Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 457 sonuç

Konu: Bu Kariyer Bir Başka [2. Sezon Devre Arası]

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Evet çok zor bir iş. Birde Avrupa'ya açılanlar oldu. Neyse biz GS'de kaldık. İnşallah şampiyon oluruz da ilk kupayı biz alırız. Ama içimden Barış'ın takımı Fener alır gibi geliyor.

Quote Originally Posted by hakankor View Post
    Evet çok zor bir iş. Birde Avrupa'ya açılanlar oldu. Neyse biz GS'de kaldık. İnşallah şampiyon oluruz da ilk kupayı biz alırız. Ama içimden Barış'ın takımı Fener alır gibi geliyor.
    barcelonada olduğumu hatırlatıyım de

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyuncularımızın oynadığı liglerdeki son puan durumları

Hollanda

İspanya

İtalya

Rusya
    (Rusya'da sezon daha tamamlanmadı!)

Türkiye

Şampiyonluk yaşayan arkadaşlarımız Alp İnce [malpince | F.C. Barcelona] ve Hakan Körpe'yi [hakankor | Galatasaray] tebrik ederim.
    7

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ligi çok kötü bir sırada tamamlamışız takım olarak. İtalya Ligine yavaş yavaş uyum sağlıyoruz. İnşallah daha yukarılara oynayacağız gelecek senelerde.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

9.luk yakışmamış bize
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

proje güzel,ben de fm 2010 için yapacaktım ama
    biliyorsunuz fm 2010 a ilgi yok.
    acaba bu projeyi genişletmeniz mümkün mü?
    yani 18 yerine daha fazla kişi?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by b7baris View Post
    Takımların kurası çekildi. Sonuç olarak takımlar böyle sıralandı.

1. Beşiktaş
    2. Fenerbahçe
    3. Gençlerbirliği
    4. Ankaragücü
    5. Bursaspor
    6. Konyaspor
    7. Trabzonspor
    8. Eskişehirspor
    9. Bucaspor
    10. Kayserispor
    11. Antalyaspor
    12. Galatasaray
    13. Manisaspor
    14. Kasımpaşa
    15. İBB
    16. Gaziantepspor
    17. Karabükspor
    18. Sivasspor

Az sonra oyuncuların kurası çekilecek ve herkes takımını öğrenecek
    ayıp ayıp,gs li adam kendini 12.liğe atsın,
    rakipler 1-2 olsun
    olmadı

[QUOTE=b7baris;1999929]vego

Not:
    Karabükspor'un maçlarından golleri tek tek upload edemiyorum nedense. Bu yüzden Oğulcan'ın gol attığı maçın bütün gollerini birlikte koydum.

golerde duygulandım doğrusu.
    hadi bi daha izleyelim golleri.
    Last edited by LaigLeNoiR : 25.Haziran.2011 at 01:00 Reason: konu içini bozduğu için alıntılar silindi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu güncelleme de Avrupa'ya transfer olan arkadaşlara öncelik tanıyacağım.

LaigLeNoiR

Murat Özdemir hatırlayacağınız gibi kariyerine Sivasspor'da başlamıştı ve sonrasında Sivasspor'da gösterdiği performans ile Juventus'a transfer olmuştu.

Sivasspor'da gösterdiği performansı hatırlayalım:

Türkiye'de oynadığı sert futbol ile eleştiriler alan ve adı kasaba çıkan Murat'ın sert futbolun merkezi olan İtalya'ya uyum süreci uzun sürmedi. Murat İtalya serüveninin ilk yarısında ne gol attı ne de asist yaptı ancak öyle görülüyor ki formasını garantiye aldı. Sezonun kalan kısmında Juventus ile 17si ligde olmak üzere toplam 20 maça çıktı.

Murat'ın Juventus'taki performansı:

Ligi 13. sırada tamamlayan Juventus'un bu sezon ki en büyük başarısı İtalya Kupası finaline çıkmak oldu ancak finalde İnter'e karşı 4-0'lık bir skor ile bozguna uğradılar.

Bu arada aramızda yıllık maaşı en fazla olan oyuncu 3.1 M £ ile Murat Özdemir oldu.

vego

Oğulcan Takış hatırlayacağınız gibi kariyerine Karabükspor'da başlamıştı ve sonrasında Karabükspor'da gösterdiği performans ile Ajax'a transfer olmuştu.

Karabükspor'da gösterdiği performansı hatırlayalım:

Ajax'ta yaşadığı bir ay süren sakatlığı nedeniyle pek fazla forma şansı bulamayan milli takımımızın golcü stoperi, geçenlerde verdiği demeçte önümüzdeki sezon kupa kazanmak zorunda olduklarını belirtti. Bu sezon ki tek başarısı Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline çıkmak olan Ajax'ın takım olarak bu kötü performansını sürdürmesi halinde Oğulcan'ın bu klüpte daha fazla kalacağını düşünmüyorum.

Oğulcan'ın Ajax'taki performansı:

cenker07

Cenker Yıldırım hatırlayacağınız gibi kariyerine Konyaspor'da başlamıştı ve sonrasında Konyaspor'da gösterdiği performans ile Espanyol'a transfer olmuştu.

Konyaspor'da gösterdiği performansı hatırlayalım:

FC Bayern gibi büyük bir klübe giderek forma için savaşacağıma kolay yoldan formayı kaparım deyip Espanyol'a giden Cenker hakkaten de formayı kaptı ama takımı küme düştü Kardeşimizin üzüntüsünü paylaşıyor ve başka bir takıma acilen transfer olmasını diliyoruz. (Zira ikinci ligleri açmamıştım )

Cenker'in Espanyol'daki performansı:

sakary Ali

Ali Göçmen hatırlayacağınız gibi kariyerine Manisaspor'da başlamıştı ve sonrasında Manisaspor'da gösterdiği performans ile Lokomotiv Moscow'a transfer olmuştu.

Manisaspor'da gösterdiği performansı hatırlayalım:

Yeni takımına Mart ayının başında katılan Ali Rusya'daki ilk maçında Rusya Süper Kupası'nı Ahmet İlker Bilgin'in de forma giydiği Zenit'e kaptırdı. Ali yine de 3 aylık kısa bir sürede 6 kez forma şansı bulmayı başardı. Genç oyuncu ayrıca basına son verdiği demeçte Rusya'nın soğunundan bıktığını ve ülkesini özlediğini itiraf etti.

Ali'nin Lokomotif Moscow'daki performansı:

europeanconquer

Oğuzhan Taşova hatırlayacağınız gibi kariyerine Bucaspor'da başlamıştı ve sonrasında Bucaspor'da gösterdiği performans ile Fiorentina'ya transfer olmuştu.

Bucaspor'da gösterdiği performansı hatırlayalım:

Belki hatırlarsınız, Oğuzhan Buca'da sezona fırtına gibi girmiş ve ancak yaptığı asistler ve goller bu ilk maçlarla sınırlı kalmıştı. Fiorentina yine de genç oyuncunun yeteneğinden şüphe etmeyip transfer etmişti. Oğuzhan İtalya'da da Buca'da oldugu gibi skora katkısını sadece ilk maçlarda yapıp sezonun geri kalanında vasatı aşamayan bir performans gösterdi. İtalyan yöneticiler Oğuzhan'ın istikrarsızlığından yakınsa da Mor Menekşelerin yeni hocası Martin O'Neill'in ona güveni tam.

Oğuzhan'ın Fiorentina'daki performansı:

Rick Nelson

Furkan Özcal hatırlayacağınız gibi kariyerine Antalyaspor'da başlamıştı ve sonrasında Antalyaspor'da gösterdiği performans ile Ajax'a transfer olmuştu.

Antalyaspor'da gösterdiği performansı hatırlayalım:

Oynadığı maçlarda skora katkı yapan bir oyuncu olduğunu göstermesine rağmen Furkan Antalya'da olduğu gibi Ajax'ta da düzenli forma şansı bulamadı. Üstüne Ajax gibi köklü bir klüpte oynamasına rağmen sezonu kupasız kapamanın üzüntüsü içinde olan genç oyuncunun sezonunun attığı gollere rağmen pek de iyi geçtiğini söyleyemeyiz. Önümüzdeki sezon toparlar diye umuyoruz.

Furkan'ın Ajax'taki performansı:

AhmetBilgin

Ahmet İlker Bilgin hatırlayacağınız gibi kariyerine İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da başlamıştı ve sonrasında İBB'de gösterdiği performans ile Zenit'e transfer olmuştu.

İBB'de gösterdiği performansı hatırlayalım:

Ali Göçmen gibi Ahmet'te Mart ayının başında Rusya'nın yolunu tutmuştu ancak Ahmet Ali'nin hüsran yaşadığı Rusya Süper Kupası'nı kaldırmayı başardı. Türkiye'de mevkisine göre bolca gol de atan genç oyuncu Rusya'da yaptığı asistler ile kendi yerine daha çok arkadaşlarına gol sevinci yaşatmayı başardı.

Ahmet'in Zenit'teki performansı:

malpince

Alp İnce hatırlayacağınız gibi kariyerine Kasımpaşaspor'da başlamıştı ve sonrasında Kasımpaşaspor'dagösterdiği performans ile Barcelona'ya transfer olmuştu.

Kasımpaşaspor'da gösterdiği performansı hatırlayalım:

Kasımpaşa'da bir forvet açısından pek de iyi olmayan bir yarım sezon geçiren Alp'in kaderi Guardiola'nın onu istemesiyle değişti. Barcelona'da çıktığı 9 lig maçında 9 gole katkı yapan Alp Barça'da gösterdiği bu performans sayesinde A Milli Takım'ımıza da düzenli olarak çağırılmaya başlandı. Bu arada Alp Şampiyonlar Ligi kupasını kaldıran ilk Türk oyuncu olma başarısını da gösterdi. Şampiyonlar Ligi'nin yanı sıra İspanya Ligi ve İspanya Kupasını da kazanan Alp açık ara en başarılı oyuncumuz

Alp'in Barcelona'daki performansı:

7

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Şampiyonlar Ligi kupasını kaldıran ilk Türk oyuncu olma başarısını da gösterdi. yazmıssın oyunda demeiy unutmussun portoyla 2005'te şampiyon olan bir Türk vardı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    Şampiyonlar Ligi kupasını kaldıran ilk Türk oyuncu olma başarısını da gösterdi. yazmıssın oyunda demeiy unutmussun portoyla 2005'te şampiyon olan bir Türk vardı
    Fatih Sonkaya'dan mı bahsediyorsun? Valla hiç aklıma gelmedi o benim. Hep konuşulur Yıldıray Şampiyonlar Ligi finalinde oynayan ilk Türk futbolcudur, ikincisi de Hamit Altıntop'tur diye. Ben kişisel olarak Sonkaya'nın Şampiyonlar Ligi'ni kazandığı ve bunu başaran ilk Türk oyuncu olduğunu hiç düşünmemiştim. Futbol bilgimdeki bi eksikliği gidermiş oldun gerçekten.
    7

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Time Cris View Post
    Devam etmiyecek mi kariyer :/
    10 gün oldu.
    Vaktim oldukça devam ediyorum, gün saymanıza gerek yok bence.

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Kariyer biraz daha hızlı ilerlerse hiç fena olmaz...
    Forumda hızlı ilerleyen onlarca klüp kariyeri var. Onları takip edebilirsin.

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Sahipsiz bırakma b7baris bu kariyeri
    Merak etmeyin, sahipsiz kalmaz.

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Eğer bir şekilde yer açılırsa ben de gelebilirim aranıza.
    Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    acaba bu projeyi genişletmeniz mümkün mü? yani 18 yerine daha fazla kişi?
    Malesef daha fazla oyuncu alma imkanım yok. Görüldüğü gibi 18 kişi ile zor başa çıkıyorum.
    Bu işi yapmak isteyen olursa daha çok kişi ile ben ilgilenirim diyen varsa kayıtlı oyunu ona vereyim devam etsin, herkes mutlu olsun.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    İlk defa böyle bir şey deneyim dedim ama güzel bir tecrübe oldu bana. Benim amacım benim koyacağım güncellemelere yazılan yorumlar ile güzel bir sohbet ortamı oluşturmaktı. Bunun için başvuru açmak yerine TSI ligi ve turnuvalarından tanıdığım forumun gediklileri olan abilerim ve kardeşlerimden 18 kişi seçseydim sanırım daha başarılı bir proje olurdu. En azından amacıma ulaşırdım. Ancak şu anki grubumuz güncellemeye gün sayıyor sonra da kendi oyuncusunun durumuna bakıp çıkıyor. Pek zevkli geçmiyor bence böyle. Yine de başladığım işi yarım bırakmayacağım tabi ki. Herkese iyi eğlenceler.
    7

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Uyumu atlatamadım bir türlü yav..

Birde Furkan Özcan hea Özcal değil

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Bana orda sitem etmişsin sanki. Ben sadece kendime bakmıyorum bu arada. Ayrıca şampiyon olmuşuz teşekkür ederim. Sana rahatsızlık veriyorsam çıkarabilirsin beni.

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Baris güzel gidiyor , boyle devam et. Herkes baya gelismis buarada

You can call me a hero.
    I'm no hero. I'm a legend.
    Heroes last a lifetime. Legends last forever.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bana orda sitem etmişsin sanki. Ben sadece kendime bakmıyorum bu arada. Ayrıca şampiyon olmuşuz teşekkür ederim. Sana rahatsızlık veriyorsam çıkarabilirsin beni.
    Kişisel almamak lazım. Kariyerin genel gidişhatı hakkındaydı söylediklerim.

Quote Originally Posted by Ziya38 View Post
    Baris güzel gidiyor , boyle devam et. Herkes baya gelismis buarada
    Herkes wonderkid'di bir de üstüne bi sene geçince herkes uçuşa geçti Ziya abi önünü alamadık
    7

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Kişisel almamak lazım. Kariyerin genel gidişhatı hakkındaydı söylediklerim.
    Kariyer devam etmeyecek zannettim. Neyse devam edelim kariyere

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Ajax'ta fazla durmam artık

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Malesef daha fazla oyuncu alma imkanım yok. Görüldüğü gibi 18 kişi ile zor başa çıkıyorum.
    Bu işi yapmak isteyen olursa daha çok kişi ile ben ilgilenirim diyen varsa kayıtlı oyunu ona vereyim devam etsin, herkes mutlu olsun.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    İlk defa böyle bir şey deneyim dedim ama güzel bir tecrübe oldu bana. Benim amacım benim koyacağım güncellemelere yazılan yorumlar ile güzel bir sohbet ortamı oluşturmaktı. Bunun için başvuru açmak yerine TSI ligi ve turnuvalarından tanıdığım forumun gediklileri olan abilerim ve kardeşlerimden 18 kişi seçseydim sanırım daha başarılı bir proje olurdu. En azından amacıma ulaşırdım. Ancak şu anki grubumuz güncellemeye gün sayıyor sonra da kendi oyuncusunun durumuna bakıp çıkıyor. Pek zevkli geçmiyor bence böyle. Yine de başladığım işi yarım bırakmayacağım tabi ki. Herkese iyi eğlenceler.
    bende fm 2011 yok ki devam edeyim,fm 2010 var;onda da açayım dedim böyle bir konu fm 2010 olduğu için kimse ilgilenmedi.

oysa işler basit aslında,oyunda editörden eklemesi uzun ama sonra oyuna geçip işsiz olacaksın
    ilerler ilerle diyeceksin bakacaksın yada işsiz olmadıysa türkiye yi çalıştır başka bir MİLLİ takım çalıştır milli takım diyorum zira maçları az olur resim eklemeye daha uygundur diye.

fm 2010 için isteyen olsa yapacaktım böyle bişey,isteyen olmadı bende konuyu kapattırdım.
    ------------
    güzel bişey yapmışın.ama 18 seçimi yerine daha fazla kişiyi mevki seçimi yapmadan
    yapsaydın daha iyi olurdu.üstte belirttiğim gibi işsiz olunca bol resim olurdu.

bence sabit olması iyi olmamış,ben kariyer alanına girdiğimde diğer kariyerler
    göze çarpıyor ama bu konu üstte unutuluyor.

smackdown zamanı.ba-bay!

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Ulen Oğulcan hep senin uğursuzluğun.Aynı takımda 2 balta

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Maşallah paraya para demiyoruz ama takımın durumu iyi değil biz ne yapalım

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Maşallah paraya para demiyoruz ama takımın durumu iyi değil biz ne yapalım
    Bize dağıt abi paranın birazını. Malum editörden yaparken maaşlara hiç bakmadım. Hiç transfer olmayan bizler yıllık 4400£'ye mi ne oynuyoruz Veya takımına bağışla o parayı da beni alsınlar, atacağım gollerle rahat ettiririm size
    7

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Gittiğim takım düşüyo bune abi yurduma geri dönmek istiyorum alın beni Fenerbahçe !

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bize dağıt abi paranın birazını. Malum editörden yaparken maaşlara hiç bakmadım. Hiç transfer olmayan bizler yıllık 4400£'ye mi ne oynuyoruz Veya takımına bağışla o parayı da beni alsınlar, atacağım gollerle rahat ettiririm size
    Nasıl yatırım yapıcaz yapalım ya

Bu arada tesadüfmüdür ama Pes'de BAL modunda da Juve'de oynuyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Murat Abi Kesin Kaderin Juventus

Gerçekten bu kariyer bir başka.Takipçiyim

küme düşen cenker arkadaşıma geçmiş olsun diyorum ve bir an önce transfer olmasını diliyorum. açıkçası murat özdemir'den en azından bir 2.lik bekliyordum, çünkü performansı iyiydi. ama juve pek iyi değilmiş galiba. vego da bence daha iyi yerleri hak ediyor cenker07 kolaya kaçmanın cezasını çekmiş ne diyelim oğuzhanın da açılacağını düşünüyorum ilerleyen zamanlarda zira kendi yeteneğini ilk maçlarda göstermiş. ahmet ilker de gol olmasa da daha çok yaptığı asistlerle oyuna katkıda bulunmuş bence ilk sezonuna göre başarılı olmuş.
    kendime gelince, açıkçası barcelona sayesinde birçok kupa kaldırdığım için çok sevinçliyim. gol-asist olarak çok iyiyim. bu çizgide devam edersem barça'nın aradığı santrafor olabilirim. teşekkürler guardiola milli takıma da çağrılmama sevindim, milli formayı taşımak bir gururdur. barış-alp ikilisi çok can yakar

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kümeden kümeye gidiyoruz umarım artık güzel bir takım bulurum kendime.
    Barışla beraber oynamak istiyorum Fenerbahçe duy beni
    Umarım Fenerbahçeye yada avrupada iyi bir takıma giderim en azından küme düşmeyecek bi takıma.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Oyuncu Alımı Olucak mı ???

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by namocuq View Post
    Oyuncu Alımı Olucak mı ???
    Malesef olmayacak.

Arkadaşlar hepinizden de teker teker özür diliyorum. Bu projeyi uygulamaya koyduğum dönem o kadar yanlış bi zamana denk geldi ki. Önce final, ardından da staj dönemim ile çakıştı. Malesef sabah çok erken kalktığım için akşam eve geldiğimde bi yemek yiyip yatıyorum genelde. Bu yüzden haftasonları bu projeyi devam ettirmeye çalışacağım ancak süreç biraz yavaş ilerleyecek. Ağustos ayının başında hızlanabileceğimizi düşünüyorum.
    7

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Olsun Barış yavaşta olsa devam etsin de Bir ara kapatacaksın zannettim.

Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri