Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: [12.0.0] Milan Baros

Default [12.0.0] Milan Baros

Profilini rica edebilir miyim ?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

First Touch bana göre 16 olmalıydı Finishing ise geçen sene ki gibi 14'te bırakılmalıydı çünkü Baros 15'i hakedecek kadar bitirici bir forvet değil. Topa ilk teması ve soğukkanlılığı ve pozisyonları sezme gücü yüksek olduğu için atıyor golleri.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

finishing 15 composure 16 ile tsl de hersene gol krali olur baros... ikiside düsürülmeli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    finishing 15 composure 16 ile tsl de hersene gol krali olur baros... ikiside düsürülmeli.
    Sakatlanmadığı sürece (34 maç oynarsa) her sene gol kralı olur zaten

Nesil
    2003

Pace 13 olabilir sanki. Piti piti kucuk adimlarla kostugu icin cabuk ama uzun mesafede uzayamiyor pek.

bravery düşürülmeli sakatlık sonrası baros toptan korkan 2li mücahadeleden çekinen bi adam olup çıktı.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Dribbling 12--->13
    Technique 14--->13
    Decisions 14--->13
    Flair 14--->15
    Off The Ball 16--->17
    Pace 14--->15
    Strength 14--->13

İyi gider bence Baros'a.

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Dribbling 12--->13
    Technique 14--->13
    Decisions 14--->13
    Flair 14--->15
    Off The Ball 16--->17
    Pace 14--->15
    Strength 14--->13

İyi gider bence Baros'a.
    Kuvvetsiz degil dengesiz bir oyuncu o da zaten 11 body balance'la yansitilmis

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Baros'un o kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Bence 14 Baros için ekstra bir değer,12-13 daha uygun olabilir. Ayrıca Body Balance 11 olmamalı bence, o da 12-13 olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Soğukkanlılık konusunda sıkıntıları olduğunu olduğunu düşünüyorum. Buna dikkat etmenizi istiyorum nacizane. Bir dikine dikine gidip 18 icinde stoperi pazara yollayıp tam doğru zamanda beşlikten golu atan eboue'yi duşunun, bir de 3 kişiyi gecip 50 metrekare boş alana gelince sacmalayan ceza sahası icinde top ayağına gelince afallayan baros'u duşunun.

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    Soğukkanlılık konusunda sıkıntıları olduğunu olduğunu düşünüyorum. Buna dikkat etmenizi istiyorum nacizane. Bir dikine dikine gidip 18 icinde stoperi pazara yollayıp tam doğru zamanda beşlikten golu atan eboue'yi duşunun, bir de 3 kişiyi gecip 50 metrekare boş alana gelince sacmalayan ceza sahası icinde top ayağına gelince afallayan baros'u duşunun.
    bu forum görevlilerine göre volkanın kötülüğü, yani ebuenin iyiliği olmuyor bu durumda sadece volkanın kötülüğü oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Pace 13 olabilir sanki. Piti piti kucuk adimlarla kostugu icin cabuk ama uzun mesafede uzayamiyor pek.
    Hem hızlanmasında hem de hızında ilk geldiği sezona oranla düşüş var. Hız 13 uygun olur. Hızlanma konusunda ise daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hızından daha yüksek olmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Baros'un o kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Bence 14 Baros için ekstra bir değer,12-13 daha uygun olabilir. Ayrıca Body Balance 11 olmamalı bence, o da 12-13 olabilir.
    Bence daha dikkatli izle Baros'u balance 11'in bile fazla bir değer olduğunu göreceksin. Maksimum 9 ya da 10'a çekmek lazım.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by Prowler84 View Post
    Bence daha dikkatli izle Baros'u balance 11'in bile fazla bir değer olduğunu göreceksin. Maksimum 9 ya da 10'a çekmek lazım.
    Kesinlikle. Hatta bence çeviklik 13 cok fazla. 11 falan olmalı. Zor dönen bir santrofor, hızlanması ve hızıyla deliyor ve zaten zeki olduğu icin de guzel driblingler yapıyor ancak dar alanlarda tıkanıyor ince hamleler icin tekniği cok iyi değil ve/veya çeviklik - denge kötü seviyede.. Ama bu ozelliklerle oyunda maradona driblingleriyle gol atıyor cokca. Gercekte yok boyle bir durum bir elmanderin dribling kalitesine, tekniğine bakın bir de baros'a. Oyunda boyle bir dengesizlik mevcut.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Baros kendini ne kadar toparlar veya ilk geldiği seviyeye çıkar mı bilmiyorum ama şu an o seviyede olmadığı bir gerçek. Özellikle alıp gitme konusunda sıkıntıkı. Bence de pace 13 olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Finishing'i de 13'e cekmek lazim. Umarim millet artik bitiriciliginin Baros'u Baros yapan ozelliklerden olmadigini anlamistir.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Finishing'i de 13'e cekmek lazim. Umarim millet artik bitiriciliginin Baros'u Baros yapan ozelliklerden olmadigini anlamistir.

Baros 1-2 haftadır bu lafını ispatlamak için uğraştı ve bize gösterdi
    Baros tipik bir bitiriciliği düşük Poacher. Topun nereye gideciğini seziyor doğru yerde oluyor ama son vuruşu gerçekten çok kötü. Golleri de yakın mesafeden kalecinin hemen hemen üstüne vurduğu sert şutlar zaten.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Finishing'i bilmemde, vallahi şu İnjury Progress'in 16 olması beni çıldırtıyor. İki hazırlık maçı oynatıyorum 4-5 ay sakatlanıyor adam. Sakatlanmasından korktuğum için sezon başı hep satmak zorunda kalıyorum

tabi canım baros bank asya da zor oynar adamı yerin dibine soktunuz bence şuan ki profili baros u iyi yansıtıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    tabi canım baros bank asya da zor oynar adamı yerin dibine soktunuz bence şuan ki profili baros u iyi yansıtıyor
    Objektif olmak gerekir bu konularda. Bende Baros' u çok severim ama işin gerçeği budur. Baros maç boyu koşuyor pres yapıyor bol bol pozisyona giriyor ANCAK bol bol kaçırıyor. Attığı gollerdeki vuruşları da köşeye müthiş plaseler veya usta bitiricilikler değil. Son maçlarına bakarsan o eski Baros gibi toplara temiz vurmadığını göreceksin.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Birde şu sıralar dikkatimi çekti. Baros ikili mücadelerde hep yenik düşüyor topu kaptırıyor. eskisi gibi alıp giden Baros yok sahada.

Nesil
    2003

Baros'un topa vurma becerisi hic bir zaman iyi olmadi ki.

Baros'un bir golcu olarak en buyuk artilari, topa vururken dogru vurusu yapacak soguk kanliliga sahip olmasi, defansin arkasina kosu yapma becerisi ve ceza sahasi icinde topun olacagi yere gitme becerisi. Genis alan buldugunda da topu alip rakip stoperin ustune dripling yapma becerisi de olan bir oyuncu ama 10 defa kosarsa bundan 1 defa verim alan bir oyuncu (ozellikle kafasi yere bakarak kostugu icin).

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Zaten benim kastettiğimde
    topa vururken dogru vurusu yapacak soguk kanliliga sahip olmasi
    ancak şu aralar doğru vuruşları yaptığını gözlemleyemiyoruz.

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Zaten benim kastettiğimde ancak şu aralar doğru vuruşları yaptığını gözlemleyemiyoruz.
    Dogru yerlere vuruyor, sadece vurus tekgini cok iyi degil sutlar goze guzel gelmiyor

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Batuhandemirel View Post
    Dogru yerlere vuruyor, sadece vurus tekgini cok iyi degil sutlar goze guzel gelmiyor
    Batu son vuruş tekniği derken neyi kastettiğini anlamadım ama teknik sadece teknikir
    Bahsettiğin zeka ile ilgili, vuruş stili ile ilgili belki. Finishing bence mental bir özellik ama SI Games teknik olarak kabul ediyor, o şekilde değerlendiriyoruz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Valla Baros teknik ve fiziksel açıdan pek ileri bir oyuncu değil ama acayip zeki. Gollerini de çoğunlukla böyle atıyor.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Batu son vuruş tekniği derken neyi kastettiğini anlamadım ama teknik sadece teknikir
    Bahsettiğin zeka ile ilgili, vuruş stili ile ilgili belki. Finishing bence mental bir özellik ama SI Games teknik olarak kabul ediyor, o şekilde değerlendiriyoruz.
    Bence de mental bir ozellik.

Isminin finishing olmasi insanlari yaniltiyor esasinda. Finishing'i topa ayak ile ceza alani icinden vurma becerisi olarak dusununce esasinda sorun ortadan kalkiyor. Oyunda da soguk kanliligi yeterince yuksek bir oyuncu daha yuksek yuzde ile gol pozisyonlarini bitirebiliyor. Finishing'i yuksek oyuncu ise daha zor vuruslari basarili bir sekilde yapabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer

agility 11
    balance 9
    pace 13
    dribbling 10

bence ilk geldiği sezondan beridir geçirdiği değişimle vardığı son noktayı oldukça iyi yansıtmış olacaktır bu. accelaration da 14 olabilir kanımca. acc pace geldiğinde 16-16 idi. acayip yavaşladı baros.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Baros'un topa vurma becerisi hic bir zaman iyi olmadi ki.

Baros'un bir golcu olarak en buyuk artilari, topa vururken dogru vurusu yapacak soguk kanliliga sahip olmasi, defansin arkasina kosu yapma becerisi ve ceza sahasi icinde topun olacagi yere gitme becerisi. Genis alan buldugunda da topu alip rakip stoperin ustune dripling yapma becerisi de olan bir oyuncu ama 10 defa kosarsa bundan 1 defa verim alan bir oyuncu (ozellikle kafasi yere bakarak kostugu icin).
    kesinlikle katılıyorum örneğin baros oldugunda daha fazla pozisyona giriyor galatasaray bu da onun soğukkanlılık ve topun gideceği yeri sezme becerisini gösterir zaten baros daha önceleride bitiricilik özelliğiyle gol atan bi futbolcu değildi daha farklı özellikleri var ve hala oynadığında golle burun buruna diyebiliriz buda onun profilinin düşmemesi gerektiğini gösterir baros daha önce neyse şuanda o kısacası

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Daha önce ne ise şu anda o konusuna tam katılamıyorum. İlk seneden sonra uzun süreli 2 sakatlık geçirmiş, yaşı 30'lara dayanmış ve fiziksel olarak zayıflamış durumda. Eskiden alıp daha çok gider veya hızıyla defansını ekarte edebilirdi mesela. Artık bunları göremiyoruz. Ama profilde öne çıkan özellikleri ile gol pozisyonuna girmek veya gol pozisyonunda pas verme konusunda gerçekte olduğu gibi başarılı olacaktır.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri