1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Football Manager Is Already Running Sorunu!!

1. Default Football Manager Is Already Running Sorunu!!

arkadaşlar çift tıklıyorum oyuna açılmıyor.. tekrar denediğimde '' football manager is already running '' diyor. ama çalıştığı fln yok oyunun.. ctrl +alt + delete yapınca da gözükmüyo ztn.. yardım lütfen!

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Görev Yöneticisinden "Uygulamalar"a mı baktınız yoksa "İşlemler"e mi?

3. Default

işlemlere baktım şimdi orda var evet.. ama kapatıp yeniden denemem de işe yaramıyo..

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

?:\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 klasörünün içerisindeki cache klasörünü silip yeniden deneyin. Olmazsa Settings klasörünü silin. Muhtemelen sorununuzu çözecektir.

5. Default

ne yazıkki sorun devam ediyor .. :S

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Hmm. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp deneyin. Olmazsa Save'inizi yedekleyip oyunu kaldırıp tekrar yükleyin. Yine olmzsa bilgisayarı camdan atın gitsin Fm'siz bilgisayar bir işe yaramaz nede olsa

bilgisayarını resetle once. sonra fm kısayoluna sag tıkla. farklı calıstır de. admin sifresini gir bilgisayarın. bi öyle dene bakalım bi

edit: bu arada tıkladıktan sonra oyuna alt+ tab yap. bazen altta gorunmuor oyun. arka planda oluyor. alt + tab a basılı tutarak bak acılmısmı?

8. Default

değişen bişey yok ne yazıkki.. silip baştan kuruyorum yine aynı sorun..

alt+tab a basarak baktınmı? farklı calıstırda denedinmi? admin girisi ile?

o hatayı verdigi zaman alt+tab yaparak bak acılmısmı?

10. Default

baktım ama yok çıkmıyo..

sorun windowsta bu durumda. oyunda sorun yok.ya bole bisey olması imkansız gibi ama yinede merak ettim bi kontrol etsene su dedigimi. baslangıcta calısanlar menusunu biliormusun? ordan fm.exe eklenmismi.cok uç bi bi durum ama oyleyse sasırmamda.
    sunları uygula;
    başlata tıkla. sonra çalıştıra (run) oraya msconfig yaz. açılan pencerede yukarda menüden "başlangıç" a tıkla. çalışan programlara bak fm.exe felanmı eklenmiş.

12. Default

hyr fm yazmıyo listede..

dostum sorunun windowsla ilgili. arastırdım yabancı sitelerde. senin gibi bu hataya kapılanlar var. bazıları alt tab yaparak yakalamıs oyunu bazılarıda hala yardım beklemekte. ama sorunun windowsla ilgili bence. yardımcı olamadım üzgünüm. bununla ilgili birşey görüp duyarsam haber veririm

14. Default

tesekkürler ilgilendiğin için dostum .. bugun acayip bi hevesle almıştım oyunu içimde kaldı bayaa :/

valla yedek al ve windowsu kur yeniden derim ben olsam bu oyun icin yapardım üşenmeden.sp3 olarak nette mevcut bir cok windows pro.
    yada bi süre bekle belki yardımı olan cıkar sitede

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Oyunu sil. ?:\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 klasörünü tamamen boşalt. Başlat - ÇAlıştır - Regedit'e gir. Fm, Football Manager 2009 diye arat. Çıkan herşeyi sil. oyunu tekrar yükle. Belki sorununu çözer.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Football Manager kısayoluna sağ tıklayıp, birlite çalıştır gibi bir şey varsa ona tıklayıp, kısıtlanmış (gizli) erişimi (giriş) kapatırsanız belki sorununuz hallolabilir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

18. Exclamation

bugün çaresizce oyunu baska biyerden tekrar aldım.. umudum yoktu ama denedim ve sorun çözüldü ! bu sorunu yaşayan arkadaşlar oyunu farklı biyerden alıp tekrar denesinler.. yardımcı olmaya calışan tüm arkadaşlara teşekkürler.. büyük bi gazla fm ye başlıyorum şu an ! XD

Yönetici Notu: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69334 Bu Konuda Devam Edelim.
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 05.Eylül.2009 at 23:47

Mesaj Yetkileri