Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 111 sonuç

Konu: FM 2012 Ortak Kariyer Arkadaşı Arayanlar

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Default FM 2012 Ortak Kariyer Arkadaşı Arayanlar

Football Manager 2012 için ortak kariyer arkadaşı arayan üyelerimiz bu başlığı kullanabilirler.
    So what?
    Saike

Ortak kariyer oynamak isteyen arkadaşlar varsa Lig takım farketmez.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ortak kariyer yapmak isteyen arkadaş varsa özelden bana ulaşabilir. Saat konusunda esnek olmak şartıyla tabi ki
    eto'o bitmiş.

Evet ortak kariyer yapmak isteyenler pm atabilirler.Herkese iyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ortak kariyer arayan varsa bende uygunum... özel mesaj atıp karar veririz hangi lig vs. saat sıkıntım fazla yok

Türkiye Liginden Kariyer Yapmak İstiyenler Ulaşabilirler bana. Saat /Gün Sorun Değil.

## perf İstersen Bursaspor & Fenerbahçe Kariyeri Yapabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

12.0.3 update ile ortak kariyer yapmak isteyenler mesaj atabilir lig takım fark etmez.

özellikle gece oynayabilicek kariyer arkadaşı arıyorum [email protected] ekleyin konuşalım

Bende ortak kariyer arkadaşı arıyorum çok aktif değilim ama aktifim genellikle.
    Lig farketmez.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ortak kariyer yapmayı düşünüyorum... Lig farketmez fakat saatler gece 00:00 - 04:00 arası olur ancak. işten dönüş saatim 23:50...

beyler ben bayram boyunca uygunum birde haftasonları oynayabilrim malum okul var o yüzden okulu olan veya haftasonları oynayabilcek arkadaşlar mesaj atarlarsa her türlü ortak kariyer yapaiblriz

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Günde en az 2-3 saat oynanacak şekilde ortak kariyer arkadaşı arıyorum , isterse forumda da yayınlanır.Lig olarak ayrım yapmıyorum.

Özel mesaj ile cevap bekliyorum isteyenlerden.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

ortak kariyer yapmak isteyenler
    hamachi ağı: *fm12*
    şifre: 123

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ortak kariyer yapmayı düşünüyorum... Lig farketmez fakat saatler gece 00:00 - 04:00 arası olur ancak. işten dönüş saatim 23:50...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Ortak kariyer yapmak isteyen arkadaş varsa özelden bana ulaşabilir. Saat konusunda esnek olmak şartıyla tabi ki
    Şu sıralar tekrar müsaitim ortak kariyer için. İsteğe bağlı sitede yayınlanıp yayınlanmaması.
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Şu sıralar tekrar müsaitim ortak kariyer için. İsteğe bağlı sitede yayınlanıp yayınlanmaması.
    Ö.M Attım Bakarmısın

Lig farketmez hafta içi 12.30 dan sonra hafta sonu 9.30 dan akşam 11.30 a kadar müsaitim ö.m ile ulaşabilirsiniz.

ortak kariyer yapmak isteyenler pm atabilirler

Quote Originally Posted by ejder20284 View Post

kardeş beraber açalım istersen

hafta içi 15 den 24 e kadar oynayabiliriz lig farketmez mesaj atabilirsiniz

ortak kariyer yapmak isteyen arkadaşlar düşük ligler olmamak kaydıyla(2.ligler gibi) lig ve takım farketmez

Saat 19 ile 24 arası müsait olduğum saatler.Lig farketmez

gec yarısı sabaha kadar oynayabilcek varsa özelden yazsın bana acil kariyer arkadsaşı istiyorum kendim oynamakdan sıkıldım bayıldım....

Quote Originally Posted by ejder20284 View Post
    msn özelden yaz bana

Quote Originally Posted by volkan124 View Post
    Lig farketmez hafta içi 12.30 dan sonra hafta sonu 9.30 dan akşam 11.30 a kadar müsaitim ö.m ile ulaşabilirsiniz.
    Özel Mesaj Attım Cevap Verir misin?

Lig Farketmez. Hafta İçi 13.00'dan sonra Müsaitim. İlgilenenler Olursa Pm atabilirler

ortak kariyer arkadaşı arıyorum lig farketmez saat ise özelden anlaşırız isteyen ö.m atsın

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

kariyer yapacak arkadaş 2 maç sonra ben sıkıldım gidiyorum demesin.bunu 2 lig sonrada demesin.şampiyon olamıyorsan olamıyorsun kardeşim.yapacak birşey yok.çoğu saat müsait olacak özellikle akşamları ortak arıyorum.kurucu ben olacam ve tsl yapacaz.gs benim uygun arkadaşlar yazsın.burdada bir saygınlığı olan arkadaş gelsinki 2 maç sonra kaçıp gidermi demim. + kariyerimizi burdanda paylaşırız.beklemedeyim özel mesaj atın

ortak kariyer yapmak isteyenler özel mesaj atsın arkadaşın dediği gibi iki maç kaybedip çıkacak insan gelmesin mümkünse haftasonları neredeyse full hafta içi aksam 9 dan sonra her aksam oynayabılırım

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

ortak kariyer yapmak isteyen arkadaşlar pm atarak bana ulaşabilirsiniz. iyi oyunlar

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri