1 ile 30 arası toplam 72 sonuç

Konu: "Çalışma İzni" Problemi, Çözüldü

Hybrid View

Quote Originally Posted by aysem View Post
    wala biraz karisik yaw
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar ben 2014 yilindayim millan aldim sezon basi izni cikmadi sporting cp kiraladim arkdasin yazisini okudum eger milli takimda oynamissin yeni sozlesme imzalat izin cikar milli takimda oynamis yaptim izin yine cikmadi cvp bekliyorum
    nicolas millan diyosun dimi Colo Colo'dan Şili'li forvet.. ben onu aldığımda çalışma izni yoktu, 21 yaş altı ve 18 yaş milli takımda oynuyo ama çalışma izni alamıyordu, sporting lizbon'da 2 sene kiralık oynadıktan sonra aldım.. ayrıca millan dan iyi forvet olmaz boşa yatırım yapma sebastian zuniga ve jorge inostroza var aynı Şili'li ikiside. onları al derim..

Quote Originally Posted by Circass View Post
    nicolas millan diyosun dimi Colo Colo'dan Şili'li forvet.. ben onu aldığımda çalışma izni yoktu, 21 yaş altı ve 18 yaş milli takımda oynuyo ama çalışma izni alamıyordu, sporting lizbon'da 2 sene kiralık oynadıktan sonra aldım.. ayrıca millan dan iyi forvet olmaz boşa yatırım yapma sebastian zuniga ve jorge inostroza var aynı Şili'li ikiside. onları al derim..
    BENCE IYI BIR ANTREMAN PROGRAMIYLA COK GUZEL OLUR ZATEN SUAN BITIRICILI20 KAFA 19 KIZ 18 TEKNIK 17

Quote Originally Posted by aysem View Post
    BENCE IYI BIR ANTREMAN PROGRAMIYLA COK GUZEL OLUR ZATEN SUAN BITIRICILI20 KAFA 19 KIZ 18 TEKNIK 17
    nicolas millan 'ın problemi bitiriciliğince değil, zihinsel özelliklerinde..

Mesaj Yetkileri