Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce kariyer hangi yıl aralığında hangi ülkede son bulur ?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • 2030-35 arası İtalya'da bir yerde

2 6.67%
  • 2035-40 arası Türkiye'de bir yerde

14 46.67%
  • 2035-40 arası İngiltere'de bir yerde

8 26.67%
  • 2030-35 arası Almanya'da bir yerde

4 13.33%
  • 2035-40 arası İspanya'da bir yerde

2 6.67%
1 ile 30 arası toplam 902 sonuç

Konu: Yaralı Dortmund Avrupa Ligi Şampiyonluğu Peşinde / 2017

Hybrid View

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Öncelikle kariyer hakkında hayırlısını diliyorum.
    (KAYSERİSPOR)Şimdilik gördüklerimi değerlendirmeye başlıyım ;
    -İlk görsel de Halil Karabulut Kayserispor'a imzayı attığı başlığı görmek benim için zor oldu (şahsi fikrim)
    -Diğer görsellere diyecek söz yok , sadece fazla kırmızı olması herşeyin biraz gözümüzü yorabilir o da olabilir tabiki.
    -Maçları böyle paylaşman gayet iyi sade ve herşeyi anlıyabiliyoruz.
    -İlk 5 maçtan sonra böyle yorumculara felan yorum yaptırırsan güzel olur.

*Ligdeki şuanki gidiş güzel ve Avrupa Ligi'ne gruplardan katılsan yerinde olur.
    *Seni tanıyorsam PA'sı yüksek olan bi oyuncu alıp yetiştireceğini düşünüyorum.Tahminde bulunursam Harris olabilirmi ?

---------------------------------------------------

(TÜRKİYE) ;

-Kadroya çağrılan ve dizilişi gösteren grafiklere söylicek bişeyimiz yok.

*Tek seni zorluyacak takım Hollanda' ki o takımıda benim şuanki kariyerimde Fatih Terim alt etmiş ve gruptan 1.olarak çıkmış olarak görünüyor.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Lige güzel başlamışız özellikle Bursa deplasmanı iyi olmuş ,

Milli takıma gelirsek normal olarak daha çok GS ve FB'nin oyuncunlarından kurulu bir iskelet olmuş , zamanla Kayseri'den daha fazla oyuncu sokmamız lazım .

Bu arada afiyet olsun , Hamburger kola falan keyfin yerinde galiba

Şuan biraz mecburi oldu çünki Dünya kupası için 3-4 maç oynayacağız onun içinde en iyileri takıma almam gerekti , Hamburger olayıda gerçekten pek olmamış Steam'den de söylediler canımız çekti benimde çekti anasını satayım

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Milli Takım'da yine Fenerbahçe gözetiliyor , bu kadar oyuncu mu alınır ? [Klasik Söz]

Bursa maçını kötü oynayıp kazanmışsın , Karabük maçı hiç olmamış
    Biraz mecburi bir kadro oldu açıksaı ama Dünya kupası elemelerinden sonra Beşiktaş'dan Oğuzhan FB'den Salih Kayseri'den Koray'ı falan Aday kadroya almayı planlıyorum şuan ki kadro geçici

Quote Originally Posted by WesleyGorkem View Post
    Öncelikle kariyer hakkında hayırlısını diliyorum.
    (KAYSERİSPOR)Şimdilik gördüklerimi değerlendirmeye başlıyım ;
    -İlk görsel de Halil Karabulut Kayserispor'a imzayı attığı başlığı görmek benim için zor oldu (şahsi fikrim)
    -Diğer görsellere diyecek söz yok , sadece fazla kırmızı olması herşeyin biraz gözümüzü yorabilir o da olabilir tabiki.
    -Maçları böyle paylaşman gayet iyi sade ve herşeyi anlıyabiliyoruz.
    -İlk 5 maçtan sonra böyle yorumculara felan yorum yaptırırsan güzel olur.

*Ligdeki şuanki gidiş güzel ve Avrupa Ligi'ne gruplardan katılsan yerinde olur.
    *Seni tanıyorsam PA'sı yüksek olan bi oyuncu alıp yetiştireceğini düşünüyorum.Tahminde bulunursam Harris olabilirmi ?

---------------------------------------------------

(TÜRKİYE) ;

-Kadroya çağrılan ve dizilişi gösteren grafiklere söylicek bişeyimiz yok.

*Tek seni zorluyacak takım Hollanda' ki o takımıda benim şuanki kariyerimde Fatih Terim alt etmiş ve gruptan 1.olarak çıkmış olarak görünüyor.

Kırmızı ağırlıklı olmasının sebebi hem Kayseri hemde Milli takımın renklerinde Kırmızı ağırlıklı ona çok fazla yapacağım birşey yok , genç oyuncu konusunda bildiğim kadarıyla Harris'in PA'sı yüksek değildi 135-140 arası birşeydi onu ilk elden özenerek ben yetiştirdiğim için PA'sına göre fazla iyi oldu ama şuan için o tür bir futbolcu üzerindede durmak istemiyorum , diğer tüm görüşlerin içinde teşekkür ederim

Mesaj Yetkileri