Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon
421 ile 450 arası toplam 468 sonuç

Konu: TSL 14.Hafta | Galatasaray - İstanbul BŞB

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bu hafta kaybettiğimiz puanları haftaya telafi ederiz

Sene başında Lincoln'ün üstün performansını görünce çok beğenmiştim onu ama görüyoruz ki sağlam marke edilince her zamanki gibi oynayamıyor ve dolayısıyla verimli olamıyor. Lincoln'ü ilk haftalarda fazla abartmışız gibi geldi bana ama yine de yetenekli ve kaliteli bir futbolcu. İnşallah sakatlığı ciddidir de haftaya oynayamaz.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post
    Hiç bir şey demiyorum. Sadece burada ileri geri konuşan Fenerbahçe'li arkadaşlarıma maçı izlemelerini ve 2.yarıda Galatasaray'ın ne kadar gol pozisyonuna girdiğini saymalarını istiyorum. Başka bir şey değil. Fenerbahçe'ye yeniliriz, yeneriz ve ya berabere kalırız tipinde yazılar yazmayacağım. Çünkü altında kalacağım bir şeyi yazmamayı tercih edeceğim bundan sonra. Ama ne kadar tarafsız olmaya çalışsamda bazı Fenerbahçe'li arkadaşlarımız beni çığrımdan çıkardı. Onlar kendilerini bilir. Onlara tekrar söylüyorum. Maçı izleyin pozisyonlarımızı sayın. Sonra burda gelip bize Avrupa'lılık taslamayın. Emin olun biz sizden iyi biliyoruz oraları
    Tamam iyi oynamış olabilir Galatasaray, gayet güzel ama 'Fenerbahçe boş takım, oyun mu oynuyorlar ki' diye cevap yazanlar olduğu sürece bu dediğin Avrupa'lılık muhabbeti uzar gider, her iki takım da lig ortalamasından daha iyi oynuyor, varsın halk karar versin kim daha iyi oynuyor.

Sen de farkındasındır, mantıklı bir yorum muydu orada yazılanlar?
    Hararetle yeneriz demenin başka türlüsüydü bence, o mantıkla yazılmamış olabilir de aslında ama o şekilde anlaşıldığı sürece herkes birşeyler yazıyor, daha da karışıyor.
    Şans kavramı ile iyi oyun farklı şeylerdir, şans olmadan zaten kazanılmaz, herkes talihe kızmış durumda zaten, Galatasaray'ı yerin dibine sokan mı var?

Bana kalırsa hala çok eksiği var ama hala güçlüdür de Galatasaray, yadsınamaz bir gerçektir bu, Galatasaray,Beşiktaş ve Fenerbahçe her zaman şampiyonluk favorisidir.Bunu hep kabul ederiz zaten.

Zaten bu çekirge muhabbetini de Hıncal Uluç çıkardı, bence çoğunuzu alınması da bu sözlerin çok olmasından dolayı.Yalnız kadrodaki uyumda da, taktikte de iyi gitmeyen birşey var, bunları da görmezden gelemezsiniz..
    Galatasaray %100 hazır değil, bu yüzden küçümsemeyin.

Ayrıca kazanacağız demek fanatiklik değildir, tuttuğunuz takımın kazanacağına her zaman inanırsınız, bu hep böyledir üç büyükler için.
    Derbileri kaybedeceğiz diye yorumlayan hiç bir izleyici görmedim ben
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Tamam iyi oynamış olabilir Galatasaray, gayet güzel ama 'Fenerbahçe boş takım, oyun mu oynuyorlar ki' diye cevap yazanlar olduğu sürece bu dediğin Avrupa'lılık muhabbeti uzar gider, her iki takım da lig ortalamasından daha iyi oynuyor, varsın halk karar versin kim daha iyi oynuyor.

Sen de farkındasındır, mantıklı bir yorum muydu orada yazılanlar?
    Hararetle yeneriz demenin başka türlüsüydü bence, o mantıkla yazılmamış olabilir de aslında ama o şekilde anlaşıldığı sürece herkes birşeyler yazıyor, daha da karışıyor.
    Şans kavramı ile iyi oyun farklı şeylerdir, şans olmadan zaten kazanılmaz, herkes talihe kızmış durumda zaten, Galatasaray'ı yerin dibine sokan mı var?

Bana kalırsa hala çok eksiği var ama hala güçlüdür de Galatasaray, yadsınamaz bir gerçektir bu, Galatasaray,Beşiktaş ve Fenerbahçe her zaman şampiyonluk favorisidir.Bunu hep kabul ederiz zaten.

Zaten bu çekirge muhabbetini de Hıncal Uluç çıkardı, bence çoğunuzu alınması da bu sözlerin çok olmasından dolayı.Yalnız kadrodaki uyumda da, taktikte de iyi gitmeyen birşey var, bunları da görmezden gelemezsiniz..
    Galatasaray %100 hazır değil, bu yüzden küçümsemeyin.

Ayrıca kazanacağız demek fanatiklik değildir, tuttuğunuz takımın kazanacağına her zaman inanırsınız, bu hep böyledir üç büyükler için.
    Derbileri kaybedeceğiz diye yorumlayan hiç bir izleyici görmedim ben

Takımın eksikliği olduğum muhakkak bunu görmemezlikten gelmek mümkün değil. Ama burada ileri geri yorum yazanlarında neden bunu yaptığını anlamıyorum? Bana mantıklı bir sebep yazsınlar tamam razıyım.
    I'm back...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post

Takımın eksikliği olduğum muhakkak bunu görmemezlikten gelmek mümkün değil. Ama burada ileri geri yorum yazanlarında neden bunu yaptığını anlamıyorum? Bana mantıklı bir sebep yazsınlar tamam razıyım.
    Zaten uzamasın diye yazıyorum, konunun uzamaması için hepimiz burada keselim ne dersin, rica ediyorum.
    Hiç gereği yok cidden, fındık kabuğunu doldurmayan şeylerden kavga etmeye bayılır olmuşuz.İyi oynamışız, kötü oynamışız biz tartışıyoruz, futbolcular para kazanıyor

Ek: Ben de tutamıyorum bazen çenemi, sonradan yazmasaydım keşke dediğim zamanlar da oluyor.Acele ile gönderiyorsun, sonra yanlış anlaşılıyor, tartışıyorsun tartışıyorsun devam ediyor öylece..
    Sürç-i lisan ettiysek affola, kimseyi kırmak istemem..

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Zaten uzamasın diye yazıyorum, konunun uzamaması için hepimiz burada keselim ne dersin, rica ediyorum.
    Hiç gereği yok cidden, fındık kabuğunu doldurmayan şeylerden kavga etmeye bayılır olmuşuz.İyi oynamışız, kötü oynamışız biz tartışıyoruz, futbolcular para kazanıyor
    Benimde temennim o beni yakından tanıyan arkadaşlar bilir. Ben kardeş kardeş yaşamaktan yanayım. Ortamı gerecek mesaj yazmaktanda genellikle kaçınırım. Ama sabrımın tükendiği anlar olmuyor değil. O kadar da olsun. Konu burda kapanmıştır benim açımdan. Sonuçta dediğin gibi. Biz tartışıyoruz,futbolcular kazanıyor.
    I'm back...

Tek kelimeyle mükemmel bir maç oldu bir dakika bile durmadı maç yüzde yüzlük bir penaltımız verilmedi Hasagic'in Ümit'i düşürme pozisyonu bu pozisyondan sonra Hasan tabi ki delirdi haklıydı bana göre Hasan bu takımı bırakmaz bana göre o büyük bir Galatasaray'lı birde bazı arkadaşlar önceki mesajlarında şans falan demiş izlemeden yorum yapmayın...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    İnşallah sakatlığı ciddidir de haftaya oynayamaz.
    Bunu bir insan için söylediğinin farknda mısın? Ne demek umarım ciddidir?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

lincoln insallah haftaya oynar ya bizim alex , lincolnle kıyaslandıgında cok daha hırslı oynar zaten alexteki tek eksikte hırs oda oldugu zaman bu ligde alexi kimse durduramaz gsye tebrikler güzel oynadılar ikinci yarı kazanabilirlerdide bu yenilmeme serisini haftaya bitiririz umarım ümit karanın golu güzeldi bu arada

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    Bunu bir insan için söylediğinin farknda mısın? Ne demek umarım ciddidir?
    Acele ile yazılan bir mesaj daha
    Kim ister ki sakatlansın, canı yansın ama oynamasın da ister, zira güç katar Lincoln.
    Egemen şöyle diyebilirdin, 'İnşallah kötü birşeyi yoktur ama diğer yandan bizim maçta oynayamaması da bizim açısından çok iyi olur.Geçmiş olsun'
    Sağlıkla ilgili bir şey yazarken dikkatli düşünün..

Zannetmiyorum ki Egemen kin bağlasın, beddua etsin.Doğru mudur Egemen?..

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by EmRe1905 View Post
    3500 olması imkansız
    Maç başında öyledi, tribünler bomboştu. Hatta tartışıyorlardı yorumcular. Ama ikinci yarıda baktığımda stad doldu ama tabii ki doldu demek tam dolduğu anlamına gelmiyor onbeşbin kişi vardı maç bitiminde.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Ümit Karan'ın gol bomba yav, topu alışı falan mükemmel de bilerek mi yapmış, yoksa yanlışlıkla mı belli değil.. Son vuruş çok klas, Karan tarzı.. Ayrıca ofsayt olabilir, anlamak zor çizgi çekilmesi lazım..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

macı yeni izledim daha... Ümitin gol sahane tam ona yakışır bi gol Ümit bu imkansız bi pozisyonu gol yapar %100 lük pozisyonu atamaz Ama klası tartışılmaz... Arda da bu sralar iyi oynuyor masaallah Ümit in pozisyonu penaltı nasıl verilmemiş enteresaan

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Yine son dakika goLü Gs iyi beceriyor bu işi pozisyonLarı görmedim ama Gs çok kaçırmış 2.yarı yazıLanlara göre.. Ama Geçen Hafta Serkan ÇaLık diyenler bu hafta dert yanmış iLginç

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Lincoln gibi oyuncudan verim alamamak çok kötü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu arada ümitin golü temiz ofsayt yok yani ... şimdi tekrar tekrar oynat ugurcum dedım Ofsayt yok temiz clear

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ümit'in attığı golde topu alışı gerçekten çok güzel.Ayrıca penaltı pozisyonuda %100 penaltı.Neyse pek etkilemez bu puan kaybı Galatasaray'ı.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Maçı izlerken yaptığım yorumların çoğu doğru çıktı galiba.

Ayrıca Ümit'in golü ofsayt mı değil mi ben hala çözemedim

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Abi dikkatlice baktım ofsayt degil...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

E peki Emre senin dediğin olsun o zaman...

Ben maç içinde ofsayt gibi geldi bana demiştim demek ki yanılmışım

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    İnşallah sakatlığı ciddidir de haftaya oynayamaz.
    Egemen yaziklar olsun.

Boyle bir sey yazdiktan sonra kim senin fanatik bir taraftar degil de bir futbolsever olduguna inanir? Nasil senin futbol ile ilgili herhangi bir konuda tarafsiz yorum yapabilecegine inanir?

Alex ile Lincoln'u karsi karsiya izleme sansi varken, futbol kalitesinin dorukta olacagi bir derbiyi izlemek yerine boyle bir sey yazman veya dusunmen ne kadar dogru?

Beklerdim ki her iki takim da butun oyunculari ile sakatliksiz/cezasiz ciksin, bir futbol soleni izleyebilelim diyebilecek futbol sevgisi olsun icinde. Bizi eglendirmeleri icin bu kadar para verilen oyuncular, kazandiklari paranin hakkini vermeye calissin.

Bu yazdigini okuduktan sonra, bana bir sure once yolladigin ozel mesaja olumsuz cevap vermem gerektigini gostermis de bulunuyorsun.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    E peki Emre senin dediğin olsun o zaman...

Ben maç içinde ofsayt gibi geldi bana demiştim demek ki yanılmışım
    Murat abi screenshot aldm yakalaması brz zor oldu ama sonunda basardm

Top tam ayaktan cıktıgında bence ümit ofsaytta degil

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet ofsaytta değil

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Resmi Aygün görememiş o yüzden ona özel imageshack den ekledim Bu kıyagı kımseye yapmam ona göre

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

SaoL abi.

Ofsayt mı değil mi anlamadım ama..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

SS'i tam ayaktan çıkarken yakalaman lazım Emre

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bence pozsiyon ofsayt değil

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Pozisyon ofsayt değil canım bu net.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

tertemiz.....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    SS'i tam ayaktan çıkarken yakalaman lazım Emre
    Abi 3-4 kere denedim eniyi burada yakaladım Pozisyonu ezberledim. ama ofsayt degil

Ztn programlarda bile tartışılmadı

Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon

Mesaj Yetkileri