1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Zoru hemen yaparız, İmkansız Biraz Zamanımızı Alır | Fenerbahçe [11.1.1]

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Default Zoru hemen yaparız, İmkansız Biraz Zamanımızı Alır | Fenerbahçe [11.1.1]

Fenerbahçe

Sezon Öncesi Kadromuz

Fenerbahçe ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıl sözleşme imzaladım. Aşığı olduğum kulübü çok yukarılara taşımak için çalışacağım. Diğer yaptığım Fenerbahçe kariyerleri üzerinde bir analiz yaptım. En büyük eksimin yanlış transferler ve yüksek meblağlar olduğunu gördüm. Bu sefer ince eleyip sık dokuyacağım.

Kuralları okudum Kabul ediyorum
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Kariyeriniz onaylandı

Başarılar dilerim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Başarılar .

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Başarılar dilerim.

Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Düşünmeliyim...

Evet takımdaki görevim resmen başlamıştı. Şimdi bazı kararlar almam lazımdı. Aramızdan ayrılan oyuncular ve gelecek oyuncular ile ilgili. Odama çekildim ve analistimiz Arda Keskin'in verdiği raporları incelemeye başladım. Santos'un isteksiz olduğu ve kilo almaya başladığına dikkat çekmiş. Bir Sol bek şart olmuştu. Ani hücumlarda orta saha göbekte 2'lü 3'lü kombinasyonlarla rakibi karşılamada kademe hatası oluyordu. Bir Orta saha göbekde şart olmuştu. Şimdi ise bu 2 mevkiye gerekli oyuncuları araştırmaya koyuldum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

başarılar dilerim dostum fenerbahçemizi hakettii yere ulaştıracağından eminim

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Hem sol bek hem ortasaha takviyesi yerine ikisinin parasını birleştirip sadece ortasaha almanı tavsiye ederim. Santos'a en azından 1 sezon şans ver derim. Başarılar.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Öncelikle mesajlarınız için çok teşekkür ederim,zahmette bulunduğunuz için...

@Tr.CaPTaiN - Dediğini değerlendirdim ancak sol bekin bonservis bedelinde sıkı pazarlığa girerek 500 Bin Euro'ya alabildiğim için gerek görmedim.Teşekkürler

Transferlerimiz

Arturo Vidal - 7.5 Milyon Euro

Peter Masilela - 500 Bin Euro

Transferler Hakkında Yorumum

Arturo Vidal : Bu transferi kesinlikle çok istedim. İşsizken avrupada çeşitli maçları izlemeye giderdim. Vidal'ı Leverkusen maçını izlemeye gittiğimde çok beğenmiştim. Yaklaşık 6-7 aydır takibim altındaydı. Çok kuvvetli ve çift yönlü bir oyuncu tekniği üst düzey.
    Peter Masilela : Güney Afrikalı genç futbolcuda dikkatimi çeken futbolcular arasındaydı. Solbek için Taiwo'yu düşünüyordum aslında ama ucuz maliyeti olduğu için son tercihim Masilela oldu. Avrupa pazarına sunacağız bu futbolcuyu 2-3 yıl içinde.

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Kadro genişliği için 1-2 takviye daha yapmak istedim. Takımdan ayrılan oyuncularımız oldu dolayısıyla ucuz maliyetli ve yetenekli oyuncuları kadromuza kattık.

Brian Umony - 70 Bin Euro

Sezgin Çoşkun - Kiralık

Toplu Görünüm

Brian'ın yeteneğine göre fiyatı çok ucuzdu gerçekten. Brian'ı önümüzdeki sezon iyi yerlerde görebiliriz. Bu sezon yabancı kısıtlamasından kadroya giremedi. Sezgin Çoşkun ise çok yönlü bir oyuncu. Kendisini çok beğeniyorum.

250 k harcamışsın diyelim çünkü gidenler 8 m gelenler 8.25 bu arada yaptığın transferlerin bir tanesini bile tanımıyorum Belki araştırmaktandır yanlış anlama sanırım güzel transferler...

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Bide Bilica yla Uğur Boral ı çok iyiye satmışsın.
    Başarılar.

Mesaj Yetkileri