Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Türkiye Spor Toto Süper Lig Logo Paketi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Gizli klasörleri görünür hale getirdiniz mi? Ayrıca hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz.

onu da bir deneyeyim. windows 7 kullanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bir dosya içinde üst panelde yer alan Düzenle kısmından Klasör ve arama seçeneklerinden görünüme gelip gizli dosya ve klasör ve sürücüleri göster diyerek görünmeyen dosyaları görünür hale getirmeniz gerekir.

Arkasından C:kullanıcılar:kullanıcı adı:App data:roaming:Sport interactive:fm 2012 girerek cache dosyasını silmeniz gerekiyor.

yaptım ama hala çalışmıyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Daha önce Türkiye ligleri ile ilgili bir logo paketi yüklediyseniz onu silin. Daha sonrasında bu paketi Dosyayı indirdikten sonra Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\pictures\logos içine atın. Burada mevcut olmayan dosya hangisi ise kendiniz oluşturun.

Sonrasında cache dosyasını silerek oyuna giriş yapın. Çalışması gerekiyor. Buna ek olarak dark skin kullanıyorsanız onuda değiştirmeniz gerekir.

Tüm bunlara rağmen çalışmıyorsa bir yerde eksik yapıyorsunuzdur.

fm'nin kendi dark'ını kullanıyorum, o değişmeden bu paket mi olmaz, hiç bir paket mi olmaz?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Çoğu yama dark skinde çalışmıyor diye biliyorum. Bu yamayla ilgili bir durum değil. Değiştirdiğinizde diğer uygulamaları doğru şekilde yaptıysanız çalışacaktır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri