1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: [FM 2016] İlk Süper Kupamız Müzemizde - VFL Wolfsburg

Hybrid View

2 sezondur Dortmund oynuyorum, Münih'in hücum taktiğini kırdım. 4-1-4-1 şeklinde sahaya çıkıyolar genelde. Ortasaha oyuncuların yoğun baskı altında kaldığından topu ileri taşıyamıyolar. Napayim napayim diye düşündüm ve dikine oynayayim dedim.
    Draxler'i sola çekip, ortayı 3leyip ''Topu Kanatlara Uzaklaştır'' ve ''Daha fazla Dikine Pas Yap'' talimatlarını kullan bence Münih maçlarında. Böylece karşı rakip senden topu kendi bölgelerinde çalsa bile senin orta oyuncularının baskısını kıramıyolar. Ayrıca 4-1-4-1'de Lewandowski çok yalnız kalıyor direk 10 kişi oynatıyosun adamları.
    Çok başarılı gidiyoruz Avrupa'da ve ligde. Ligi ilk 3 te tamamlarız bu yıl.
    Forvet olarak Bony devrede listeye koyuluyor genelde ilk sezonda . Embolo,Santi Mina,Jonathan Calleri, Arkadiusz Milik isimleri de başarılı bulduklarım.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    2 sezondur Dortmund oynuyorum, Münih'in hücum taktiğini kırdım. 4-1-4-1 şeklinde sahaya çıkıyolar genelde. Ortasaha oyuncuların yoğun baskı altında kaldığından topu ileri taşıyamıyolar. Napayim napayim diye düşündüm ve dikine oynayayim dedim.
    Draxler'i sola çekip, ortayı 3leyip ''Topu Kanatlara Uzaklaştır'' ve ''Daha fazla Dikine Pas Yap'' talimatlarını kullan bence Münih maçlarında. Böylece karşı rakip senden topu kendi bölgelerinde çalsa bile senin orta oyuncularının baskısını kıramıyolar. Ayrıca 4-1-4-1'de Lewandowski çok yalnız kalıyor direk 10 kişi oynatıyosun adamları.
    Çok başarılı gidiyoruz Avrupa'da ve ligde. Ligi ilk 3 te tamamlarız bu yıl.
    Forvet olarak Bony devrede listeye koyuluyor genelde ilk sezonda . Embolo,Santi Mina,Jonathan Calleri, Arkadiusz Milik isimleri de başarılı bulduklarım.

Yorumun için teşekkür ederim. 2. sezon biraz daha farklı olacak zaten. Söylediklerini de dikkate alırım.

TRANSFER

BENDTNER'İ 1 MİLYON € YA SATIP WİLSON'U 22 MİLYON € YA KADROMUZA KATTIK.

17 - 25 . HAFTA MAÇLARI

ŞAMPİYONLAR LİGİNDEN REZİL BİR ŞEKİLDE ELENDİK. ELİMİZDE SADECE LİG KALDI. İLK 3 E GİRMEMİZ GEREKİYOR. BU ARADA HANNOVER DEPLASMANINDA İLK DEPLASMAN YENİLGİMİ ALDIM...

PUAN DURUMU

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri