1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: [12.0.0] Colin Kazım Richards

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default [12.0.0] Colin Kazım Richards

Last edited by Alexi Lalas : 19.Ekim.2011 at 23:05

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Free Kick 10-11 olabilirdi

Nesil
    2007

Free Kick Taking 10'a çıkartılabilir, pek kullandığını görmedim ama 10'luk kesinlikle kullanır yeteneklerine bakarsak...

Consistency ve Important Matches fazla gibi geldi bana, yada bu oyuncuya fazla önyargımdan bilemeyeceğim

Adaptability bence Kazım için en az 11 olmalı.Çok çekingen bir yapısı yok.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence teamwork biraz düşük olmuş Galatasaray'a geldiğinden beri bencil oyunun görmedim tam aksine takım oyunu oynuyor Kazım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kazım'ın tekniği 14'ten fazlasını hakediyor bana göre. 15-16 olsa sırıtmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Consistency düşebilir. Çok yerinde bir profil olmuş..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Frikik kullanmadan Free Kick Taking'in kaç ile değiştirilebileceğini öngöremezsiniz arkadaşlar.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Süper olmuş profil.Frikik olayıda daha Kazım'ın frikik attığını gören yok yani 1de verseler bişey diyemeyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kazım'ın Galatasaray'a geldiğinden beri 1 tane freekick kullandığını hatırlıyorum. Karabük maçıydı sanırım. Uzaktan bir vuruştu ve sert vurmuştu barajın olmadığı taraftan. Ve isabetli değildi. Başka da veri yok elimizde

Concistency için de Galatasaray'a geldiğinden beri çoğu maçta belli bir standartın üzerinde oynadı ve bu değer yükseltildi.

vedat1987 Misafir

Hızlanma ve teknik özelliği 1-2 puan daha yüksek olmalıydı.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by mkkadi View Post
    Concistency için de Galatasaray'a geldiğinden beri çoğu maçta belli bir standartın üzerinde oynadı ve bu değer yükseltildi.
    Bu belli bir standarta göre Türkiye'de devamlılığı 20'yi hakeden onlarca oyuncu var. Kazım için uygulanan belli standart diğerlerine pek uygulanmamış sanırım.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Bu belli bir standarta göre Türkiye'de devamlılığı 20'yi hakeden onlarca oyuncu var. Kazım için uygulanan belli standart diğerlerine pek uygulanmamış sanırım.
    Yeterli seviyede sureklilik vermedigimiz hangi oyuncular var mesela? Onlarin basliginda bunlari not edersen sevinirim. Degerlendirelim.

Kazim'in ozeline gelince. Bence mactan maca sureklilik degil de, mac icinde surekliligi yok Kazim'in. Ornegin sarf ettigi efor konusunda pek degiskenlik yok ama o eforu macin tamamina yayamiyor. Birdenbire oyundan kopup gidiyor, rakip beki takip etmeyi unutuyor veya oyunun icine girmek yerine kendisini kanatta unutuyor. Bunu sadece bazi maclarda degil, her mac yapiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Teknik 14 az olmuş bana göre. Onun dışında gayet iyi profil yansıtılmış

sabrinin flair 12 kazımın 14. bıraz tutarsız olmus. bence sabrının flaırı 11 kazımınkı 15-16 olmalıydı. adamın cogu ısı artıstıkten ıbaret

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urugakhina View Post
    sabrinin flair 12 kazımın 14. bıraz tutarsız olmus. bence sabrının flaırı 11 kazımınkı 15-16 olmalıydı. adamın cogu ısı artıstıkten ıbaret
    Onu da yapamıyor ki

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Onu da yapamıyor ki
    ama sabrı ıle de aynı sevıyede degıl yanı o arada 1-2 puan fark olması asagı yukarı aynı sevıyede gıbı olmus.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kazım'ın 2010-2011 sezonu yok history'de. Sanki geçtiğimiz sezon hiç bir takımda oynamamış gibi gözüküyor düzeltilmesi gerek.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Kazım'ın 2010-2011 sezonu yok history'de. Sanki geçtiğimiz sezon hiç bir takımda oynamamış gibi gözüküyor düzeltilmesi gerek.
    Oyun kodundan kaynaklanan bir sorun. Veritabaninda girilmis durumda.

osmannuriguzel Misafir

Kazım bu özelliklerle 18 maçta 7 gol 9 assist yapabiliyor. 7.96 ratingle oynuyor.

aynı kazım bende 24 maçta 2 gol 3 asist yaptı

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kazım'ı sol açık oynatıp inside forvet yapın daha çok verim alırsınız 33 maçta 13 gol 5 asist yaptı sadece. kupada ise 5 maç 3 gol ile en değerli futbolcusu seçildi
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Kazım öyle goller kaçırıyor ki anlatamam.Karşı karşıya bulduğu her pozisyonu kaçırıyor nerdeyse.Boş kaleye de kaçırıyor.38 maç 12 gol 8 asist ile oynadı ama kaçırdıkları gerçekten çok fazla ve saçma şeyler.Orta sahadan alıp sürüyor ceza sahasına geliyor kaleyle alakası olmayan yerlere vuruyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Kazim icin 12 decisions degerini fazla buluyorum 9 gibi bir deger bence daha dogru olur. Finishing ve long shots degerleri bence yer degistirebilir Kazim zaman zaman guzel goller atsa da uzaktan oyle cok golunu hatirlamiyorum yani 14 alacak kadar degil ama finishing 14 olabilir.

Bence Agility ve Acceleration 11-12'ye dusebilir. Benim gozumde agir bir oyuncu Kazim. Consistency bence 10'dan fazla olmamali inanilmaz istikrarsiz bir oyuncu.

Controversy 18 olacak birseyini goremiyorum Galatasaray'a geldiginden beri kuzu gibi 12-14 gibi bir rakama dusmesi simdilik daha saglikli. Hat da Galatasaray'da kendisi neredeyse model profesyonel oldu takim arkadaslgini atesleyen gelen yabancilarin cabuk isinmasini ve adaptasyonunu rahatlatan kisi Kazim.

Fatih Terim'in altinda Kazim cok caliskan ve takim arkadaslarina devamli yardimci olan bir oyuncu oldu. Eboue'nin performansinda Kazim'in de buyuk payi var onu cok rahatlatiyor defansa yardimci oluyor hatda Kazim'in ofansif olarak genelde en buyuk katkisi Eboue'yi rahatlatarak onunu acarak geliyor yoksa genelde sahada var mi yok mu belli degil. Ben teamwork ve work rate'i 12-13'e cikartirim simdilik ve boyle devam ederse daha da yukselebilir zamanla. Kazim'in sorunu tembellik degil istikrarsizligi ve mac icersinde kopmasi (cok ciddi konsantrasyon eksikligi).

125 CA'e ne kadar yakin olursa yeridir Galatasaray'da asla ilk onbir oyuncusu olacak duzeyde degil ve olamaz da bence PA 135 civarini uc asagi bes yukari gecmemeli. Ingiltere'ye donse Championship oyuncusu olur bence kendisi zira Premier League'de barinamaz.

Mesaj Yetkileri