Sayfa 3823 / 4325 İlkİlk ... 28233323372337733813382138223823382438253833387339234323 ... SonSon
114,661 ile 114,690 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by Börk View Post
    aynen üniversiteli olmak böyle oluyormuş demek ki ...
    Facebookta selam verdiğimizde dönmeyenler de var..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Meddah abi admin olmuş, hayırlı olmuş
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bu arada birşey soracağım yahu? Volkan Baros'ta Denizlili mi? Türkçe yamalarda genelde hep Denizlispor'dan SS koymuş da merak ettim. Cihan bilir.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Bu arada birşey soracağım yahu? Volkan Baros'ta Denizlili mi? Türkçe yamalarda genelde hep Denizlispor'dan SS koymuş da merak ettim. Cihan bilir.
    Ankara'da yaşıyor. Ama memleketi Denizli mi bilmiyorum.

Okuduğu üniversiteler
    AYÜ - Bilgisayar mühendisliği
    Çukurova Üniversitesi - Bilgisayar teknolojileri
    Başkent Üniversitesi - İletişim Fakültesi RTS

Hafızam çok kuvvetlidir Şaka şaka faceden baktım

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Hayatımda ilk defa taze fasülye yemeği yapmış bulunuyorum. Gayet başarılıydım

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    Facebookta selam verdiğimizde dönmeyenler de var..
    Aynı şekilde bi ''Nasılsın ?'' bile demeyip aksine bize sitem edenlerde...

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Adam üniversiteli oldu ya unuttu bizi , ne Bayram mesajına döndü ne bi mesaj atar ne arar oldu peh..
    Bu adam üniversiteli oldu diye sizi unutacak bi adam mı Vay arkadaş ya.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Aynı şekilde bi ''Nasılsın ?'' bile demeyip aksine bize sitem edenlerde...
    Facebookunu kapatmışsın la yok bende.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Ayın 16sında tekar Mersin yolcusuyuz. Bu sefer temelli gidiyorum. Otobüsle o yolu göze alamadım uçak bileti aldım, hayatımdada ilk kez uçağa bincem hadi hayırlısı (: Hiç değilse bu vesileyle Adanayıda görmüş oluruz (:

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    Ayın 16sında tekar Mersin yolcusuyuz. Bu sefer temelli gidiyorum. Otobüsle o yolu göze alamadım uçak bileti aldım, hayatımdada ilk kez uçağa bincem hadi hayırlısı (: Hiç değilse bu vesileyle Adanayıda görmüş oluruz (:
    bende hiç binmedim rezil olursam diye korkuyorum otobüse talim ediyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by SyNdRoMe23 View Post
    bende hiç binmedim rezil olursam diye korkuyorum otobüse talim ediyorum
    Ya kardeşim 20 saat burdan Mersin. 2 saatte ordan Silifke (: O yol çekilmiyor mecbur artık rezilde olsam razıyım. Kayıt için Mersine gittiğim o 3-4 günlük süreç beni mahvetti o yol çekilmez bi daha (:

Ya kardeşim 20 saat burdan Mersin. 2 saatte ordan Silifke (: O yol çekilmiyor mecbur artık rezilde olsam razıyım. Kayıt için Mersine gittiğim o 3-4 günlük süreç beni mahvetti o yol çekilmez bi daha (:
    22 saate rezil ol zaten gerekirse tv'De rezil ol. benim yolum 12 saat falan

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

22 saate rezil ol zaten gerekirse tv'De rezil ol. benim yolum 12 saat falan
    Öyle böyle bi eziyet değil anlatamam . Ama yinede 12saat bile olsa otobüs eziyeti çekilmiyo. Yok interneti varmış, yok en kral filmleri varmış falanda filan. Hiç bi şekilde çekilmiyor bu otobüs seyehati.

Öyle böyle bi eziyet değil anlatamam . Ama yinede 12saat bile olsa otobüs eziyeti çekilmiyo. Yok interneti varmış, yok en kral filmleri varmış falanda filan. Hiç bi şekilde çekilmiyor bu otobüs seyehati.
    valla bence de. 5 olmadı 6 saat ondan fazlası uçak. hatta benim imkanım olsa mümkün olan her yere uçakla giderdim.

ben hiç uyuyamıyorumda zaten. rezil oluyorum bitiyorum ya 1 haftamı yiyor 1 günlük otobüs yolculuğu. işin kötüsü bunu en az 5 sene daha çekecek olmam

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

offf be yine içiyorum yine içiyorum.Şu hayat bir kere gülmez mi insanın yüzüne? Niye hep ben dertliyim niye hep ben içiyorum.Birgün olsun şu yüzüm neden gülmüyor.Bu hayata niye gönderildim ben.Acaba Allah beni dalga geçip gülmek için mi yarattı.Ben böyle perişan olunca o gülüyor mu kendi kendine?Lanet olsun herşeye.yeter anasını satim yeter.Pilim bitti artık.Hiçbir şey için çaba harcamaya gerek yok.Zaten hiçbirşey istediğim gibi gitmiyor.Niye boş yere kendimi yorayim.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

valla bence de. 5 olmadı 6 saat ondan fazlası uçak. hatta benim imkanım olsa mümkün olan her yere uçakla giderdim.

ben hiç uyuyamıyorumda zaten. rezil oluyorum bitiyorum ya 1 haftamı yiyor 1 günlük otobüs yolculuğu. işin kötüsü bunu en az 5 sene daha çekecek olmam
    Otobüs yolculugu çok iğrenç harbiden. Hani sabah binerim akşam memleketteyim diyorum ama yok , 3 gün ayılamıyor adam , oturdugu yerd uyuyor , gördüğü yere uzanıp kalıyor. Lanet olası Tekirdağda da merkezinde havaalanı yok uçak şansım da yok o yüzden. Offffff of.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    offf be yine içiyorum yine içiyorum.Şu hayat bir kere gülmez mi insanın yüzüne? Niye hep ben dertliyim niye hep ben içiyorum.Birgün olsun şu yüzüm neden gülmüyor.Bu hayata niye gönderildim ben.Acaba Allah beni dalga geçip gülmek için mi yarattı.Ben böyle perişan olunca o gülüyor mu kendi kendine?Lanet olsun herşeye.yeter anasını satim yeter.Pilim bitti artık.Hiçbir şey için çaba harcamaya gerek yok.Zaten hiçbirşey istediğim gibi gitmiyor.Niye boş yere kendimi yorayim.
    Hayır olsun
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Hayır olsun
    Birsürü dert var kardeşim ya hayırlı bir şey yok hayatımda.Hayat akışı olsun,aşk olsun,okul olsun,para olsun,sağlık olsun,ailevi ilişkiler olsun hiçbiri yolunda değil.Dışarıda arkadaşlarım beni sürekli gülen mutlu esprili biri olarak biliyor ama nasıl içimin yandığını kimse bilmiyor.Artık uyanmak istemiyorum yattığımda.Resmen boşuna yaşıyorum.Şuan ayyaş kafayla düşünüyorumda resmen boşa yaşıyoruz ya.Her gün kalıplaşmış şeyleri yapıyoruz.Kalkıyoruz işe okula gidiyoruz.Eşek gibi çalışıp eve geliyoruz.Dertler sıkıntılar bir yana boş bir vaktimiz olmuyor.Nasıl bir hayattır bu ya.Resmen yazılı bir senaryoyu oynuyoruz.Kaderimiz yazılmış.Onun dışına çıkamıyoruz.Orada çile çekeceğimiz yazılmışsa çekiyoruz.Kurtuluşu yok.Hayır benim ona itirazım yok çile bu çekilir ama sürekli sürekli de olmaz ki ya.Ne zaman güleceğim bilmiyorum.Hayır şuan okuyorum henüz hayatın gerçek acısını görmüş değilim ama bu yaşımda bile bu kadar yıprandıysam ben şimdi öleyim yani ne gereği var ilerisinin.
    Last edited by di canio : 11.Eylül.2011 at 16:06 Reason: Anlamı bakımından forum seviyesini düşürücü, argo ve küfür içeren mesajlar yazamazsınız.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kardeşim; isyan etmek çok günah. Eminim büyük dertlerin var ama yinede Allah'a karşı böyle figan etmek hiç doğru değil. Dertlerin aklına geldiğinde, daha büyük dertleri olanları düşünmeni tavsiye ediyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İçkinin etkisiyle yazmıştır inşallah.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Derdini seveceksin,eğer vereni seviyorsan
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Ben buraya kendi hayatımı yazsam kesin ağlayanınız çıkar Sadece Berk (Börk),Tolga (BaFraLı),Hakan (maNga 33),Onur Abi (DaveJones) biliyor.

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Ben buraya kendi hayatımı yazsam kesin ağlayanınız çıkar Sadece Berk (Börk),Tolga (BaFraLı),Hakan (maNga 33),Onur Abi (DaveJones) biliyor.
    sadece

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Selam.

Yarın dershaneye başlıyorum. Bir sene zaten kaybım var. Bu sene elimden gelenin en iyisini yapıp bir üniversiteye girmek istiyorum. Bakalım hayırlısı.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bende yarın başlıyorum Tolga Allah yardımcımız olsun.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by vego View Post
    Bende yarın başlıyorum Tolga Allah yardımcımız olsun.
    Peh , Dersden kaçıp home'a jaja'ya falan gidip pizza yersin sen derse girmek yerine
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Benim öyle işlerim olmaz abi ben okuldan kaçıp eve gidip FM oynayan bir tipim.Annemde alıştı kaçtın mı olum evet dersler dindi felan

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Vay Pizza'yı Fm'ye tercih edeceğine hiç ihtimal vermiyordum
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Eve söylüyorum

Mesaj Yetkileri