1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Grafik Paketleri

Default Grafik Paketleri

Merhaba arkadaşlar, amblemler , oyuncu fotoğrafları gibi grafik paketlerinin fm 2013 betaya uyarlanmış halleri varmıdır acaba? Ya da eski paketleri kullanabilir miyiz?

Ben FM12nin yamalarini kullandim ama maalesef Türkce oynarken yamalar gözükmüyor Ingilizce'ye gecince gözüktü bende.

Hmm anladım. O zaman beklememiz gerekicek turksportal ın yamaları için.

Bir de yeni konu açmadan buradan sorayim.

http://i.imgur.com/TpafY.jpg

Bende bu fotodaki gibi gözükmüyo profiller, yeşil kutular yok yani o rakamlarda. Temalara baktım tema seçeneği de yok, neden farklı acaba benim oyunun görüntüsü.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Bende hiçbir sorun yok. Fm 2012 için 4 GB dosyamı direkt ilgili dosyalara attım. Türkçe-İngilizce farketmeden çalışıyor.

Tema konusuna gelecek olursak, bildiğim kadarıyla Classic'in temasından kaynaklı. Normal oynarsan, eski temada oynayabilirsin. Farkını soracak olursan, Classic' açtığınız zaman daha az ayrıntı ile uğraşıyorsunuz. Normalinde ise oyundaki bütün ayrıntılara yer verilmiş.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

tamamdır ben normal modu oynadığım için böyle demekki. classic oynamıyorum. Paketler oluyosa ben yüz paketi vs, logo falan indirim o zaman siteden.

Dizin olarak direkt FM 12'de kullandığım dizini kullandım, Türkçe'de sıkıntısız çalıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende sadece logolar oldu. Onun dışında fotolar açılmıyor. Nasıl yaptın sen?
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by Okan Kalo View Post
    Dizin olarak direkt FM 12'de kullandığım dizini kullandım, Türkçe'de sıkıntısız çalıştı.

FM 12 icin kullandigim 4 Gb'lik yamayi kurdum ama Türkce'de calismiyor. Oyun ayarlarindan falan birseyler mi yapmak lazim ?

Beyler sorunu cözdüm önce cache dosyasini sildim. Sonra belgelerimde sports interactive/FM 13'ün icine data diye dosya actim onun icine de grafik paketini koydum ve foto logo hepsi gözüktü. Fm 13 icin forma paketleri var mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Beyler sorunu cözdüm önce cache dosyasini sildim. Sonra belgelerimde sports interactive/FM 13'ün icine data diye dosya actim onun icine de grafik paketini koydum ve foto logo hepsi gözüktü. Fm 13 icin forma paketleri var mi ?

Sitedeki 2012 forma paketlerine bakabilirsin daha 2013 için çıkmadı.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by hakankaraduman View Post
    Merhaba arkadaşlar, amblemler , oyuncu fotoğrafları gibi grafik paketlerinin fm 2013 betaya uyarlanmış halleri varmıdır acaba? Ya da eski paketleri kullanabilir miyiz?
    Fm12 grafik paketi fm2013 oluyor dosyalarım/sports interactive/fm13 icine at daha
    Sonra oyunu yeniden ac sonra tercihlere/arayüz geçici dosyaları temizle tıkla ve onayla
    Biraz karışık mı oldu ne

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

fm 2012 de kullandığım bu siteden indirdiğim http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103433 grafik paketini fm2013 C:\Users\Tolga\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\pictures\player içine atıyorum ama oyunda görünmüyor sorun yanlış birşey yapmamadamı acaba ?

Quote Originally Posted by mustangshelby View Post
    fm 2012 de kullandığım bu siteden indirdiğim http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103433 grafik paketini fm2013 C:\Users\Tolga\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\pictures\player içine atıyorum ama oyunda görünmüyor sorun yanlış birşey yapmamadamı acaba ?
    Football Manager kismindan sonra data diye bir dosya acip onun icine atin graphics dosyasini.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Football Manager kismindan sonra data diye bir dosya acip onun icine atin graphics dosyasini.

sağolasın halloldu sayende

iyi akşamlar.

15. Default

Quote Originally Posted by Okan Kalo View Post

Kullandığın yamanın linki ya da adı var mı acaba 2013 aldığımda direkt yüklemek isterim

Mesaj Yetkileri