Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 55 sonuç

Konu: Hücum Oyuncuları Tartışma Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Default Hücum Oyuncuları Tartışma Alanı

Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.
    So what?
    Saike

arkadaşlar ben bank asya da KARŞIYAKA yı yönetiyorum bana bank asya ya alabileceğim beni sırtlayacak yada en azından alternatif olabilecek bi ileri uç elemanı söylermisiniz...

Çağrı Yarkın

hemen bakıcam teşekkür ederim ama daha gelirse sevinirim =)

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Beşiktaş'ta oynayan Edu'yu databaseden silmek lazım. Bir insan bu kadar mı vasıfsız bu kadar mı işe yaramaz olur. Oynatacak pozisyon bulamıyor insan.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Beşiktaş'ta oynayan Edu'yu databaseden silmek lazım. Bir insan bu kadar mı vasıfsız bu kadar mı işe yaramaz olur. Oynatacak pozisyon bulamıyor insan.
    Çoğu Beşiktaş'lının Beşiktaş'ı alır almaz yaptığı şeyi yap,kiralık sözleşmesini iptal et.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emenike'yi koyan olmadı yahu.. Nasıl oyunda, deneyen var mı, profilini paylaşacak olan var mı..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Buyur dostum

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Yeni Emenike Ekigho bu seride. 75 K'ya aldım Denizlispor'a,en iyi transfer seçildi ve beni ligde 4.lüğe taşıdı.30 maçta 16 gol gibi bir istatistiği vardı.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Emenike'deki bug kalkmış herhalde. Finishin artmış ama alttaki 6 maçta 1 gol istatistiği ve ort. puanı vasat.

bank asya'da oynayan arkadaşlara lenny'i önerebilirim serbest olarak kadronuza katabilirsiniz teknik ve çok hızlı bir oyuncu süper lig'e çıktım fiyatını baya bi katladı ve şu ana kadar kendini tutabilen bi savunmacıya rastlamadım adam yaldır yaldır fena koşuyor yav

12. Default

Arkadaşlar forvetimden daha iyi iş yapıyor J. Yobo 24 maç 14 gol. Serdar Kesimal 21 maç 8 gol. Forvetlerim henüz 10 gol barajını geçemiyor. Semih-Bienvenu

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by o6uzH4n View Post
    Arkadaşlar forvetimden daha iyi iş yapıyor J. Yobo 24 maç 14 gol. Serdar Kesimal 21 maç 8 gol. Forvetlerim henüz 10 gol barajını geçemiyor. Semih-Bienvenu
    İkisinden de oyunda gram verim alamadım. 2. sezondayım, 3.4m'e Senghor diye bir forvet aldım, yanında da serbestten Diego Costa; forvet demek ne demekmş onu anladım resmen. Semih-Bienvenu ikilisinden cacık olmaz
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by o6uzH4n View Post
    Quote Originally Posted by lofthei View Post
    İkisinden de oyunda gram verim alamadım. 2. sezondayım, 3.4m'e Senghor diye bir forvet aldım, yanında da serbestten Diego Costa; forvet demek ne demekmş onu anladım resmen. Semih-Bienvenu ikilisinden cacık olmaz
    Bienvenu'nün bendeki performansı :

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Bienvenu'nün bendeki performansı :

Valla helal olsun, ben 2. sezonumda dayanamayıp bedavaya Cottbus'a yolladım
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Valla helal olsun, ben 2. sezonumda dayanamayıp bedavaya Cottbus'a yolladım
    Ben Hedef Oyuncu olarak oynatıyorum sen nasıl oynattın? Alex, Caner, Stoch, Topuz hepsi ona çalışıyor o da her maç en az 1 gol atıyor. Milan'a bile golü var

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben alexle çift forvet oynatıyorum ikinci sezon çok sakatlandı ama birinci sezon patladı resmen

Adana Demir Sporla Bank Asyaya çıktım her yere adam lazım

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ben alexle çift forvet oynatıyorum ikinci sezon çok sakatlandı ama birinci sezon patladı resmen

ne olmuş bu bienvenuya ya maşallah ben dayanamadım yolladım kiralık olarak

- Bir Bienvenu performansıda benden olsun Şampiyonluğa taşıdı sağolsun beni. Taraftarlar tarafından yılın oyuncusu ve süper lig gol kralı oldu

- Macheda'dan Advanced Forward olur mu beyler sizce?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

E o zaman benden de gelsin.

Afrika'nın en iyi 3. forveti seçildi bu sene. Milli takımda Eto'o ile beraber oynuyorlar ilk 11'de.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bi iki sezona tuncay boşta kalıyor muhakkak alın ben serbest aldım takır takır oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    bi iki sezona tuncay boşta kalıyor muhakkak alın ben serbest aldım takır takır oynuyor
    Bende Tevez boşa düşmek üzere onu bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Bende Tevez boşa düşmek üzere onu bekliyorum.
    ah hocam onları hiç sorma bi gelseler ünlü olarak bi sürü eleman alıcam da yanaşmıyolar

- Arkadaşlar 2.sezonum ve şöyle bir kadroya sahibim oyunda, ligin başlamasına bir müddet süre var ve şu oyuncular tatildeler. Bienvenu'dan bu oyunumda pek verim sağlayamadım ve yerine yenisini almak istiyorum. Forvet için kafamda ki ilk isim Wilfried oldu. Erick Torres,Anelka gibi isimleride takip ediyorum. Sizce Wilfried iş yapar mı bu taktikte? Hala Vitesse'de ve serbest kalma opsiyonunu kullanmak istiyorum.

açıkçası o fiyata Wilfred den daha iyisini bulamazsın.Erick Torres tek forvette hiç denemedim ama sırıtmayacağından eminim.Mali durumun iyiyse bence Torresi koy gitsin olmadı Torres e göre taktik yaparsın

Quote Originally Posted by 0xjasaitis View Post
    açıkçası o fiyata Wilfred den daha iyisini bulamazsın.Erick Torres tek forvette hiç denemedim ama sırıtmayacağından eminim.Mali durumun iyiyse bence Torresi koy gitsin olmadı Torres e göre taktik yaparsın
    Kariyer hikayeleri bölümünde, inceleme bölümlerinde o kadar övdüler ki Wilfried'i denemek istedim bu yüzden. Takımıma kattım artık neticesine bakacağız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Kariyer hikayeleri bölümünde, inceleme bölümlerinde o kadar övdüler ki Wilfried'i denemek istedim bu yüzden. Takımıma kattım artık neticesine bakacağız
    Çok sık sakatlanan bir oyuncuymuş. Denemedim fakat kullananlar öyle söylüyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

alexi denemeni öneririm

Şeytan Kulağına Diyerekten Wilfried'den Çok Memnunum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri