1 ile 30 arası toplam 276 sonuç

Konu: Turksportal Spor (Fitness-Vücut Geliştirme..) Sohbet Alanı

Hybrid View

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Ben başlayalı henüz 3 hafta oldu ve hiçbir gelişme yok halen 85 kiloda çakılıyım dün akşam beyaz ekmek gazlı içecek aburcubur yemini ettim bakalım birşeyler değişecekmi şu önümüzdeki iki ay boyunca 10 kilo verebilsem harika olucak.Şekerparemi eritip baklava yapmak tek gayem.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by maNga 33 View Post
    benim arkadaşım sadece mekik,şınav ve barfiksle 4-5 ayda çok harika vücut yaptı hiçbir toz ve hap kullanmadı. kullanmadanda yapmak mümkün ve daha iyi.

spor aletleri konusunda deneyimliyim sorunuz olursa yanıtlarırım
    Tabii ki mümkün ve bana kalırsa çok daha sağlıklı. Ben bu zamana kadar gram dahi kullanmadım kullanacağımı da sanmıyorum. Oldu da sporu bıraktınız , vücut direk sarkıyor şişirme olduğu için. Ama kendiniz çalışarak alt tabakayı sıkı hale getirdiğiniz için herhangi bir sarkma olmuyor sadece sönersiniz biraz o kadar.

Quote Originally Posted by carlito94 View Post
    Ben başlayalı henüz 3 hafta oldu ve hiçbir gelişme yok halen 85 kiloda çakılıyım dün akşam beyaz ekmek gazlı içecek aburcubur yemini ettim bakalım birşeyler değişecekmi şu önümüzdeki iki ay boyunca 10 kilo verebilsem harika olucak.Şekerparemi eritip baklava yapmak tek gayem.
    Kardeşim 3 haftada gözle görülür değişiklik yakalaman zor zaten. Boyun kaç senin ? Eğer yeterli bir boyun varsa 75 e düşmene çok da gerek yok.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Tabii ki mümkün ve bana kalırsa çok daha sağlıklı. Ben bu zamana kadar gram dahi kullanmadım kullanacağımı da sanmıyorum. Oldu da sporu bıraktınız , vücut direk sarkıyor şişirme olduğu için. Ama kendiniz çalışarak alt tabakayı sıkı hale getirdiğiniz için herhangi bir sarkma olmuyor sadece sönersiniz biraz o kadar.

Kardeşim 3 haftada gözle görülür değişiklik yakalaman zor zaten. Boyun kaç senin ? Eğer yeterli bir boyun varsa 75 e düşmene çok da gerek yok.
    Boyum 187 yinede kilo vermek istiyorum çok hantal kalıyorum böyle.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boyum 187 yinede kilo vermek istiyorum çok hantal kalıyorum böyle.
    1.87 boy ve 75 kilonun uyumlu olması için ciddi spor yapman lazım kardeşim unutma. Aksi halde çok sıska kalırsın. Herhangi bir sporla uğraşıyormusun bilmiyorum ama eğer uğraşmıyorsan yani sadece salon antrenmanların varsa çok ciddi çalışman lazım.

Anıl abinin dediği doğru 3 haftada büyük bi değişiklik olmaz eğer boyun 1.80nin üstündeyse 10 kilo vermene gerek kalmaz benim boyum 1.72 kilomda 90dı 4 ay sonunda boyum 1.75 kiloda 75 oldu.
    şöyle bişeyde var ben ilk gittiğimde başıma gelmişti spor yaparken su falan içiyor musun ? spora 90 kiloyla başlamıştım 3. gün spor yaptıktan sonra tartıldım 91 kilo çıktım hocaya durumu anlattığımda kaç litre su içtin dedi 1,5 litre diyince ondan dolayı merak etme kilo almadın sudan dolayı dedi. eğer tartılacaksan sabah uyandığında tuvalete gittikten sonra tartıl gerçek kilon o zaman belli olur yemek yedikten sonra asla tartılma.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Quote Originally Posted by maNga 33 View Post
    Anıl abinin dediği doğru 3 haftada büyük bi değişiklik olmaz eğer boyun 1.80nin üstündeyse 10 kilo vermene gerek kalmaz benim boyum 1.72 kilomda 90dı 4 ay sonunda boyum 1.75 kiloda 75 oldu.
    şöyle bişeyde var ben ilk gittiğimde başıma gelmişti spor yaparken su falan içiyor musun ? spora 90 kiloyla başlamıştım 3. gün spor yaptıktan sonra tartıldım 91 kilo çıktım hocaya durumu anlattığımda kaç litre su içtin dedi 1,5 litre diyince ondan dolayı merak etme kilo almadın sudan dolayı dedi. eğer tartılacaksan sabah uyandığında tuvalete gittikten sonra tartıl gerçek kilon o zaman belli olur yemek yedikten sonra asla tartılma.
    Sadece idman esnasında 2 litre su içiyorum ama bir okadar da kaybediyorum hani derlerya sucuk gibi olmuşsun işte o hesap.

Sadece idman esnasında 2 litre su içiyorum ama bir okadar da kaybediyorum hani derlerya sucuk gibi olmuşsun işte o hesap.
    geçen sene bende 2 litre su içiyordum her spor sonrası tartıldığımda normal kilomun 600-800 gr arası üstünde oluyorum 1-2 saat sonra normale dönüyorum. bide herkes kolay kilo veremez kimileri 2 haftada verirken kimileri 1 ayda ancak verir böyle bişeyde var ben şanslıydım ilk 3 ayda 14 kilo verdim fitness hocam ve orda benimle çalışanlarda şaşırdı baya

Mesaj Yetkileri