Anket Sonuçlarını Görüntüle: Barcelona ve Valencia'yı deviren Dinarspor daha ne kadar ilerler ?

Voters
60. You may not vote on this poll
  • Yarı Finalde Elenir

14 23.33%
  • Final Oynar

14 23.33%
  • Kupayı Alır

32 53.33%
Sayfa 1 / 51 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1509 sonuç

Konu: Dinarspor artık Süper lig şampiyonluğunu istiyor!!! (Sezon no:07)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Default Dinarspor artık Süper lig şampiyonluğunu istiyor!!! (Sezon no:07)

HASAN HÜSEYİN COŞKUN DİNARSPOR'LA OYUNCU/MENEJER ANLAŞMASINA VARDI !!!!

Birçok takımda menejer olarak görev yaparak yakaladıgı başarılarla tanınan Nannar lakabıyla da bilinen Hasan Hüseyin Coşkun uzun bir aradan sonra memleketi olan Afyonkarahisar'ın ilçesi Dinar'da ortaya çıktı. Hem de ne ortaya çıkma!!! Dinarspor Kulüp başkanı İrfan Yüksel nasıl yaptı bilinmez ama ünlü teknik adamı takımın başına getirmeyi başararak sadece Türkiye'de değil ,tüm Avrupa'da yankı uyandırdı! Sözü fazla uzatmadan önce Dinarspor kulübünü ve Dinar ilçesinin bazı özelliklerini yakından tanıyalım;

Dinarspor kulübü ilk kuruldugu senelerde 3. ligde mücadele etmiş fakat sonradan maddi yetersizliklerden dolayı amatör lige kadar düşmüştü. Son 6-7 yıllık süreç içerisinde Dinar Belediyesinin de katkılarıyla takım bir hayli yol aldı ve Amatör ligde şampiyonluga ulaştı. Özellikle Dinar'da yer alan Afyon kocatepe üniversitesinin bazı bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler Dinarspor'un aktif takımını oluşturuyorlar.

1 Ekim 1995 yılında Dinar'da yaşanan depremin de futbol takımı üzerinde çok büyük etkileri olmuştu...

Bu depremin ardından Dinar ilçesi hüzne boğulmuş ve Dinarspor'u falan unutmuştu...Fakat Devletin de yardımıyla yeniden yapılanmaya giden ilçe hem ilçeyi hem de stadyumunu yeniden düzenledi.Şehir stadyumunun sadece taştan ibaret olan stad tribünlerinin tamamı koltuklu hale getirildi ve kötü hava şartlarına karşın üstü kapatıldı. Toprak saha devri sona erdi ve çim sahaya geçiş yapıldı...

İlçenin her tarafına Afet konutları inşaaa edildi...

İlçe artık yavaş yavaş eski canlılığına dönüyordu...

Dinarspor'un yapacagı tekşey mücadele ederek üst lige tırmanmaktı ve bunu başardılar!!!

Ve tüm bu ayrıntılardan sonra tabiki Hasan Hüseyin Coşkun'un da görüşlerini aldık:

Hasan Hüseyin Coşkun (Nannar)

"Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.Sizler de biliyorsunuz ki bundan önce bir sürü ünlü takımı çalıştırdım fakat kendi memleketimin takımında hem oyuncu hem de menejer olarak görev alacak olmam inanın belki de en heyecan verici serüvenim olacak.Takımda lisanslı komşumun oğlundan tutun da lisedeki sıra arkadaşıma kadar bir sürü tanıdıgım oyuncu var oyuncu isimlerinin hepsi TFF.org adresinde kayıtlıdır

şu anda 28 yaşındayım ve buraya gelmemin sebebi Dinarspor'u götürebildiğim kadar ileriye taşımak.Bu kaç senemi alacak bilemiyorum fakat Dinar Şehir Stadyumun'da Dinar'lılara Avrupalı yıldızları izletmek istiyorum.Kendi takımımızda olmasa bile yıllar sonra Türkcel Süper lige yükselip herhangi bir avrupa kupasına katılabilirsek belki rakipte bir avrupa yıldızı olur

Geleceğin neler getireceğini bilmeden heyecanla Dinarspor macerama başlıyorum. Kulüp başkanımız İrfan Yüksel'e teşekkür ediyorum.Umarım beklentileri boşa çıkarmam...

Asistan menejer olarak da eski Galatasaray'lı oyuncu Ümit Davala bana yardımcı olacak.Beni kırmadan geldiği için kendisine teşekkür ediyorum.Artık ona da afet konutlarından bir ev bulacagız... Kirasını da kulüp ödesin.. "

Not : Arkadaşlar Dinarspor normalda amatör ligde hala çıkmaya çalışıyor fakat oynayabilmek için mecburen datadan takımı TFF 2. ligine çıkardım Akhisar Belediye'nin yerine... Tüm oyuncular federasyonda kayıtlı ve lisanslı gerçek oyunculardır (ben hariç ) çalışan kadrosu ise Türklerden vasat çalışanlardan birer ikişer aldım takıma."

Kadronun PA ve CA'larını bilmek istersiniz diye onu da koyayım... yani şişirme kadro yapmadım.... sadece kendime biraz torpil geçtim

FM 2009 için son kez okudum kabul ettim...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    Last edited by nannar : 11.Temmuz.2009 at 05:50
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başarılar dilerim.
    "YÜCE ATATÜRK"

başarılar dilerim

Başarılar abi.Takip etmeye çalışacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Başarılar hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Hocam Başarılar Dilerim Ama Asistan olarak Beni Yapsan Daha İyi oLmazmıydı
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi başarılar.Eski kariyerciler dönüyor bir Hasan abi kaldı derken sende açtım tamam oldu

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

evet eski kariyerciler Dönüyo Bakalım NasıL oLacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by Altaylee1914 View Post
    başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by Pesimistr View Post
    Başarılar abi.Takip etmeye çalışacağım.
    Quote Originally Posted by kanaryam1907 View Post
    Başarılar hocam.
    Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    Hocam Başarılar Dilerim Ama Asistan olarak Beni Yapsan Daha İyi oLmazmıydı
    Quote Originally Posted by mangi View Post
    başarılar
    Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    Abi başarılar.Eski kariyerciler dönüyor bir Hasan abi kaldı derken sende açtım tamam oldu

herkese teşekkürler eski kariyerci mi olduk yaww o kadar eskidik mi? turgay seni unutmuşum valla ...unutmasam yapardım,sen her daim asistanımsın...

Logo desteği için Oğuz Kağan'a teşekkürler....

Hazırlık maçlarında Nannar fırtınası esti...

Dinarspor mücadeleye hazır !!!!!

Nannar'ın da bir zamanlar çalıştırdığı ve Dinar ilçesinin de bağlı bulundugu Afyonkarahisar ilinin futbol takımı Afyonkarahisarspor'la aynı grupta mücadele edecek olan Dinarspor lige hazır ! Hazırlık kampını çok iyi geçiren Hasan Hüseyin Coşkun ver arkadaşları kendilerinden son derece emin !!!!

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Hocam Hazırlık Kampında Sov Yaptıgın söyleniyo

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

YİNE Mİ ?

Hasan Hüsein Coşkun'un Afyonkarahisar'ı bırakıp Finlandiya'da F.C. Haka'ya gitmesini hazzedemeyen mor beyazlı ekibin ateşli taraftarı Finlandiya'ya gelip kampı basmıştı. Yıllar sonra Dinar'a gelen Hasan Hocayı dün akşam saatlerinde antreman çıkışında yine aynı grup bekliyordu Bilindiği üzere bu sene Dinarspor ve Afyonkarahisarspor aynı grupta mücadele edecek....

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Başarılar...İyiki döndün hocam kariyer sayfalarına senden öğreneceğimiz çok şey var fm hakkında...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Biraz yavaş başlasaydın yaw o ne öyle 6-0 7-0 neyse başarılar dilerim (gerek var sanki de )
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

yahu bu adamların işi gücü yok mu hep de aynı adamlar sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Baskından Sonra Hasan Hocanın Kayıplara Karıstıgı Ve Bir Daha Degil Afyona Türkiyeye ayak Basmam Diyerek Arkasına Bakmadan Emekliyerek Kactıgı İddia Ediliyor Bu Gelişmelerden Sonra Tüm Türkiye Hasan Hocadan Bir Acıklama Bekliyor..

Kaynak : Turkspor

İlginç bi kariyer gibi abi.Hakkında hayırlısı.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Hocam Hazırlık Kampında Sov Yaptıgın söyleniyo

orasına kendiniz karar verin...

Quote Originally Posted by cskinq1 View Post
    Başarılar...İyiki döndün hocam kariyer sayfalarına senden öğreneceğimiz çok şey var fm hakkında...

estafurullah... bakalım burda neler yapecez

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Biraz yavaş başlasaydın yaw o ne öyle 6-0 7-0 neyse başarılar dilerim (gerek var sanki de )

valla bizim arkadaşlar,komşular ve üniversiteli gençlerden kurulu takım bakalım artık benim taktik ve antreman sistemi neler yapacak takımda....

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    yahu bu adamların işi gücü yok mu hep de aynı adamlar sanırım

aynı adamlar aynı ...

Baskından Sonra Hasan Hocanın Kayıplara Karıstıgı Ve Bir Daha Degil Afyona Türkiyeye ayak Basmam Diyerek Arkasına Bakmadan Emekliyerek Kactıgı İddia Ediliyor Bu Gelişmelerden Sonra Tüm Türkiye Hasan Hocadan Bir Acıklama Bekliyor..

Kaynak : Turkspor

Yalan haber Zaten Turkspor.net'ten de bu beklenirdi

Yıkılmadık, ayaktayız!!!! biz bu yola başkoyduk!!!

Quote Originally Posted by ahmed0393 View Post
    İlginç bi kariyer gibi abi.Hakkında hayırlısı.

ilginç evet...

Takımdaki futbolcuların bazıları hakkında birşeyler yazayım...

Hepsi Dinarspor'da lisanslı futbolcu onların Ama tabi bazıları şu anda oynamıyor takımda..

Mahmut Çakır liseden sıra arkadaşım,daha salı günü konuştuk pazarda

Hüseyin Aygün ve Aydın Coşkun lisede okuldan arkadaşlar

Asalet Baştürk liseden sınıf arkadaşım

İrem Çalışkan yan komşumuzun oğlu

Erdem Yeşil ,Veysel Topçu ve Mehmet Alkara Dinar'dan eski arkadaşlar

Osman Yılmaz'la ilkokulda aynı sınıftaydık ama hiç sevmem ama iyi oynarsa yine de kadroya alırım....

Muhlis Çetin abi ile halısahada maç yapardık ara sıra

Tolga Arıcan bizim teyzeoğlunun yakın arkadaşı,

Sefa ve Okan'da burda üniversitede öğrenciler... bu 2 eleman çok iyi top oynuyor bunlara şans veririm ilk 11 'de

baya zevkli olacak gibi yaww

Lige yarın gece ya da gündüz başlarım inşallah... görüşmek üzere... herkese iyi geceler... Yine çogu kariyerimdeki favorim olan bebekle aranızdan ayrılalım bu gecelik

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

İyi Geceler Hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ara Transferde beni de ekle hocam sol bek Zafer AYDIN
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar hasan abi sende başlamışsın hayırlı olsun bizi gölgede bırakmayın fazla hehe

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Hocam benim gaz vermemlede olsa açtın sonunda Dinarspor kariyerini .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Basarilar Hocam,
    Umarim hedeflerine ulasirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar Hasan hocam güzel bir kariyer olacak.Bende takip etmeye çalışacağım

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Basarılar hocam. Ama memleketim olan Akhisarı ligden cıkarmana cok bozuldum
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Ümit hocama bozulma ben önermiştim .

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Ara Transferde beni de ekle hocam sol bek Zafer AYDIN

Valla kadroda sadece ben çakmayım diğerleri hep normal lisanslı Dinarspor futbolcusu uydurma değil yani...

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Başarılar hasan abi sende başlamışsın hayırlı olsun bizi gölgede bırakmayın fazla hehe

sağolasın ismail ne gölgesi yaww ? eski kariyerci olmuşuz biz artık baksana

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Hocam benim gaz vermemlede olsa açtın sonunda Dinarspor kariyerini .

başıma sardın bir belaya bakalım neler olacak

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Basarilar Hocam,
    Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Umarim hedeflerine ulasirsin.

sağolasın M. Ali gerçi hoş Avrupa ligine kadar çıkmayı düşünüyoruz ama bakalım kaç senede olacak belki de olamayacak...

Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Başarılar Hasan hocam güzel bir kariyer olacak.Bende takip etmeye çalışacağım

Teşekkürler tolga...beklerim... keyif alarak keyif verebilirsem ne mutlu bana

Quote Originally Posted by Ümit View Post

Valla Notts onu söyledi ben de direk çıkardım...inceleyip çıkarsaydım inan o gruptan bir takımı çıkarıp Afyonkarahisarspor'la aynı gruba düşmez ve AFYOK grubuyla muhatap olmazdım

Regen bulma ve eğitimiyle ilgili:

Ayrıca arkadaşlar bir meseleye açıklık getirmek istiyorum... Diğer kariyerlerimden de bildiğiniz gibi genelde ben 3. sezondan sonra bulup yetiştirdiğim regenlerle başarı yakalıyorum bu yüzden ilk 3 sezonda hemen başarı gelmeyebilir... Tabi belli olmazk belki de coşarız Takımda ben varım sadece 120 CA üzeri Bir de bazı arkadaşlar bana regenleri nereden buldugumu, genie'den mi baktıgımı soruyorlar... bu konuda da izninizle bir iki görüşümü yazayım... genie scout'dan ara sıra sadece çalışan kadro seçerim... (koç, asistan,gözlemci vs vs ) , yani oyuncu bakmam ordan... çünkü eski serilerden bir tecrübem var, 170 PA üzeri olan her genç gelecekte 170 CA olmuyor hatta bazıları 130 CA'da kalıyor.... ben iyi gözlemcileri buluyorum, 3-4 tanesini Türkiyedeki tüm liglere yolluyorum ( TSL- U20-U18 vsvs),kalanları da ülke seçmeden "word" olarak yolluyorum ki tüm ülkeleri her yıl sırayla dolaşıyorlar ve o ülkeler hakkında bilgi sahibi oldukları için hem gözlemci ağımız artıyor hem de genç oyuncuları buluyoruz... gözlemci ağınız arttıgında sadece genç oyuncuları değil , o ülkede yetişen teknik adamları ve koçları falan da bulabiliyorsunuz... gelelim regen seçimine... ben yerli regenlerde ilk sezonlarda 4 yıldızlı önerilenleri, ilerleyen sezonlarda ise 5 yıldız ve üstünü takibe alıyorum, yabancılarda ise ilk sezonlarda 5 yıldız, ilerleyen sezonlarda 6 veya bulabilirlerse 7 yıldızlı oyuncuların peşine düşünüyorum... tabiki yıldızı görüp atlamayla olmuyor işler bazen oluyor ki gözlemciniz 16 yaşında ve profili çok dandik bir oyuncuya 5 yıldız veriyor, onu direk alırsanız belki ilerde yıldız olabilir ama elinizde de patlayabilir bu tür oyuncularda ben 1 ya da 2 sene oyuncuyu gözlüyorum... düzenli olarak 6 ayda bir kere falan gözlemcilere izletip yıldızının hala olup olmadıgını, değerinin artıp artmadıgını falan kontrol ediyorum ve eğer oyuncu dilediğim yönde gelişim gösteriyorsa talip oluyorum... Yok eğer 5 yıldız 3 yıldıza düşmüşse oyuncuyu listeden siliyorum ama bazen de 16 yaşında 5 yıldızlı ve sağlam profilli regenler oluyor..onları kaçırmamak için genelde görür görmez peşine düşüyorum... bu şekilde her zaman takımı daha kaliteli hale getirmiş oluyorsunuz... her yıl ortalama 4-5 regen kadroya katıyorum, alt yapıdan da bazen 1-2 sağlam genç çıkıyor... yani toplamda 7-8 oyuncudan 2-3 tanesini sağlam yetiştirebilir ve A takıma katarsanız (ki bu çok zor değil) , 5 sezon sonra gayet kaliteli bir takım oluşuyor.... umarım akatardıgım bilgilerin yardımı olur

birazdan eve misafir gelecek ama gelene kadar biraz kariyere devam edelim...

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Hocam bende gaza geldim Bozkurtsporla yaptım .Ne zor işmiş yahu takımı yarat falan .Başarılı oluruz .

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Hocam bende gaza geldim Bozkurtsporla yaptım .Ne zor işmiş yahu takımı yarat falan .Başarılı oluruz .
    bende takım vardı da sadece ligi değiştirdim bu arada bizim evi de koyalım, Dinar Şehir Stadyumuna bakıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bende takımda yoktu abi ..Googlede de hiçbişey çıkmadı babamdan öğrendiğim bilgilerle yaptık kulübü .

Sayfa 1 / 51 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri