1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Antrenman Yanlışı !!!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Antrenman Yanlışı !!!

CM03/04 te takıma antrenman yaptırırken gunluk program hazırlayabılıyordun.Sabah,öğle akşam vs. gibi...Fakat şimdi bunu yapmak mümkün değil sanırım.Ama olması iyi olurdu bence.Siz ne dersiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Evet evet gecen konuda da bundan bahsetmiştim, 03-04 de ki programlama şimdikinden daha iyiydi

ama oyle cok karisik oluyo oyunun sadeligini bozuyo bence boyle daha iyi bi saat ugrasmak zorunda kalmiyorum

bence kesinlikle simdiki cok daha iyi
    ole olunaca iki saat urastiriodu defans i artirmak icin ne program lazim falan
    ama simdi defans calismak icin defans ibresini ilerletiyon
    ole ortada sicanmis agirlikmis urasmiyon

bence cm deki antreman biçimi ile fm deki antreman biçimi arasında çok fark var iki antremanında artı ve eksileri var benim kafamda aslında ikisinin birleşmesi var ama olur mu SI yapar mı bilmem.Örnek Verirsek;
    Isteyen bir menejer sade şekilde antreman verir başka bir menejer daha da ayrıntıya girer şu saatte şu antreman vb. gibi.Şu saatte takımın oyuncuları ile yedek oyuncuları tek veya çift kale maç yapma vb fonksiyonlarının olması gibi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fyagiz View Post
    bence cm deki antreman biçimi ile fm deki antreman biçimi arasında çok fark var iki antremanında artı ve eksileri var benim kafamda aslında ikisinin birleşmesi var ama olur mu SI yapar mı bilmem.Örnek Verirsek;
    Isteyen bir menejer sade şekilde antreman verir başka bir menejer daha da ayrıntıya girer şu saatte şu antreman vb. gibi.Şu saatte takımın oyuncuları ile yedek oyuncuları tek veya çift kale maç yapma vb fonksiyonlarının olması gibi.

evet aynen katılıyorum sana ole olunca oyuncuların kondısyonları daha ıyı oluyo ( bana göre )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

bende fyagiza katılıyorum

Ewet fyagıza nıcklı arkadaş dogru soyluyor..:!

Mesaj Yetkileri