1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: [12.0.0] Cristian Baroni

Default [12.0.0] Cristian Baroni

Oncelikle profilini paylasirsaniz sevinirim.

Ayrica bu sezon basindan beri cok iyi performans sergiliyor Baroni. Belli ki ofansif ve zihinsel anlamda kendine birseyler katmis. Umarim oyuna yansitilir bu.
    Last edited by perpetua : 19.Ekim.2011 at 00:17

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Okan Kalo View Post
    Oncelikle profilini paylasirsaniz sevinirim.

Ayrica bu sezon basindan beri cok iyi performans sergiliyor Baroni. Belli ki ofansif ve zihinsel anlamda kendine birseyler katmis. Umarim oyuna yansitilir bu.
    Aslında hücumdaki performansının artışı tamamen yanında oynayan oyuncularla alakalı. Yanında Emre gibi hücuma çıkmaya çalışan,geri dönüşlerde sıkıntı yaşayan bir oyuncu olduğu zaman haliyle hücuma katılmaktan çok Emre'nin boşalttığı alanları doldurmakla uğraşıyor.

Yanında Selçuk,Mehmet gibi bir oyuncu olunca hücuma daha çok katıkı yapıyor.

Quote Originally Posted by ForsakeN View Post
    Aslında hücumdaki performansının artışı tamamen yanında oynayan oyuncularla alakalı. Yanında Emre gibi hücuma çıkmaya çalışan,geri dönüşlerde sıkıntı yaşayan bir oyuncu olduğu zaman haliyle hücuma katılmaktan çok Emre'nin boşalttığı alanları doldurmakla uğraşıyor.

Yanında Selçuk,Mehmet gibi bir oyuncu olunca hücuma daha çok katıkı yapıyor.
    Kesinlikle katılıyorum.Emre varken daha süpürücü bir rol üstleniyor Cris.Fakat Emre olmadığında hücumda daha aktif görebiliyoruz.Fakat kesinlikle daha konsantre olduğu açık geçen sezonun 2.yarısından bu yana.

Biraz daha iyi olabilirdi.Bence kendisini özellikle mental olarak baya geliştirdi...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Geçen seneye göre profil yapıldığı için böyle olması normal geçen sene az küfür etmedik

Cristian'da kıpraşmalar var aslında. Ama profil geçen senenin aynısı yanılmıyorsam.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

İlk güncellemede mental özellikleri ve crossing değerine 1-2 puan eklenebilir.

ayrıca cristian 136'lık pa'yı hiç hakketmiyor.. 145 iyi olurdu...

ca'sı da 135'lerde olması lazım.. uzun şutları da 15 olsa iyiydi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

consistency 5 nasıl olur ya bu kadar vicdansız olmayın, zaten vasat profilli bir adam.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    consistency 5 nasıl olur ya bu kadar vicdansız olmayın, zaten vasat profilli bir adam.
    Bence de yukselir consistency. Zaman zaman uzun sureli kopuyor Christian. Gercekten oyunu dalgalaniyor ama bu dalgalanmalar ust uste geliyor. Bir ara ust uste iyi sonra bir ara ust uste kotu oluyor. Daha ortalama bir deger saniyorum daha mantikli olacak.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bence de yukselir consistency. Zaman zaman uzun sureli kopuyor Christian. Gercekten oyunu dalgalaniyor ama bu dalgalanmalar ust uste geliyor. Bir ara ust uste iyi sonra bir ara ust uste kotu oluyor. Daha ortalama bir deger saniyorum daha mantikli olacak.

Cristian bu sene hazırlık maçlarından tut, şimdiye kadar hiç bir maçta kötü oynamadı...

Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum... Ne taraftar kimliğimle nede başka birşeyle.

Geçen sene dediğiniz gibi kopuyordu maçtan, üst üste kötü ve iyi maçlar çıkarıyordu ama bu sene durum %100 farklı.

Umarım ABOOO da maçları izlerken, Cristian'ı geçen senenin ön yargıları ile izlememiştir.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Klavooz View Post
    Cristian bu sene hazırlık maçlarından tut, şimdiye kadar hiç bir maçta kötü oynamadı...

Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum... Ne taraftar kimliğimle nede başka birşeyle.

Geçen sene dediğiniz gibi kopuyordu maçtan, üst üste kötü ve iyi maçlar çıkarıyordu ama bu sene durum %100 farklı.

Umarım ABOOO da maçları izlerken, Cristian'ı geçen senenin ön yargıları ile izlememiştir.
    Iyi guzel de biz veritabanini, bu sezonun basladigi hafta sonu yolladik. Butun oyunculara verilen degelerin %99.99'u Mayis ayinda verildi. Diger donemlerde kimsenin pek umursamadigi oyuncu gecmisleri girme, transferleri yapma gibi islerle ugrasildi. Dusunun, oyuncu degerlerinin verilmesi topu topu 2 hafta suruyor, diger islerin yapilmasi ise 2.5-3 ay.

Bu arada ABOO'ya laf atacagim diye yirtinma burada. Ilk ve son kez uyariyorum. Senin yazdigin da onyargili olmaktan baska hic bir sey degillken, ona onyargili olmasin demek de gayet ironik.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Teşekkürler umarım ilk yamada düzeltilir

vedat1987 Misafir

Mental özellikleri birkaç puan artırılabilir. Ayrıca dirtiness ve important matches özellikleri birkaç puan daha az olmalıydı.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Dirtiness çok yerinde olmuş bence. Bunun dışında Cristian rakibiyle savaşıp top çalan bir oyuncu değil. daha ziyade pas arası yapıp top kapıyor. Bu nedenle tackling, marking 13 seviyesine çekilip anticipation 13-14 yapılabilir diye düşünüyorum. Maçta hep doğru kararları veren bir oyuncu değil. 14 çok olmuş 12 idealdir. Onun yerine concentration 13 e çekilebilir. Ve geçen yıl devre arasında başlayıp bu sezon da devam ettirdiği grafiğe bakacak olursak determination da 12-13 seviyesine çekilebilir bence.

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Dirtiness çok yerinde olmuş bence. Bunun dışında Cristian rakibiyle savaşıp top çalan bir oyuncu değil. daha ziyade pas arası yapıp top kapıyor. Bu nedenle tackling, marking 13 seviyesine çekilip anticipation 13-14 yapılabilir diye düşünüyorum. Maçta hep doğru kararları veren bir oyuncu değil. 14 çok olmuş 12 idealdir. Onun yerine concentration 13 e çekilebilir. Ve geçen yıl devre arasında başlayıp bu sezon da devam ettirdiği grafiğe bakacak olursak determination da 12-13 seviyesine çekilebilir bence.

Aggression senin dediğin, bu yüzden de değeri 7.

Tackling top çalma becerisi. Saldırganlık değil.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Hayır. Anlatmak istediğim top çalmada zamanlaması çok iyi olan bir oyuncu değil. Bu yüzden faul yapıyor genelde. Anticipation değeri ise doğrudan pas arası ile alakalı.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Decisions-Positioning-Balance 14--->15 Ayrıca;
    Crossing 12--->11
    First Touch 14--->13
    Marking-Passing-Tackling 14--->15
    Technique 14--->13

Olursa daha iyi olur gibime geliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Determination , Anticipation ve Creativity birer arttırılabilir gibi.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Yeni çıkacak yamada , ilk yarıda ki performansı sonucunda ; dribbling 12 , long shots 15 , acceleration 13 , agility 14 , creavity 12'ye çıkarılıp tackling 12 , marking 13 , streng 12 , balance 13'e düşürülebilir diye düşünüyorum. Araştırmacının da yorumunu bekliyorum Cristian konusunda .

cristian'in pas ozelligi neden dusuk onu anlamadim gitti 1-2 yildir

ligin pas yuzdesi en yuksek olan adami. ilk geldigi sene yuzde 88-90 arasi isabetli pas atiyordu

ikinci senesinde %85'di yanilmiyorsam

bu sene zaten iyi pas yuzdesi olsun, ofansa katkisi olsun

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Bence tr datasında profili gerçeğe uzak olan oyuncuların başında geliyor.Tamam Christian olağanüstü bir futbolcu elbette değil ama kendi standartında oynadığı zaman kalburüstü bir ortasaha olduğu açık temworkun ve pozisyon almanın 16 üstü tekniksel özelliklerinin bazılarındada 1-2 puan artışa gidilip tutarlılığı gerekirse 1 yapılmalı hepimiz biliyoruz ki cristian yetenekli bir oyuncuf fakat cok tutarsız bir maç izliyorsunuz bu adamı koy barcelonadada oynar dıyorsunuz başka bir maç fenerbahçede ne işi var bu adamın diyorsunuz bu da oyuna yanstıılmalı kanaatımce

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

natural fitness ile alakalı serkan senin söylediğin. ben fazla maçını izlemedim cristianın izlediğim maçlarda da hep gol attı iyi oynadı. fakat futbol bölümünde ve burada cristianla ilgili bir çok eleştiride gördüm. eğer bu anlatılanlara göre profil yapılrısa natural fitness 12ye düşebilir
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    natural fitness ile alakalı serkan senin söylediğin. ben fazla maçını izlemedim cristianın izlediğim maçlarda da hep gol attı iyi oynadı. fakat futbol bölümünde ve burada cristianla ilgili bir çok eleştiride gördüm. eğer bu anlatılanlara göre profil yapılrısa natural fitness 12ye düşebilir
    Natural fitness la devamlılığın çok alakası yok, o sadece fiziksel devamlılığı sakatlanmamayı sağlar.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Natural fitness la devamlılığın çok alakası yok, o sadece fiziksel devamlılığı sakatlanmamayı sağlar.

özür diliyorum Consistency olacaktı. natural fitness fiziksel istikrarı ifade ediyor
    Last edited by DisCo : 08.Şubat.2012 at 19:28 Reason: İstek üzerine düzenlendi.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cristian nasıl bir oyuncu ben anlayamıyorum. Yani neresinden tutsan elinde kalıyor. Tıpkı Selçuk gibi. Selçuk yaklaşık 8 senedir bu takımda ve sürekli en kötü adam gelse onun yerinde çok iyi oynar diyoruz fakat olmuyor işte.

Oyuna yansıtılamayan birşey var. Oda normal bir oyuncunun büyük takımda gösterdiği performans. Anadolu takımlarında şov yapan oyuncular çoğunlukla büyük takımlarda dökülüyorlar. Cristian ve Selçuk belki anadolu takımında bu kadar iyi olamazlar fakat büyük takımda oynadıklarının farkındalar ve buna göre oynuyorlar. Oynayabiliyorlar demek daha doğru olur sanırım.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Mental özellikleri biraz artırılabilir.

Mesaj Yetkileri