1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Gökhan Gönül

Nesil
    2007

Default Gökhan Gönül

Nesil
    2007

Favoured Club: Fenerbahçe kaldırılmalı.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post
    Favoured Club: Fenerbahçe kaldırılmalı.
    Neden?
    Bir insan profesyonel olarak uzun yillar calistigi bir kurumdan ayrilirsa artik o kurumu sevmez mi?

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Neden?
    Bir insan profesyonel olarak uzun yillar calistigi bir kurumdan ayrilirsa artik o kurumu sevmez mi?
    Alakası yok. Herkes oynadığı takımı sevebilir ancak herkes oynadığı takımın taraftarıdır diye bir şart yok. Gökhan Gönül bence Fenerbahçeli değil. Hatta Beşiktaşlı olması yüksek ihtimal.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Alakası yok. Herkes oynadığı takımı sevebilir ancak herkes oynadığı takımın taraftarıdır diye bir şart yok. Gökhan Gönül bence Fenerbahçeli değil. Hatta Beşiktaşlı olması yüksek ihtimal.
    defalarca fenerbahçeli olduğunu söyledi. Hatta Aziz yıldırım adama sözleşme konusunda daha sıcak davransa fenerbahçe'de kalırdı. Yani Gökhan gönül / Fenerbahçe sıkıntısı yerine Aziz Yıldırım / Gökhan Gönül sıkıntısı vardı.

Nesil
    2003

Guzel de veritabaninda ve oyunda kisilerin kulupleri neden sevdigi, neden sevmedigi belli. Gokhan Gonul'un Fenerbahce sevgisi futbolcu olarak girilmis. Taraftar olarak sevdigi bir kulup girilmemis. Cocuklugumda su takimi tutardim veya o takimi tutuyorum diye bir ifadesi olursa onu da ekleriz. Ancak Fenerbahce'nin cikmasi icin herhangi bir neden goremiyorum.

Su an icin bir tuttugu takim gireceksek de babasinin uzun bir zaman once Gokhan'in Bursaspor'u tuttugu beyanini kullanmak gerekli.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Guzel de veritabaninda ve oyunda kisilerin kulupleri neden sevdigi, neden sevmedigi belli. Gokhan Gonul'un Fenerbahce sevgisi futbolcu olarak girilmis. Taraftar olarak sevdigi bir kulup girilmemis. Cocuklugumda su takimi tutardim veya o takimi tutuyorum diye bir ifadesi olursa onu da ekleriz. Ancak Fenerbahce'nin cikmasi icin herhangi bir neden goremiyorum.

Su an icin bir tuttugu takim gireceksek de babasinin uzun bir zaman once Gokhan'in Bursaspor'u tuttugu beyanini kullanmak gerekli.
    okey kabul. bir oyuncu oynadığı kulübü tuttuğu zaman otomatikman favori kulübünün yanında "player" yazıyor sanıyordum fakat cenk tosun'un da BJK oyuncusu olmasına rağmen "supporter" olarak geçmesi sizi haklı çıkarıyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri