1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Lorenzo Crisetig | 19 | DM

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Default Lorenzo Crisetig | 19 | DM

Lorenzo Crisetig

Kulüp: Inter ve Parma (Spezia'da kiralık olarak görev yapıyor)
    Ülke: İtalya
    Oyuncu değeri: £650,000
    Satış fiyatı: £1,000,000 - £2,500,000

Lorenzo, FM 12'den bu yana her gittiğim takıma almaya çalıştığım oyuncuların başında geliyor. Genç yaşı ve gelecek vaat eden profili, kendisinin dikkat çekici özelliklerinden. Teknik kapasitesi kısıtlı olsa da, uygun bir antrenman programı ile fiziksel ve, özellikle de, zihinsel özellikleri son derece iyi gelişme gösteriyor. Nedendir bilinmiyorum; ancak kendisini az çok De Rossi'ye benzetmekteyim. Özellikle de potansiyeline ulaştığında... Oyuncunun tek dezavantajı, Inter ve Parma'nın bonservisine sahip olmasıdır. Bu nedenle, Crisetig'i ilk sezon kadronuza dahil edemeyeceksiniz. Büyük kulüplerle sözleşmesinin olması da itibarı düşük olan kulüplere imza atmasını zorlaştırabilir.

6 sene sonraki hali

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ben bu adamı Beşiktaşa aldım Parma'dan gayet iyi oynuyor fakat cesaret özelliği yükselmesi lazım 11 düşük bir değer.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Geçen sene de çok iyiydi. Serbest kalınca Fenerbahçe'ye alıp Eyüpspor'a kiralamıştım
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

geçen seride pa sı değişkendive geneldi iyi bir pa çıkıyordu bunda set verilmişmi bilmiyorum ama ideal bir box to box oluyor

Mesaj Yetkileri