Anket Sonuçlarını Görüntüle: F.C.Unted'ta 2030 yılı son sezon olacak buradan hangi ülkenin en altından başlayalım?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Almanya

10 30.30%
  • İtalya

5 15.15%
  • Fransa

2 6.06%
  • İspanya

6 18.18%
  • Portekiz

6 18.18%
  • Hollanda

1 3.03%
  • 2030'da Tekrar İngiltere en alta dönelim

3 9.09%
1 ile 30 arası toplam 1158 sonuç

Konu: F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

Hybrid View

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam şampiyonluk için tebrikler sezon çok iyi geçmiş inş uzun süreli bir kariyer olur.

Bir güncellemende 75 maçlık oyun durumunu atmışsın sitedeki arkadaşlardan rica ediyorum bu zorunluolsun her sezondan sonra oyun durumu paylaşılsın aklımızdaki soru işaretleri gitsin.Seni bir kez daha tebrik ederim çok kaliteli bir kariyer

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam şampiyonluk için tebrikler sezon çok iyi geçmiş inş uzun süreli bir kariyer olur.

Bir güncellemende 75 maçlık oyun durumunu atmışsın sitedeki arkadaşlardan rica ediyorum bu zorunluolsun her sezondan sonra oyun durumu paylaşılsın aklımızdaki soru işaretleri gitsin.Seni bir kez daha tebrik ederim çok kaliteli bir kariyer
    Mesela ne gibi aklındaki soru işaretleri ? Burayı biraz açabilir misin.

Tebrik ederim dostum. Artık prof olmak gerekiyor. Baskıyı kur. Manu ya patron kim gösterme zamanı geldi.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    İşte bütün macera bundan sonra başlıyor
    Kesinlikle öyle artık yardırma zamanı

Quote Originally Posted by kraliyetnet View Post
    tebrikler hocam manu ile maclarını sabırsızlıkla bekliyoruz
    Çok uzun bir süreç olacak gibi bu yıl bu ligden çıkamama ihtimalimiz yüksek

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post

Teşekkür ederim ama benim oynama sürem akşamları 4-5 saati bulabiliyor o sebepten save'i kaparken alıyorum diğer arkadaşların zaman problemi olabilir v.s 2-3 maç yapıp kayıt alır. Oyun durumunda bu kayıtlar sık olarak gözükür bazıları Crash alma korkusundan kayıt sıklığını daha da arttırır. Kendimden örnek vereyim ortalama 15 maçta bir kayıt alıyorum. Es kaza bir crash alsam oyun mahvolur işin bu yönüde var.

Senin anlatmak istediğini aslında çok rahat anlıyorum ama birinin kariyerinde hile yapması, hile yapanada o hileli kariyeri okuyana da hiç bir şey katmayacağı için çok takılmamak gerekiyor bence Zaten kariyer kurallarında bu var hileli kariyer yapamazsınız diye bununda denetimi Yönetimde, son olarak sen keyif aldığın bir kariyeri yap kimin ne dediğini ne yaptığını umursama derim

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Şampiyonluk için tebrikler Yönetim profluğa neden yanaşmıyor ki, premier lige kadar yarı-pro mu oynayacaz, töbe töbe
    Çünkü ortada bir yönetim yok Takımı Genel Müdür yönetiyor oda maaşlı adam Cidden takımda paranın P'si yok şuan oynadığım ligde 24 takımın 18-19'u Prof gelde onlarla mücadele et

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Mesela ne gibi aklındaki soru işaretleri ? Burayı biraz açabilir misin.

Tebrik ederim dostum. Artık prof olmak gerekiyor. Baskıyı kur. Manu ya patron kim gösterme zamanı geldi.
    Hiç prof olamaya biliriz Takımın bir yönetimi yok Genel Müdür yönetiyor takımı oda maliyet yüzünden hiç yanaşmıyor Prof olmaya Profesyonel ligde yarı prof mücadele veriyoruz

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri