Anket Sonuçlarını Görüntüle:

Voters
0. You may not vote on this poll
  • 0 0%
Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 181 sonuç

Konu: Alayım Mı?Almayayım Mı?

Talking Alayım Mı?Almayayım Mı?

Herkesin O kadar isteyip alamadigi oyuncular vardir ve bunlari burada paylasalim bnm MARTIN PETROV ya sizin

ben man utd ydim ronaldinho ya 125MN önerdim gelmedi ama hep içimde kaldı yeni oyuna başladığımm zaman hep bunu yaparım ama hala alamadım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla ole çokki kimi sölesem ??? f.torres ronaldinho

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Steven Gerrard, Antonio Cassano, Didier Drogba, Raul, Robin Van Persie (param yetiyor, kulüp veriyor fakat oyuncu bana gelmek istemiyor )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fernando torres ve ibrahımovıc ne versem kulüp kabul etmıo

torres valla kaka yi aldim hatta c. ronaldo yu bile aliyordum baska kulubu secti

Messi yi liverpool a bir türlü alamadım ya dünyaları verdim :S
    O N U R A L P

henry barcelonaya

rodrigo palacio , cesar delgado , vanden borre

bu 3 oyuncuya ne zaman teklif yapsam büyük kulüpler kapıyor!

ben de celso , fellype geçiniyom

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkal

fabregas fenerle bi alamadım gitti 2016 dayım takıntı yaptım adama 40 yasına gelsin illa alıcam

Ben daha öncede foruma yazmıştım herzmn aldığım ilk oyuncu alexander farneruddur bugüne kadar hiçbi sorun çıkartmıyordu.Bu yeni yamaları yükledikten sonra oyundan kayboldu onu çıkartacam diye 10yeni oyun açtım sonunda çıkardım ve o ne yaptı gelmedi...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ßenim Mista Ve Şuan fernando Torres Size yemin Ederim 100.Trilyon Verdim kaßul etti Takım ama Gelmedi Torres için SS koyaßilirim hadi canım sende diyen olursa

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Steven Gerrard, Antonio Cassano, Didier Drogba, Raul, Robin Van Persie (param yetiyor, kulüp veriyor fakat oyuncu bana gelmek istemiyor )
    +1 ayni olay bendede var
    Villa ve Torres param yetti kuluplerinden istedim ama gelmediler ilk sezon oldugu icin galiba

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben galatasarayı çalıştırıyom.bizim eski futbolcu ribery bile geri gelmiyoo. gs ile şampiyonlar ligini kaldırdım ama ribert hala gelmiyoo. inat ettim riberyi gs ye geri getirecem ve oynatmıcamm. 1-2 sezon yedek oturtturacağım. böylece intikamımızı alacağım...

Chelsea ile başladıydım. İlk başta Abrahamovic abimiz bir yıldız istediğinden Adriano'ya teklif götürdüm, klüp kabul etti ama kendisi sadakattan ötürü gelmedi. Bende peşini bıraktım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gerard ve de rossi yi alamadım hiç bir oyunumda
    onun dışındakilerinin neredeyse hepsinin tadına bakmışlığım var

Nesil
    2006

Konunun yeri yanlış. O yüzden Oyuncu Platformuna taşıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abı sherman cardenas bı turlu gelmıyor rıcardınhodan daha fazla maas onerdm ama genc olduunu fln bahane edıp duruyor

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by kahramanildiz View Post
    ben umit ozat , hakan sukur ve ibrahim uzulmez e teklif goturdum arsenal in basindayken gelmedi ipneler neymis efendim ingilterede oynamak kariyerleri icin yanlis secim olurmus =PPP
    hikaye anlatma....

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by kahramanildiz View Post
    ben umit ozat , hakan sukur ve ibrahim uzulmez e teklif goturdum arsenal in basindayken gelmedi ipneler neymis efendim ingilterede oynamak kariyerleri icin yanlis secim olurmus =PPP
    kardesim sen daha yenisin burada guzel guzel konus.

ben 2006 da Zidane in free oldugu zaman Trabzona almak istedim, haftada 30,000 sterlin verdim gelmedi.

Bu oyunda da takima Arouca yi katmak istedim ama o Trabzonu sececegine Porto yu secti

ben besiktasa nuri sahini almadim o kadar para vermeme ragmen en sonunda chelsea yi 77 milyon dolara gitti

22. Default

Klube yeni transfer olmuş oyuncular daha oynamadan aynı sezon almaya kalkarsanız biraz zor gelirler ben de bazı oyuncuları alamıyorum ama fenerbahçe ile 3 sezonda 12 kupa kaldırdım ve şuan alamıyacağım oyuncu yok gibi bişe ...

Paulo Arango - Gremio (Kolombiyali)

Bir turlu alamadim adami ya.

Nesil
    2006
    Yer
    PapazIn ÇaYıRıNDaN

abı ya gago'yu bır alamadım ya leverkusen'e adam 4.6 milyon euro
    ben 16 ya kadar çıktım bir türlü kabul etmiyorlar ya

İlk sene ya da 2. sene Wesley Sneijder'i Chelsea'ye aldıydım. takım değitşirdim şimdi bütçesini falanda düzelttim. Mr için Sneijderi almak sitiyorum. Klüp kabul ediyor ama adam gelmek istemiyor. Deli oldum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Quote Originally Posted by makabi01 View Post
    Klube yeni transfer olmuş oyuncular daha oynamadan aynı sezon almaya kalkarsanız biraz zor gelirler ben de bazı oyuncuları alamıyorum ama fenerbahçe ile 3 sezonda 12 kupa kaldırdım ve şuan alamıyacağım oyuncu yok gibi bişe ...
    dene bakayım gerrardı geliomu ben denedim gs de avucumu yaladım

messi yi bir türlü alamadım kulüple anlaşıyorum ama kendisi bir türlü ikna olmuyor gelmeye şampiyonlar ligi şampiyonu yaptım feneri birkaç kere bir türlü gelmedi gitti (yıl 2014).

Ronaldinho gelmioo

Takıntı yapmamak lazım arkadaşlar palacio ve cesar delgado süper forvetler,elano çok iyi sağ açık yobo juan iyi stoperler malik fathi oyunun en iyi sol beklerinden benim alamadığım uyggun fiyatlı 35 trilyon 24 taksit portolu anderson var muhteşem bi oyuncu ama gelmiyor alexe 10 basar.

omer-faruk-14 Misafir

ya abi deli olacam trabzonu çalıştırıyorum ilk senem sunny'i istiyorum istediğimde de takımı sözleşme öneriyo hep o takımı kabul ediyo en az
    30 kere teklif yolladım

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri