kulübe gitmek istiyorum diyo. aylık 240 bin pound veriyorum yine kabul etmiyo. yani işler ARAPSAÇI ama pek takmıyorum. üzülürler üzülürler geçer sonra

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaKe
    üzülürler üzülürler geçer sonra
    Kontrat imzalamıyorlar böle olunca ...
    Dikkat et kontratları bittiğinde kaptırma

mert aşmışsın yine

Nesil
    2006
    Yer
    Orası,Burası,Şurası...

Galatasaray'a yakışır bi kadro tbr ederim..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Talking bu nasıl oluyor

Quote Originally Posted by Shani
    Galatasaray'a yakışır bi kadro tbr ederim..
    bence hile falan var. Toni yi hadi diyelim 2006 da aldın ama kaça galatasaray da o parayı nasıl buldun. hem 50 milyona satsan bile ibrahimoviçe kaç para verdin de aldın 2007 de ibrahimoviçi 40 dan aşağı alamazsın mascereno 8-9 terry 22 ben 2007 de bu kadroyu yapman imkansız hile mş yaptın yada ayrıntılı olarak bi anlat bu işin sırrı ne hem parayı versende bu gibi oyuncular juveyi pırakıp gelmiyor ki .

Nesil
    2006

Bu başarıların gerçek hayatında da devam ederse iyi bir yönetici kazanır Galatasarayımız hiç şüphem yok.
    Forumlarımızda küfür etmek yasaktır. Küfürlü mesaj yazdığı için hesabı kapatılmıştır.

Quote Originally Posted by citykhan
    bence hile falan var. Toni yi hadi diyelim 2006 da aldın ama kaça galatasaray da o parayı nasıl buldun. hem 50 milyona satsan bile ibrahimoviçe kaç para verdin de aldın 2007 de ibrahimoviçi 40 dan aşağı alamazsın mascereno 8-9 terry 22 ben 2007 de bu kadroyu yapman imkansız hile mş yaptın yada ayrıntılı olarak bi anlat bu işin sırrı ne hem parayı versende bu gibi oyuncular juveyi pırakıp gelmiyor ki .
    bu arkadaşı çok iyi tanıyorum ve hile kullanmadığını biliyorum

Abİ KaÇ Sezonda Yaptin Bunlari Helal Olsun Wallahİ

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Valla kadron süper ve dar zamanda yapılmış bir kadro mutlak her platformda başarı gelmelidir hemde kupalı başarı gelmelidir benim önerim şu her maçı kafadan kazanacağımdiye çıkmadığına göre oyunun kritik zamanlarında iyi yedekler lazım ama sende anladığım kadarıyla oyunu değiştiricek kaliteli yedekler yok aynı 11 için kadronun yedeklerini iyi yapmalısın...

Nesil
    2006
    Yer
    internet...

ben ce tek kelimeyle anlatılır SÜPER sin yani gercekten helal olsun walla

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

bunda hile var galiba ya,,zlatan 50den fazla,,sonra transfer-clauseule 100milyon civarinda,,, eee en az 80 verilmeli ,,kesin editorden gsye inanilmaz fazla cash yazdin baska caresi yok...

ya su gencler ne alem,,,, yapanin yasi kac acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hile var diyenler için;

Zlatan İbrahimoviç ile ilgili bir başlığım vardı. İbrahimoviç'i şöyle aldım;

Ümit Karan(2006 world cup ALTIN AYAK) + Fabio Grosso(Avrupanın en başarılı orta saha oyuncusu, 1,5 sezonda 57 asist) + 3MN POUND a aldım...

http://www.myehost.de/resim/viewimag...s/MWw81161.jpg

işte daha önceki açtığım başlıktan bi SS

NOT OLARAK BAŞKA HİLE VAR DEDİĞİNİZ BİR YER VARSA İTİNAYLA SS ATILIR

BU arada 3.SEZONUMDAYIM

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

mert kardeşim song'u nasıl sattın öyle yahu 10 milyon dolara. helal olsun vallahi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cureshot
    mert kardeşim song'u nasıl sattın öyle yahu 10 milyon dolara. helal olsun vallahi.
    gs deyken çok kupa aldım Kürşat abi. Bu nedenle kadromdakiler dünya yıldızı gibiydiler... aslında Song'un değeri 11,5 mn pound du. Ama adamlar gelecek satıştan %20 kar dediler bende sattım.

dostum o oyuncular klup ismine değil aldığın kupaya bakıyolar UEFA Rankingde klubunu ilk 10 soktuğun takdirde zaten koşa koşa geliyolar (eğer favori klubunde değilse)
    şimdi sen ECC de yada UEFA da hiçbişey yapma(yada ikinci tur çeyrek final) elen sonra baskası kupayı kaldırsın emek versin sende onun emeğine leke sür yok ki bole bişey fener bahçeye bu oyuncuları getirmek uzun sürebilir 4 5 sezon kadar ama galatasaray zaten bu sıralamada fenerden çok çok üstte bu yuzden fenere getiremeyipte siz nasıl getirdiniz deme galatasarayla dene 3.sezonunda bu oyuncuları alırsın (basarılıysan ve paran varsa)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İbrahimoviçi nasıl aldığımı yukarıda belirttim. OYUNDA 1 TEK HİLE BİLE YOK!! Eğer şüphe ediyorsanız ettiğiniz yerleri söyleyin size SS lerin hepsini göstereyim.

Bu arada benim Galatasaray ve Kadrom adlı başlığım vardı 4.sayfada flndır. Orda hepsini belirtmiştim. Toni 3,5 du 6 ya aldım. Geliştirdim 48,5 mn idi 50 ye yolladım. Mascherano CHELSEA'da İLK 11 DE OYNAYAMIYORDU. Bu nedenle gitmek istiyordu bende teklif yaptım geldi. ki Mascherano'nun değeri İLK 11 de oynamadığı için düşmüştü. TERRY, COLE gibi oyuncular zaten iyi fiyatla aldım...

Bu arada JUVE yi bırakıp gelmezler demişsin. GS nin itibarı DÜNYA ÇAPI oldu + Juve'den daha üstün bir takım yaptım GS'yi.

yaw terry nasıl gelio lufen ööretn bana bn de aliim bktm tomas dan=)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by korray87
    yaw terry nasıl gelio lufen ööretn bana bn de aliim bktm tomas dan=)
    Ben Terry'i 3.sezonumda aldım. Avrupada başarılı olman lazım... Birde istediği parayı vermen lazım...

zapata ile terry nin yerini değiştir

Nesil
    2006
    Yer
    Ölümüne BulancaK

valla helal olsunn üper kadroo..hele hele transferler.....

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Süpersin Lake Yanlız O Kalecileri Yakıştıramadım Sana - Babacan Volkan İyi Ama Yinede Daha İyi Bir KALECİ ALABİLİRDİN

söylencek tek bi söz var
    41 kere maşallah
    gerçekten harika bi kadro kurmuşsun hile var diyenlere bikaç lafım olucak. lütfen bilip bilmeden birine iftira atmayalım ayrıca emin olmak istiyorsanız LaKe'nin bir sürü konusu var bu oynadığı sezon ile ilgili...

Nesil
    2006
    Yer
    güneşin bir ışıltısının o

helal olsun hocam bir şey istiyecem şu save i upload edersen bende oynamak ve denemek istiyorum kadroyu

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri