1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Jonathan Cristaldo | FC | 20 | 600 K

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Evet maç çeviren bir oyuncu ama bana maç içinde pek gözükmüyor gibi geldi. Gol atmaya atıyor ama.. Sanırım istikrarsız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    İsterse finishing 40 olsun, fiziksel özellikleri bu kadar zayıf olan bi forveti yedek klübesine dahi sokmam.Kaldı ki mental özellikleride vasat.Heading16 Jumping13 - Strenght 8 olduktan sonra maalesef profilde gözüken yüksek rakamdan başka bişey ifade etmiyo.Ve stamina, balance.Benim bi forvette dikkat ettiğim önemli hususlardan.Bu ve bu tip forvetler, ben ve benim gibi tek forvetli sistemlerde oynayan arkadaşlar için çöpe gitmiş transfer ücretinden başka bişey olmaz. Denemesi bedava
    Katılıyorum, tek forvetli sistemde oynuyorum ve çöpe giden 6 m Euro'm var şu anda. Buradaki önerilere dayanarak aldım fakat, boş bir oyuncu bana göre. 6 maç oynattım sadece 2 asisti var.
    Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Evet maç çeviren bir oyuncu ama bana maç içinde pek gözükmüyor gibi geldi. Gol atmaya atıyor ama.. Sanırım istikrarsız.
    Maçıda çeviremiyor, üstelik tempoyu düşürüyor. oyunu yavaşlatıyor. karşı karşıya bir ton pozisyon harcadı. Alım-Satım yönünden finans olarak katkı sağlayabileceğine inandığım genç bir futbolcu bundan sonra benim için.

Mesaj Yetkileri